• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

7 ročná záruka, výška 24 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Enyo - Vysoko pohodlný matrac vyrobený z moderných inovatívnych pien. Matrac Matrachello Enyo poskytuje stabilnú a bodovú oporu tela pomocou 7-zónovej taštičkovej pružiny so zosilnenou konštrukciou. Pevnejšia štruktúra pružiny celý matrac vystužuje, výrazne predlžuje jeho životnosť a robí ho odolným voči vyššej záťaži. Odolný základ dopĺňajú inovatívne a pružné peny umiestnené na pevnej základnej pene.

HR pena

Pamäťová pena

PUR pena

Rôzne tvrdé strany

Taštičkové jadro

Obojstranný

Antialergický

Prateľný poťah 40C

7 zón tvrdosti

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Vhodné na polohovateľný rošt

540,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Matrachello Enyo poskytuje stabilnú a bodovú oporu tela pomocou 7-zónovej taštičkovej pružiny so zosilnenou konštrukciou. Pevnejšia štruktúra pružiny celý matrac vystužuje, výrazne predlžuje jeho životnosť a robí ho odolným voči vyššej záťaži. Odolný základ dopĺňajú inovatívne a pružné peny umiestnené na pevnej základnej pene.

Na jednej strane vložky je vysoko elastická pena, ktorá podporuje bodovú elasticitu taštičkovej pružiny. Je to veľmi odolný a extrémne elastický materiál. Dobre sa prispôsobí tvaru tela, je odolný proti stlačeniu a mimoriadne odolný a po odľahčení sa rýchlo vráti do pôvodného tvaru.

Druhá strana je vyplnená jemne obopínajúcou termoelastickou penou, ktorá sa vplyvom teploty presne prispôsobí svojim kontúram. Jeho štruktúra zabezpečuje, že telo nie je vystavené žiadnemu tlaku a v dôsledku toho nie je blokovaný krvný obeh. Termoelastická pena je odolná aj voči baktériám, plesniam, roztočom a iným patogénnym mikroorganizmom, preto je výbornou možnosťou pre alergikov.

Matrac Enyo je návrh pre ľudí, ktorí uprednostňujú pevnejšiu oporu, ale nechcú prísť o komfort používania a zároveň chcú mať istotu, že im matrac dlho vydrží.

Viac o taštičkových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Taštičkové matrace. Čo ste o nich nevedeli.

Pena Energy

PUR pena Energy pre dosiahnutie tvrdého podložia kontaktne peny. Ľahký, trvácny materiál vyššej hustoty, vylepšená verzia klasickej PUR peny.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoplastická pena je známa svojim dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra. Pamäťová pena sa z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne, ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

Taštičkové jadro

Taštičkový matrac - 260 taštičkových pružín na m² zabezpečuje plošné bodové podopretie tela. Taštičkové pružiny sú medzi sebou pospájané, následkom čoho pomáhajú rozkladať hmotnosť na širšiu plochu matracového jadra. Hovoríme tiež o aktívnom matraci, tlak taštičiek na kontaktnú vrstvu pôsobí aj bez účasti lamelového roštu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Nad 90 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
Do 60 rokov
Výška matraca
24 cm
Záruka
7 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový
Typ matraca
Pamäťová pena
Poťah matraca
Tencel / Silver Protect

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.