• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

7 ročná záruka, výška 18 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Model Roma je ekologický a vegánsky matrac, ktorý poskytuje najvyššie pohodlie pri spaní a precíznu podporu vášho tela. 

Vege

Latex

Ekologický

Obojstranný

Antialergický

Prateľný poťah 30C

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Vhodné na polohovateľný rošt

7 zón tvrdosti

760,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Model Roma je ekologický a vegánsky matrac, ktorý poskytuje najvyššie pohodlie pri spaní a precíznu podporu vášho tela. Vysoký stupeň pružnosti robí povrch matraca mimoriadne trvanlivým a odolným voči deformáciám, takže matrac si uchováva aj v priebehu rokov svoje pôvodné vlastnosti. 

Čisto latexový matrac je vyrobený z prírodného kaučukového mlieka pochádzajúceho zo starostlivo vybraných a kontrolovaných plantáží, ktoré sú certifikované FSC®. Latex získaný týmto spôsobom je ekologický a bezpečný produkt, pretože neobsahuje žiadne toxické látky. Vyznačuje sa neobyčajnou flexibilitou, ktorá sa dokonale prispôsobí tvarom tela a podporuje jeho jednotlivé časti. Okrem toho použitie siedmych zón tvrdosti zodpovedných za podporu špecifických častí tela zaručuje zachovanie chrbtice v najvýhodnejšej polohe pre jeho zdravie.

Cennou poznámkou pre alergikov je skutočnosť, že latex má antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, neabsorbuje prach a na jeho povrchu sa nevyskytujú žiadne škodlivé mikroorganizmy. Vďaka svojej štruktúre tvorenej profilovanými kanálmi umožňuje voľný prietok vzduchu a tiež umožňuje vysoký stupeň odvetrávania. Takže aj vlhkosť zvnútra matraca je perfektne odvádzaná a proces prívodu kyslíka do vášho tela je vďaka štruktúre matraca zabezpečený tiež.

Výberom matraca Roma môžete žiť a spať v súlade s prírodou.

 
Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Vege

Matrace označené týmto symbolom sú vo svojom zložení maximálne empatické voči zvieratám. V ich zložení sa totiž nenachádzajú látky poškodzujúce zdravie zvierat.

Latex

Latex je surovina získaná výlučne z prírodného kaučukového mlieka alebo kombinácie prírodného so syntetickým kaučukom. V našej ponuke nájdete 100 % prírodný latexový matrac - Roma. Latexový matrac je pružný, vynikajúco sa prispôsobuje zakriveniu chrbtice a patrí medzi antialergické matrace.  Latexový matrac na správnom rošte zabezpečuje najlepšie odvetrávanie počas spánku i po prebudení. Táto vlastnosť perforovanej latexovej dosky umožňuje nerušený spánok, kedy ležiaci pociťuje nadbytočné teplo naakumulované pod perinou minimálne.

Ekologický

Tento symbol nájdete pri matracoch našej ekologickej kolekcie matracov, ktoré obsahujú vysoký podiel prírodných látok. Chemické látky sú tu nahrádzané prírodnými, najčastejšie sa jedná o rastlinné oleje. Ekologické matrace sú určené prevažne alergikom a ľudom venujúcim pozornosť životnému prostrediu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 30C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 30°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
18 cm
Záruka
7 ročná záruka
Typ matraca
Latexový
Typ matraca
Ekologický

Špecifické data

Názov poťahuPopis

BIOX

Záruka: 2 roky

Poťah je vyrobený z mäkkej a prírodnej bavlny. Malé pridanie spandexových vlákien robí materiál dokonale prítulným k príspevku a spolu pôsobí s jeho elasticitou. Elegantný biely obal je efektom prirodzeného bielenia bez použitia škodlivých chemických zlúčenín.
Bavlna, ktorá sa používa na vytvorenie poťahu Biox sa veľmi dobre absorbuje a uvoľňuje vlhkosť a zabezpečuje dobrú cirkuláciu vzduchu. Jemná štruktúra pleteniny nespôsobuje podráždenie a škodlivé mikroorganizmy sa na jej povrchu nereprodukujú. Prírodná bavlna je účinnou bariérou proti alergénom, čo má za následok relaxačný a zdravý spánok.
Poťah je ľahko odnímateľný a je prateľný – pri max. 40 stupňoch. Tento úplet je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

LINO

Záruka: 2 roky

Materiál na výrobu poťahu Lino pozostáva z pleteniny zo 100% prírodným zložením. Je to zmes organickej bavlny a ľanu, ktoré poskytujú pocit mäkkosti a sviežosti a úplnú regeneráciu počas spánku.
Poťah Lino je extrémne odolný, prakticky sa nedeformuje ani po opakovanom praní. Jeho štruktúra zaisťuje okamžitú absorpciu a odparovanie kvapaliny, ako aj materiálov, ktoré sa vyznačujú najvyššou absorpčnou schopnosťou všetkých prírodných vlákien. Neudrží vlhkosť na svojom povrchu, čo úplne zastaví rast baktérií. Použitie ľanových vlákien (do 10%) v poťahu robí materiál antistatickým, elektrostatickým nábojom, ktoré sa počas dňa akumulujú.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 30 stupňoch. Poťah Lino je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 20
90 x 200 23
100 x 200 26
120 x 200 31
140 x 200 36
160 x 200 41
180 x 200 46
200 x 200 52
200 x 210 55

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.