• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 14-21 pracovných dní

Antialergická celoročná perina Medical Aloe Vera, ktorej hlavnou prednosťou je úprava Aloe Vera. Koncentrácia Aloe Vera v textílii je veľmi výživná pre telo, hlavne pre ľudskú pokožku.

58,00 €
S DPH
Rozmery periny
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Antialergická celoročná perina Medical Aloe Vera, ktorej hlavnou prednosťou je úprava Aloe Vera. Koncentrácia Aloe Vera v textílii je veľmi výživná pre telo, hlavne pre ľudskú pokožku.


Výťažok z Aloe Vera pôsobí ako prírodný čistič, ako anestetikum. Zmierňuje bolesti napr. vo svaloch, kĺbových spojeniach a pod. Je baktericídny, ak je aplikovaný vo vysokej koncentrácii po niekoľko hodín v priamom kontakte s baktériami. Dokáže likvidovať vírusy a je fungicidny za rovnakých podmienok, ako je uvedené vyššie. Je protisvrbivý, redukuje krvácanie, zráža teplotu zapálených častí tela. Je protizápalový. Pôsobí ako prírodný zvlhčovač, dodáva vlhkosť všetkým vrstvám kože, zvyšuje normálne bunkové množenie, čím urýchľuje regeneratívnu fázu hojivého procesu.

Svojim charakterom táto textília veľmi pripomína prírodný hodváb. Extra jemné zloženie dodáva tkanine extra príjemný pocit pri dotyku, je ľahká, vysoko absorpčná, pritom veľmihustá a nekrčivá. Odpudzuje vlhkosť a chlad zvonku, veľké množstvo pórov umožňuje ľahké odparovanie potu. V horúčave ochladí, v zime zahreje.

Textília ALOE VERA Microfiber-fabric ™ je špeciálne vyvinutá na výrobu posteľného textilu, najmä luxusnejších prešívaných prikrývok a vankúšov.

+ Periny s úpravou Aloe Vera blahodárne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku.

+ Počas používania sa postupne uvoľňujú extrakty výťažkov Aloe Vera z vlákien, ktoré zabezpečujú ničenie baktérií a roztočov.

+ Aloe Vera periny sú prirodzene vzdušné, vhodné aj pre alergikov a sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

Výrobok spĺňa podmienky medzinárodného textilného certifikátu OekoTex trieda 1.

Perina je vyrobená na SLOVENSKU.

Tabuľka dát

Materiál / Zloženie
100% Polyester

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.