Filozofia

MAZZIVO nakupujete proste inak: on-line, priamo z výroby, na zákazku, bez veľkoskladov, predajcov a iných sprostredkovateľov. Ako prvá firma, ktorá funguje na princípe internetového predaja, ponúkame v maloobchodnom predaji vlastné, designerské výrobky v najvyššej kvalite a skvelých nízkych cenách. Naše výrobky sú o 30% až 70% lacnejšie ako iné, z rovnakého segmentu v tejto kvalite.

 

Pre koho je MAZZIVO ?

Sme tu pre tých, ktorí nechcú platiť marže sprostredkovateľom, nechcú platiť za nevhodne vypracované predajné ciele alebo náklady na skladovanie.
Sme tu pre tých, ktorí chcú zaplatiť za reálnu hodnotu daného výrobku.
sme tu pre všetkých tých, ktorí sa chcú obklopiť predmetmi, ktoré odrážajú ich osobnosť a štýl života.
Sme tu pre všetkých, ktorí túžia po dobrom designe.
Sme tu pre tých z vás, ktorí si chcú zariadiť svoj dom vkusne a esteticky a pri tom nepreplácať.
Sme tu pre všetkých, ktorí oceňujú európsku výrobu a angažujú sa v rozvoji nášho kontinentu.
Sme tu pre ľudí, ktorí milujú prírodu a cenia si jej autentickosť.
Sme tu pre všetkých tých, ktorí sa dožadujú poctivého servisu aj po nákupe a nie iba pred ním.
Sme tu pre všetkých tých, ktorí sa radi zrelaxujú v príjemnom prostredí vlastného domova....

 

Naša misia:

Umožňujeme dostupnosť predmetov s vysokou umeleckou hodnotou a kvalitou, ktoré sa kvalifikujú do segmentu Premium. Základom je poctivá a jasná ponuka tak, aby bolo pre vás zrozumiteľné, kde, jak a čo robíme a za čo vlastne platíte. Jedna časť nášho týmu pracuje v Nemecku a zaoberá sa administratívou, ktorá sa stará, aby naše ponuka bola vždy aktuálna a prispôsobená vašim potrebám. Druhá časť nášho týmu pracuje priamo v kvalifikovaných manufaktúrach, kde poskytujeme služby na najvyššej úrovni, na území Poľska, Českej Republiky a Slovenskej Republiky. Nad každou etapou realizácie vašej objednávky máme plnou kontrolu. Celkom malá vzdialenosť medzi vami a miestom výroby vašej objednávky znamená, že v každej chvíli sa môžte dozvedieť, v akom štádiu sa práve nachádza a či ju môžme pre vás ešte nejakým spôsobom upraviť podľa vašich predstáv.

Týchto vysoko vytýčených cieľov môžeme dosiahnuť aj vďaka vám. V skutočnosti to vy rozhodujete o tom, čo pre vás môžeme urobiť. Vďaka tomu, že môžeme rezignovať z drahých výstav, služieb obrovských obchodne - distribučných reťazcov alebo ozdobných balení, môžeme vám ponúknuť design podľa vášho priania v najvyššej kvalite a v najnižšej možnej cene.

 

Naše hodnoty:

 

I. Design made in Príroda

V nadčasových i klasických formách spájame moderný design s najzaujímavejšími prvkami, ktoré nám dáva príroda. Nenapravujeme prírodu – zdravé uzly, prírodne krivé letokruhy a fantastické farby dreva a jadra dodávajú našim výrobkom na autentickosti a originalite. Prírodné spájame s prírodným, takže náš nábytok pokrývame včelím voskom alebo ľanovým olejom.

 

II. Priamo z výroby, bez marže sprostredkovateľov.

MAZZIVO je prvá internetová značka, ktorá ponúka svoje výrobky priamo z výroby. Ponúkame designerské predmety zo segmentu Premium v cenách výrobcu, bez nákladov sprostredkovateľov a ich marží. Úplne všetko sme prepočítali a preanalyzovali. Teraz môžme predávať nábytok z tvrdého, masívneho dreva s vysokou umeleckou hodnotou a najvyššou kvalitou, vyrobeného lacnejšie, než drevo dostupné na trhu. Ako to robíme?

1) Naše výrobky sú vyrábane jedine v Európe.

2) Naše výrobky sú predávané jedine na internete. Našou zárukou pre vás sú tisíce pozitívnych názorov našich spokojných klientov v celej Európe a nie obchodné skupiny zahrňujúce stovky osôb.

3) Každý náš výrobok je skutočným unikátom vyrobeným individuálne na zákazku. Naši klienti nemusia platiť náklady vyššej výroby, chybne vytýčených výrobných cieľov alebo za dodatočné skladovanie.

4) Naše výrobky predávame bez zbytočných sprostredkovateľov, priamo z výroby. A aký je výsledok toho všetkého? Neplatíme za obchodníkov, predajcov, obchody a iných sprostredkovateľov. Neplatíme nájom za drahé predajne, náklady na skladovanie a transport medzi nimi. Takže ktoré náklady zostávanú? Jedine čistý design a nízka výrobná cena!

