• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 14-21 pracovných dní

Celoročná antialergická prikrývka typ 4 SEASONS. Potiahnuté prírodnou bavlnenou látkou. Vyplnená vysoko kvalitným syntetickým vláknom DreamFill. Je to dobrý, klasický produkt, ktorý poskytuje pohodlné podmienky na spánok.

120,00 €
S DPH
Rozmery periny
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Perina pre 4 ROČNÉ OBDOBIA. Ide o dva paplóny zapínané k sebe, z toho jeden letný paplón a druhý celosezónny paplón - po zapínaní, nám vznikne veľmi teplý zimný paplón. Vyplnené materiálom DreamFill z jemných špirálovo stočených polyesterových vlákien potiahnutých silikónom, vďaka čomu sú nadýchanejšie a dlhšie si zachovajú svoj pôvodný tvar.

Vlákno má veľmi dobrý koeficient tepelnej izolácie, poskytuje teplo pri zachovaní nízkej hmotnosti výrobku. Optimálna cirkulácia vzduchu umožňuje telu dýchať a optimalizovať teplotu počas spánku. Poťahový materiál je klasická bavlna - príjemná na dotyk a nespôsobuje alergie ani podráždenie.

 

MATERIÁLY

Poťahovým materiálom je moderné mikrovlákno s prídavkom uhlíkových vlákien - táto kombinácia priaznivo pôsobí na organizmus reguláciou elektrických nábojov. Spánok je účinnejší a hlbší.

Poťah: 100% bavlna

Výplň: antialergická výplň DreamFill

Prikrývka prešívaná na moderných strojoch, ktoré zaručujú rovnomerné rozloženie náplne. Výrobok je starostlivo dokončený, vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu a optimálnu úroveň vlhkosti, t.j. nepriaznivé podmienky pre vývoj roztočov a iných mikroorganizmov. Vzduchová komora vytvorená medzi pripevnenými paplónmi dodatočne zvyšuje tepelnoizolačné vlastnosti.

 

GRAMÁŽ

  • 135 x 200 - 1000 g + 360 g
  • 155 x 200 - 1120 g + 400 g
  • 180 x 200 - 1300 g + 500 g
  • 200 x 220 - 1600 g + 600 g

 

ÚDRŽBA

Perinu môžete prať doma v práčke - aj na 60 stupňov C, čím účinne zlikvidujete roztoče a iné mikroorganizmy. Prikrývka veľmi rýchlo schne.

Tabuľka dát

Materiál
antialergické vláklo DreamFill
Povrch
100 % bavlna
Farba
Biela
Vhodné pre alergikov
áno

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.