• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 14-21 pracovných dní

Celoročná perina Medical Aloe Vera. Hlavnou prednosťou textílie ALOE VERA Microfiber-fabric ™ je úprava Aloe Vera. Koncentrácia Aloe Vera v textílii je veľmi výživná pre telo, hlavne pre ľudskú pokožku.

54,00 €
S DPH
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.


Celoročná perina Medical Aloe Vera. Hlavnou prednosťou textílie ALOE VERA Microfiber-fabric ™ je úprava Aloe Vera. Koncentrácia Aloe Vera v textílii je veľmi výživná pre telo, hlavne pre ľudskú pokožku.

Výťažok z Aloe Vera pôsobí ako prírodný čistič, ako anestetikum. Zmierňuje bolesti napr. vo svaloch, kĺbových spojeniach a pod. Je baktericídny, ak je aplikovaný vo vysokej koncentrácii po niekoľko hodín v priamom kontakte s baktériami. Dokáže likvidovať vírusy a je fungícidny za rovnakých podmienok, ako je uvedené vyššie. Je protisvrbivý, redukuje krvácanie, zráža teplotu zapálených častí tela. Je protizápalový. Pôsobí ako prírodný zvlhčovač, dodáva vlhkosť všetkým vrstvám kože, zvyšuje normálne bunkové množenie, čím urýchľuje regeneratívnu fázu hojivého procesu.

Svojim charakterom táto textília veľmi pripomína prírodný hodváb. Veľmi jemné zloženie jej dodáva príjemný pocit pri dotyku, je ľahká, vysoko absorpčná, pritom veľmi hustá a nekrčivá.
Odpudzuje vlhkosť a chlad zvonku, veľké množstvo pórov umožňuje ľahké odparovanie potu. V horúčave ochladí, v zime zahreje.

Tkanina ALOE VERA Microfiber-fabric ™ je špeciálne navrhnutá na výrobu posteľného textilu, najmä luxusnejších prešívaných prikrývok a vankúšov.

+ Periny s úpravou Aloe Vera blahodárne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku.
+ Počas používania sa postupne uvoľňujú extrakty výťažkov Aloe Vera z vlákien, ktoré zabezpečujú ničenie baktérií a roztočov.
+ Aloe Vera periny sú prirodzene vzdušné, vhodné aj pre alergikov a sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

Výrobok spĺňa podmienky medzinárodného textilného certifikátu OekoTex trieda 1.

Perina je vyrobená na SLOVENSKU. 

Tabuľka dát

Rozmery
140 x 200 cm
Materiál
Výplň: 100% polyester
Povrch
100% Microfiber s úpravou Aloe Vera
Farba
Biela

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.