 

III. Pekné veci nemusia byť predražené.

Myslíme si, že dobré umenie má byť dostupné každému tak, aby sme zvýšili kvalitu našej spoločnej každodennosti. Aby sme toto všetko dodržali, snažíme sa sledovať najnovšie trendy v oblasti designerského nábytku, spolupracujeme s mladými projektantmi, aby sa vo vašom dome nachádzali najzaujímavejšie výrobky s vysokou umeleckou hodnotou za senzačne nízke ceny.

 

IV. Design z najvyššej, ceny z najnižšej… triedy

Škrtáme všetky náklady, ktoré nie sú potrebné. Náš tovar predávame iba on-line priamo z výroby bez sprostredkovateľov a vyrábame na zákazku. Vďaka tomu sme stvorili novátorskú formu nákupu nábytku! BEZ sprostredkovateľov, ktorí si pripočítavajú dodatočné marže, BEZ kalkulácie možných výrobných chýb a výroby viacerých kusov nábytku, než potrebujeme, BEZ nákladov na skladovanie, BEZ nákladov na udržiavanie drahých obchodných priestorov. V cenách výrobcu jedine design

 

V. Čakanie sa nevypláca.

Náš predajný model sa zakladá na výrobe „on demand“, alebo „na objednávku”. Výrobky sú vyrábané špeciálne pre vás podľa vašich prianí. Nemusíte čakať na svoju objednávku dlhé mesiace.

 

VI. Časté zmeny kolekcií, krátke a individuálne série.

Spolupracujeme priamo so stolárskymi manufaktúrami, čo nám dovoľuje udržanie najvyššej kvality výrobkov a častej zmeny ponúkaných kolekcií. Sledujeme nové trendy vo svete designu. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť novinky, vyrobené podľa noriem najvyššej kvality. Naša interpretácia designu ale neznamená iba najnovšiu módu - výrobky MAZZIVO charakterizuje tiež individualita a nadčasovosť.

 

VII. Sklenený dom s otvorenými dverami.

Zakladáme si na transparentnosti. Naša ponuka je poctivá, autentická a rozumná. Proces realizácie objednávky je premyslený, aby bol pre vás zrozumiteľný, až po konečné doručenie vášho nového nábytku k vaším dverám. MAZZIVO je design, ktorý pochádza z prírody... Predsa to je tak jednoduché nič neukrývať.

 

VIII. Servis s veľkým S

Pre nás je najdôležitejším cieľom vaša spokojnosť a satisfakcia. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá po celý čas užívania výrobku a náš servis je vám stále k dispozícii. Všetko začína jednoduchou obsluhou internetových stránok a jasných informácií, ktoré sú na nich uvedené. Ďalším krokom je kompetentná infolinie, ktorá sa stará o rýchly kontakt, rovnako ako kontakt e - mailový. Vždy vám odpovieme v dobe do 48 hodín.

 

IX. Dávame šancu ambicióznym a kreatívnym.

Mladí designeri a umelci sa starajú, aby naša ponuka bola rozmanitá, a týmto spôsobom dostávajú šancu, aby boli ich nápady realizované vo výrobe priamo z ich návrhu na papieri, namiesto dlhoročného čakania na možnosť realizácie svojich nápadov, teraz, s MAZZIVO môžu tvoriť pod svojim vlastným menom.

 

História

Nápad MAZZIVO sa zrodil v roku 2003, kedy dopyt na výrobky zo segmentu OUTLET prerástol ponuku. Klienti vyžadovali výrobky z masívneho dreva vo vysokej kvalite, dostupné v nižších cenách, než bolo obvyklé. Výber tovarov, dostupných na trhu, bol síce dobrý, ale proste až príliš drahý. Lacnejšie výrobky nedosahovali požadovanú kvalitu alebo boli distribuované prakticky všade a strácali tak na atraktivite.

Drahé značkové výrobky sú všeobecne vyrábané v ázijských továrňach, kde sú náklady na výrobu veľmi lacné, premýšľame o tom, kde sa stratil zisk z ich predaja alebo skôr v koho vrecku? Prečo konzumenti nevyužívajú možnosti nákupu, kde môžu ušetriť? Po spísaní všetkých otázok a odpovedí na papier sa veľmi rýchlo ukázalo, aká dlhá je reťaz zostavená z nákladov, medzi miestom výroby a miestom predaja v obchode. Takto povstala značka MAZZIVO – značka, pod ktorou ponúkame výrobky najvyššej kvality za skvelé nízke ceny bez zbytočných nákladov. sme verní našej zásade, že naše výrobky sú vyrábané jedine v Európe.

Neustále sa staráme, aby bol náš nábytok synonymom pre kvalitu, odbornú výrobu a nadčasový estetický design. V našej práci sa inšpirujeme tým, čo je najlepšie, aby sa efektom našej práce stali originálne výrobky, ktoré sa odlišujú neobyčajným designom a odolnosťou.