• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

15 ročná záruka, výška 24 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Nolli - nerozhodnosť ma nebolí. Ak sa nemôžete rozhodnúť, či dávate prednosť pene, latexu alebo možno pružine vo vašom matraci, Nolli rozptýli vaše pochybnosti. Všetky tieto prvky sme skombinovali do jedného modelu, aby sme zaistili najvyššiu úroveň pohodlia. 2 matrace v 1.

Latex Ocean Blue

Pamäťová pena

PUR pena

Rôzne tvrdé strany

Jadro multipocket

Obojstranný

Antialergický

Prateľný poťah 60C

7 zón tvrdosti

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Vhodné na polohovateľný rošt

664,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Ak sa nemôžete rozhodnúť, či dávate prednosť pene, latexu alebo možno pružine vo vašom matraci, Nolli rozptýli vaše pochybnosti. Všetky tieto prvky sme skombinovali do jedného modelu, aby sme zaistili najvyššiu úroveň pohodlia.


Jadro matraca tvoria sedem zónové taštičkové pružiny, ktoré sa presne prispôsobia tvaru tela. Až 500 malých pružín na každom metri štvorcovom poskytuje dokonalú oporu chrbtice. To je výborný základ pre latex Ocean Blue s termoregulačnými vlastnosťami. Gélové kapsuly absorbujú teplo vyžarované užívateľom, čím sa znižuje množstvo vlhkosti prenikajúcej do matraca. Ocean Blue je príjemný na dotyk a šetrný k pokožke a zároveň trvácny a silne hypoalergénny. Jeho povrch neudržiava prach a je účinnou bariérou pre reprodukciu škodlivých mikroorganizmov.

Ak však dávate prednosť jemnému zábalu namiesto chladiaceho efektu, jednoducho otočte matrac. Druhá strana matraca je naplnená na dotyk príjemnou a mäkkou termoelastickou penou. Pôvodne bola vyvinutá pre NASA a jej aplikácia predstavovala ochranu astronautov pri prekonávaní atmosférického tlaku. 

Milión malých buniek obsiahnutých v jeho štruktúre reaguje na hmotnosť a teplo tela. Povrch peny sa tvaruje pod vplyvom tlaku a tepla sa prijímajú vo forme zhodnej s tvarom tela a po uvoľnení sa materiál voľne vracia do pôvodného tvaru. Pena sa dokonale pritlačí k telu, ale v žiadnom prípade ju nestlačí. Taktiež účinne potláča pohyby medzi spiacimi partnermi. Termoelastická pena je odolná voči baktériám, plesniam, roztočom a iným patogénnym mikroorganizmom, čo z nej robí vynikajúcu voľbu pre citlivých a alergikov.

Nolli je vylepšený v každom ohľade a špeciálne navrhnutá kombinácia týchto materiálov zaručí pohodlný spánok.

Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Latex Ocean Blue

Latex obohatený o termoregulačné vlastnosti, ktoré zabezpečujú modré gélové kapsule implementované po celej latexovej doske. Nadbytočné teplo počas spánku pohltia, postupne ho prepustia do okolia, čim priaznivo pôsobia na komfort nerušeného spánku.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoplastická pena je známa svojim dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra. Pamäťová pena sa z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne, ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

Jadro multipocket

Pružinové jadro multipocket - 500 pružín/m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

latexové jadro

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 90 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
Do 60 rokov
Výška matraca
24 cm
Záruka
15 ročná záruka
Typ matraca
Latexový
Typ matraca
Taštičkový
Poťah matraca
Matrachello Micro Tencel
Pratelnosť poťahu matraca:
prateľný na 60 stupňoch

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 20
90 x 200 23
100 x 200 25
120 x 200 30
140 x 200 35
160 x 200 40
180 x 200 45
200 x 200 51
200 x 210 54

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.