• Na objednávku - Matrace Royal Coil sú zväčša dostupné do 4 - 8 týždňov.

10 ročná záruka, výška 38 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Matrac Royal Coil Claremont Latex patrí do prémiovej rady matracov Matrachello. Najpredávanejší model z prémiovej rady charakteristický neporovnateľným komfortom, ktorý nadobudnete ihneď, ako si na matrac ľahnete.

Pamäťová pena

Latex

Rehabilitačný

Antialergický

Úchyty

Vzdušnosť

2 592,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Plachta Royal Coil
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Royal Coil Claremont Latex patrí do prémiovej rady matracov Matrachello. Najpredávanejší model z prémiovej rady charakteristický neporovnateľným komfortom, ktorý nadobudnete ihneď, ako si na matrac ľahnete.


Matrac Royal Coil Claremont Latex je aj našim najvyšším matracom. Jadro matraca je z taštičkových pružín v počte až 2000 na m², ktoré interaguje s kontaktnými vrstvami – latex a pamäťová pena. Ide o veľmi vydarenú kombináciu materiálov. Taštičkové jadro v oceľovom ráme tvorí tvrdú zložku matraca, ktorá spolupôsobením s latexom a pamäťovou penou vytvárajú mimoriadne komfortnú zónu pre spánok. Môžeme hovoriť o stredne tvrdom matraci, ktorý podľa našich klientov vykazuje vlastnosti matracov, ktoré poznajú s 5 hviezdičkových hotelov.


Matrac je taktiež vhodný pre chrbtice, ktoré nie sú v dobrej kondícii. Vďaka priestrannému jadru matraca, prírodných materiálov a perforovanému latexu je matrac perfektne odvetrávaný tak, aby sa nadbytočné teplo generované telom rýchlo odvetralo.
Poťah matraca tvorí bavlnená látka, na kontaktnej strane prešívaná do vnútra matraca, pre vytvorenie ventilačných zón. Obvod matraca je ušitý z priedušnej textílie typu Spacer.

ROYAL COIL na Slovensku

Matrachello prinieslo na náš slovenský trh túto svetovú značku matracov v roku 2017 a ešte v tom istom roku sme na naše veľké prekvapenie zaznamenali veľký záujem o túto našu najvyššiu radu matracov. Matrace Royal Coil sú posledných 10 rokov dodávané hlavne do špičkových hotelov v Turecku, Chorvátsku, Grécku, Poľsku a u nás na Slovensku.
Matrace Royal Coil si môžete vyskúšať naživo vo všetkých našich predajniach.

DO AKEJ POSTELE
Kvôli zachovaniu aktívneho pôsobenia taštičiek na kontaktné vrstvy matraca a tým maximalizovaný efekt na chrbticu, matrace Royal Coil odporúčame na boxspringový typ postele.
Ak už vlastnite rámovú posteľ s roštami, je možne osadiť matrac aj do takejto postele, avšak jedine na pevný - pasívny rošt s vyššou nosnosťou, minimálne 130 kg, najlepšie z bukového dreva.

AKO SA STARAŤ O MATRAC
Poťahy matracov Royal Coil nie sú snímateľné a teda môžeme ich čistiť tepovaním. Najdôležitejšou zásadou je chrániť matrac pred vodou a prachom. Ak je predpoklad, že by Váš matrac mohol prísť do kontaktu s tekutinou, je vhodné zakúpiť chránič matraca.
Špeciálny chránič matraca od Royal Coil je nepremokavý, no zároveň paropriepustný. Pogumovaný filter chrániča sa nachádza len na kontaktnej strane, obvod matraca je tak vzdušný, matrac je tak odvetrávaný.

V prípade, že potrebujete pomôcť s vyčistením matraca, neváhajte kontaktovať našu infolinku.

Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoplastická pena je známa svojím dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra. Pamäťová pena z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne vlastnosti ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou.

Latex

Symbol označujúci matrac s latexovou doskou, ktorá je vyrábaná bežne z prírodného kaučukového mlieka, často v kombinácií so syntetickým kaučukom. V našej ponuke nájdete 100 % prírodný latexový matrac - Roma. Latexový matrac je pružný, vynikajúco sa prispôsobuje zakriveniu chrbtice a patrí medzi antialergické matrace.  Latexový matrac na správnom rošte zabezpečuje najlepšie odvetrávanie počas spánku, i po prebudení. Táto vlastnosť perforovanej latexovej dosky umožňuje nerušený spánok, kedy ležiaci pociťuje nadbytočné teplo naakumulované pod perinou minimálne.

Rehabilitačný

Symbol označujúci rehabilitačný matrac, ktorý získal pri testovaní certifikát potvrdzujúci rehabilitačný vplyv na bolesti chrbtice.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Úchyty

Matrac s týmto symbolom ma po obvode umiestnené úchyty / rúčky, ktoré sú súčasťou poťahu pre ľahšiu manipuláciu. Zmenou poťahu pri danom matraci nemusia byť úchyty súčasťou matraca.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 150 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
38 cm
Záruka
10 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový
Typ matraca
Latexový
Typ matraca
Pamäťová pena

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
160 x 200 73
180 x 200 76
200 x 200 82

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.