Výška čela: 165 cm, hrúbka čela 20 cm, šírka čela 274 cm.


Ceny podľa rozmerov VRÁTANE MATRACA, ÚLOŽNÉHO PRIESTORU, NOČNÝCH STOLÍKOV A DOPRAVY
180 x 200 cm: 3 013,00 € s DPH

*Uvedené ceny zohľadňujú posteľ spolu s matracom, dopravou a odborným vyčistením postele a matraca po roku užívania bezplatne.

Formulár pre nezáväznú cenovú ponuku

Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Kontinentálna posteľ TOSCANA má najvyššie čelo v našej ponuke . Model sa zaradil do bohatej kolekcie klasických vťahovaných postelí ako Armando, Lazio Extra, či Prince. K dispozícií niekoľko vzoriek látok na výber. Dominantou kolekcie je taktiež robustný, extrémne pohodlný ortopedický matrac s dvojitým topperom a konským vlásím. 

MATRAC IMPERIAL PLUS

Vysoký, pohodlný, s prešívaným bodovým poťahom a dvojitým topperom. Matrac je stredne tvrdý, ideálne pre ľudí s hmotnosťou do 120 kg. Podobne ako v matraci Royal Coil Claremont Latex - najpredávanejšom matraci našej prémiovej kolekcie Royal Coil, aj matrac Imperial Plus v sebe nesie obľúbenú kombináciu taštičkového jadra, latexovej dosky a pamäťovej peny. Matrac je po bokoch vyrobený z priedušnej textílie, takže je celkovo prispôsobený hygienickým nárokom pre dôkladne odvetrávaný matrac. Termoregulačné a antibakteriálne účinky zabezpečuje v matraci konské vlásie. Základ tvrdosti v matraci zase zabezpečuje najmä taštičkové jadro s vysoko-elastickou penou typu Hyper.

 

TAŠTIČKOVÉ JADRO MATRACA

Taštičky - malé pružiny sú medzi sebou pospájané a pracujú ako jeden pohyblivý celok. Úlohou taštičiek je aktívne pôsobenie na zakrivenie vašej chrbtice. V porovnaní s penovými matracmi, môžeme hovoriť o aktívnejšom pôsobení, ktoré vytvára práve sila pružnosti prejavená hmotnostnou záťažou. Inými slovami, taštičky tlačia vlastnosti vrstiev nad nimi do vašej chrbtice. Pokojne môžeme hovoriť o takzvaných aktívnych matracoch. 

Taštičkové pružiny vás podopierajú na každom centimetri štvorcovom, takpovediac, nenechávajú váš komfort na náhodu. 

 

POŤAHOVÉ LÁTKY

Posteľ Toscana si môžete dať vyrobiť v poťahu podľa vášho výberu. Kolekcia poťahových látok Unique Bedding je vyskladaná tak, aby sme našim zákazníkom ponúkli čo najoptimálnejší výber vhodných látok. Výber je teda zúžený na menší počet textílii, avšak tématicky vhodne prispôsobený.

Tabuľka dát

Výška matraca
39 cm
Záruka
2 roky na posteľ, 5 rokov na matrac
Výška čela
165 cm
Špecifikácia
plachta sa uchytáva pod topper
Úložný priestor
áno, predný výklop

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.