• Skladom - Tovar skladom expedujeme v priebehu 2 až 5 pracovných dní

Čalúnená posteľ Quadro Vertikal ihneď k odberu. Posteľ je vystavená v našom showroome v Košiciach, je v 100 % stave, v rámovej verzii bez úložného priestoru. Celková výška čela je 145 cm vrátane nožičiek. Cena postele je uvedená bez matraca.

1 343,00 €
1 275,85 € Zľava 5%
S DPH
Rozmery matraca
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Ďalší model zo série Quadro - Quadro Vertikal je obmenou geometrie na čele postele, ako jediný model prezentuje zvislé poňatie vzorovania čalúnenej postele. Posteľ môžeme vyrobiť až v šírke čela 260 cm a výške až 150 cm. V takýchto maximálnych parametroch bude posteľ majestátnym kusom nábytku vo vašej spálni.

Všetky naše modely Quadro majú čelo olemované čalúneným rámikom, ktorý môžeme akcentovať inou textíliou, ako zvyšok postele. Tento model sme otestovali vo všetkých druhoch textílií, aj v hrubozrných štruktúrovaných pletených poťahoch vyzerá posteľ veľmi zaujímavo. 

Ak zvažujete tento model zakúpiť so širkým čelom, bude pre vás užitočnou informáciou, že posteľ vo verzii " rámová posteľ " stojí na vami zvolených nožičkách, čo dáva priestor pre zapojenie elektrických zariadení popod čelo, ak by malo prekryť existujúce zástrčky.

2 položky

Tabuľka dát

Typ roštu
Nepolohovateľný Double T5 200 x 90 cm
Celková dĺžka
218 cm
Materiál
Artex Melange 02
Vnútorný rozmer
200 x 180 cm
Úložný priestor
Bez možnosti úložného priestoru
Nožičky postele
S2 10 cm drevené, farba dreva č. 6
Výška rámu
35 cm
Hrúbka čela
+- 10 cm

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.