Čalúnené panely

Už sa Vám to určite niekedy stalo. Sedíte večer pri telke, rozvalení na gauči a prepínate z programu na program. Nič Vás poriadne nezaujalo a rozmýšľate, či radšej nepôjdete spať. Z ničoho nič prepnete na kanál, kde ukazujú prestavbu bytov, prípadne si nejaké byty hľadajú. Keď tak pozeráte, tak takmer každý z tých bytov je moderne zariadený, priestranný a už aj na pohľad veľmi zaujímavý. Poobzeráte sa okolo seba a zrazu sa pristihnete pri myšlienke, že aj ten Váš byt by potreboval pridať trocha šmrncu, oživiť, ozvláštniť a zdokonaliť. Ani ten gauč už nie je to čo býval o posteli nehovoriac...

Ale čím to dosiahnuť? Čo také zaujímavé urobiť, čím ten byt ozvláštniť, čím dať nádych modernosti a luxusu... Poviete si, že na drahý nábytok nemáte, ozdobné lustre neobľubujete...premaľovať? Nepotrebné veď steny sú čisté a nezošúchané... tapeta? tú zase nechcete ani len vidieť lebo Vám pripomína vaše detské časy alebo sa Vám stále zdá nevkusná.Čalúnený panel na stenu Maxi plus - vypuklý

Zrazu zisťujete, že sa váš sen o zmene akosi rozpadá. Nemáte nápad, ktorý by dal tú správnu iskru Vášmu bytu a dostatočne ho tak oživil.

A čo tak čalúnený panel na stenu? Hneď Vám napadlo, čo to za novinku to ľudia vymysleli? Zase až taká hlúposť to nie je. V poslednej dobe sa čalúnené panely dostávajú do popredia čo sa týka moderného vybavenia bytu, alebo jeho rekonštrukcie.

Čalúnený panel na stenu MaxiModerné nástenné panely sa vyrábajú v rôznych farbách (podľa požiadavky klienta), veľkostiach a vyhotoveniach. Môžu byť čalúnené kožou alebo kvalitnými látkami. Panely sú v modernom prevedení a môžu byť prešívané. Najčastejšie sú využívané ako čelá na postele v spálni, ale dajme tomu aj trošku iný rozmer. Čo tak panel potiahnutý kožou, prešívaný v nejakej zaujímavej farbe v obývačke či už nad gaučom, prípadne na stene oproti gauču a na ňom pripevnený televízor? trošku pritiahnuté za vlasy? Vôbec nie... trh je v dnešnej dobe preplnený panelmi z rôznych materiálov a čalúnené panely nie sú nijako pozadu. Svojím jednoduchým, moderným a luxusným dizajnom, variáciou farieb a materiálov sa stávajú čoraz obľúbenejšie a vyhľadávanejšie.

Popremýšľajte aj Vy nad takouto zmenou a možnosťou, ktorú Vám ponúkajú práve čalúnené panely a určite neoľutujete. Popustite uzdu svojej fantázii a nebojte sa aj na prvý pohľad extravagantných prvkov.