PREDSTAVUJEME VÁM KOLEKCIU UNIQUE BEDDING.

Kolekcia výnimočných čalúnených postelí s prepracovaným a inovatívnym prístupom k riešeniu detailov a maximalizovaný zážitok v podobe komfortu, ktorý vzišiel z manufaktúrne prepracovaných vysokých matracov. POSTARÁME SA O KONDÍCIU VAŠEJ POSTELE aj v podobe bezplatného odborného čistenia postele a matraca prvý rok BEZPLATNE.

DIZAJN
Na prvý pohľad iné postele. Vysoké, majestátne čelá, synchrónne čalúnenie čela a rámu postele, obšitie matracov farebne ladiacich s posteľou a hlavne, poriadny matrac! Prevažne taštičkové jadrá matracov vyskladané do sendvičového typu do stredne tvrdých a tvrdých kolekcií, kde kontaktú vrstvu matraca tvorí pamäťová pena / latex / a vysoko-elastické peny typu HR.

DOPLNKY
Kolekcia Unique Bedding je priateľská aj v rámci doplnkov, ktoré si môžete kúpiť spolu s posteľou. Lavice s úložným priestorom, rohový taburet, či jednoduchá lavica, všetko v rovnakej poťahovej látke ako vaša posteľ. Rozmery doplnkov sú navyše prispôsobené rozmerom postele, takže vo finále bude všetko pekne ladiť.

CENA / SERVIS
Ceny kolekcie Unique Bedding, od 2 500 € - 3 300 € vrátane matracov, nočných stolíkov a dopravy k vám domov ponúkajú odpoveď na dostupnosť prepracovaných prémiových postelí na našom trhu. Návšteva začína odbornou konzultáciou hlavne na tému výberu správneho matraca k posteli. Posteľ vám zmontujeme kdekoľvek na Slovensku, prvý rok vám bezplatne prídeme posteľ aj matrac odborne vyčistiť.
Slide background

POSTEĽ + MATRAC + DOPRAVA

2 605 €

Clima Life

Slide background

3 282 €

254 €

95 €

POSTEĽ + MATRAC + NOČNÉ STOLÍKY + DOPRAVA

Florence

Slide background

POSTEĽ + MATRAC + NOČNÉ STOLÍKY + DOPRAVA

3 545 €

96 €

196 €

Chester Pocket

Slide background

POSTEĽ + MATRAC + DOPRAVA

2 663 €

85 €

196 €

95 €

Magnesia

Slide background

Portofino

POSTEĽ + MATRAC + DOPRAVA

2 628 €

95 €

85 €

Slide background

Toscana

POSTEĽ + MATRAC + 2 KS NOČNÝCH STOLÍKOV + DOPRAVA

3 013 €

260 €

95 €

Slide background

Visco Lux

POSTEĽ + MATRAC + DOPRAVA

2 578 €

260 €

95 €

146 €

149 €


Čalúnená posteľ Clima Life Unique Bedding

Kolekcia Clima Life v sebe nesie maximalizované prvky dizajnu, kvality a komfortu. 32 cm vysoký taštičkový ortopedický matrac s dvoma vysoko-elastickými penami typu Hyper a HR, elegantne prešitý podľa vzoru čalúnenia postele. Zrkadlový rám postele môžete zladiť s našim zrkadlovým nábytkom

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Florence Unique Bedding

Mohutné čelo s klasickým čalúnickým vzorom  v sebe nesie maximalizované prvky dizajnu, kvality a komfortu. Výškovo a dizajnovo prispôsobená nočné stolíky a lavica pred posteľ s úložným priestorom. Vyberáte z niekoľkých druhov poťahových látok.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Chester Pocket Unique Bedding

Majestátne široké čelo s klasickým vťahovaným čalúneným opracovaním a jednoliatym dizajnom dvojice posteľ a matrac. Posteľ je vybavená úložným priestorom. K posteli sú navrhnuté výškovo prispôsobené doplnky. Ideálne, stredne tvrdý matrac s maximalizovaým ortopedickým efektom pre zdravý spánok.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Magnesia Unique Bedding

Originálne a monochromaticky poňatý model ako odpoveď na okukané čalúnené postele na trhu. Tvrdý, taštičkový matrac vyskladaný tak, aby ľudia obľubujúci spávanie na tvrdom matraci pocítili tiež dodatočný komfort ukrytý v kontaktne vrstve bodovo-prešitého toppera.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Portofino Unique Bedding

Nestarnúca klasika! Ručne opracované čalúnené čelo s klasickým čalúnickým prekladom. Synchronicita formy - poťah postele a matraca v jedno tóne. Vysoká, kontinentálna posteľ s 128 cm vysokým čelom a možnosťou výberu poťahu a čalúnených doplnkov.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Toscana Unique Bedding

Až 165 cm vysoké čelo, 39 cm vysoký matrac a 190 cm široký taburet. Najmohutnejšia posteľ celkovo v našej ponuke. Matrac Imperial Plus s dvojitým topperom a konským vlasím. Vťahovaná taburetka s úložným priestorom ladiaca s vysokým nočnými stolíkmi pre dotvorenie celej kolekcie.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Visco Lux Unique Bedding

Romantická kolekcia Visco Lux s prepracovanými detailmi a extrémne pohodlným matracom z pamäťovej peny, taštičkového jadra a vysoko-elastickej peny typu HR.  Celá spálňa v jednej téme - k posteli výškovo prispôsobené nočné stolíky a prešívaná čalúnená lavica.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.