• Tovar skladom - doručíme do 7-14 pracovných dní

5 ročná záruka, výška 34 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Na predaj a ihneď k odberu máme posledný kus matraca Vogue v rozmere 180 x 200 cm. Ide matrace, ktoré boli vystavené na showroomoch v Prešove a Bratislave, kde si ich stále viete vyskúšať. Matrace vyradzujeme z ponuky, kvôli novím modelom.

Matrac Royal Coil Vogue patrí do rady prémiových matracov Matrachello. Patrí medzi najpredávanejšie modely, svojich fanúšikov si našiel vďaka skvelej vlastnosti – je tvrdý a zároveň primerané pružný. O maximálne pohodlie sa stará až 2000 taštičkových pružín na m². Sú podelené do dvoch vrstiev, základná spodnejšia zložená z vyšších taštičiek, vrchná – vrstva topper z menších taštičiek.

HR pena

Jadro multipocket

Úchyty

Antialergický

Vzdušnosť

2 496,00 €
2 246,40 € Zľava 10%
S DPH
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Royal Coil Vogue patrí do rady prémiových matracov Matrachello. Patrí medzi najpredávanejšie modely, svojich fanúšikov si našiel vďaka skvelej vlastnosti – je tvrdý a zároveň primerané pružný. O maximálne pohodlie sa stará až 2000 taštičkových pružín na m². Sú podelené do dvoch vrstiev, základná spodnejšia zložená z vyšších taštičiek, vrchná – vrstva topper z menších taštičiek.


Kontaktnú vrstvu tvorí vysoko-elastická pena typu Comfort, takpovediac obmäkčuje vlastnosti taštičkového jadra pre dosiahnutie mimoriadnej interakcie matrac-chrbtica.  
Poťah matraca je velúrový, veľmi príjemný na dotyk, vykazuje antialergické vlastnosti, je neprateľný. Poťah má navyše schopnosť v primeranej miere podržať teplo, v zimných mesiacoch vám o tom dá vedieť.

ROYAL COIL na Slovensku
Matrachello prinieslo na náš slovenský trh túto svetovú značku matracov v roku 2017 a ešte v tom istom roku sme na naše veľké prekvapenie zaznamenali veľký záujem o túto našu najvyššiu radu matracov. Matrace Royal Coil sú posledných 10 rokov dodávané hlavne do špičkových hotelov v Turecku, Chorvátsku, Grécku, Poľsku a u nás na Slovensku.
Matrace Royal Coil si môžete vyskúšať naživo vo všetkých naších predajniach.

DO AKEJ POSTELE
Kvôli zachovanie aktívneho pôsobenia taštičiek na kontaktné vrstvy matraca a tým maximalizovaný efekt na chrbticu, matrace Royal Coil odporúčame na boxspringový typ postele.
Ak už vlastnite rámovú posteľ s roštami, je možné osadiť matrac aj do takejto postele, avšak jedine na pevný - pasívny rošt s vyššou nosnosťou, minimálne 130 kg, najlepšie z bukového dreva.

AKO SA STARAŤ O MATRAC
Poťahy matracov Royal Coil nie sú snímateľné, môžeme ich čistiť iba tepovaním. Najdôležitejšou zásadou je chrániť matrac pred vodou a prachom. Ak je predpoklad, že by váš matrac mohol prísť do kontaktu s tekutinou, je vhodné zakúpiť chránič matraca.
Špeciálny chránič matraca od Royal Coil je nepremokavý, no zároveň paropriepustný. Pogumovaný filter chrániča sa nachádza len na kontaktnej strane, obvod matraca je tak vzdušný a matrac odvetrávaný.

V prípade, že potrebujete pomôcť s vyčistením matraca, neváhajte kontaktovať našu infolinku.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace s HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Jadro multipocket

Pružinové jadro multipocket - 2000 pružín / m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

Úchyty

Matrac s týmto symbolom má po obvode umiestnené úchyty / rúčky, ktoré sú súčasťou poťahu pre ľahšiu manipuláciu. Zmenou poťahu pri danom matraci nemusia byť úchyty súčasťou matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

1 ks

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 150 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
33 cm
Záruka
10 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.