• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

5 ročná záruka, výška 14 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný |Tvrdý

Atena je rehabilitačný matrac, vhodný aj pre vaše dieťa. Tento model pomôže formovať správnu polohu tela tým, že počas spánku správne podopiera chrbticu.

Latex

3 zóny tvrdosti

Rehabilitačný

Antialergický

Prateľný poťah 40C

Snímateľný poťah

Obojstranný

Vzdušný

Vhodné na polohovateľný rošt

392,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Atena je rehabilitačný matrac, vhodný aj pre vaše dieťa. Tento model pomôže formovať správnu polohu tela tým, že počas spánku správne podopiera chrbticu.

Špeciálne navrhnutý systém otvorov umožňuje neobmedzený prietok vzduchu vo vnútri jadra matraca, čo zaručuje, že sa udržiava správna teplota v spánku a že sa odvádza vlhkosť. Latex má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, neabsorbuje prach a na jeho povrchu sa nevyskytujú žiadne škodlivé mikroorganizmy, takže je ideálnym riešením pre malých a veľkých alergikov.

Atena bude skvelým základom pre dobitie energie na nasledujúci deň.

Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Latex

Latex je zložka, ktorá je vyrábaná z prírodného kaučukového mlieka alebo v kombinácií so syntetickým kaučukom. V našej ponuke nájdete 100 % prírodný latexový matrac - Roma. Latexový matrac je pružný, vynikajúco sa prispôsobuje zakriveniu chrbtice a patrí medzi antialergické matrace. Latexový matrac na správnom rošte zabezpečuje najlepšie odvetrávanie počas spánku, i po prebudení. Táto vlastnosť perforovanej latexovej dosky umožňuje nerušený spánok, kedy ležiaci pociťuje nadbytočné teplo naakumulované pod perinou minimálne.

3 zóny tvrdosti

Matrac s 3 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Rehabilitačný

Symbol označujúci rehabilitačný matrac, ktorý získal pri testovaní certifikát potvrdzujúci rehabilitačný vplyv na bolesti chrbtice.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

   

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

  

Vzdušný

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

  

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Mäkký
Nosnosť
Do 80 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
7 - 18 rokov
Výška matraca
14 cm
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
Latexový

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 15
90 x 200 17
100 x 200 19
120 x 200 23
140 x 200 27
160 x 200 31
180 x 200 35
200 x 200 39
200 x 210 42

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.