Matrac Matrachello FORTE

688,00 €
Zvoľte si rozmer matraca
Zvoľte si poťah, ktorý Vám vyhovuje
 • Popis
 • Technické údaje

Záruka 10 rokov na matracMatrac z „lenivej peny", ktorá sa pod vplyvom teploty a hmotnosti používateľa prispôsobuje tvaru tela. Tento matrac ideálne rozkladá body tlaku, čím poskytuje neporovnateľné pohodlie spánku. Zároveň veľmi priaznivo pôsobí na chrbticu a kĺby a zlepšuje krvný obeh, ako aj náladu jeho používateľov. Taštičkové pružiny multipocket zaisťujú optimálne prispôsobenie matraca tvaru tela. Uplatnené technológie sú využívané pri výrobe pomôcok, ktoré predchádzajú bolestiam spôsobených stláčaním, vytváraniu preležanín a rôznych komplikácií s chrbticou. Odporúčame ho na polohovateľné lamelové rošty.

Bez príplatku  je možné namiesto poťahu SHenergy objednať matrac v poťahu Ecosphere tencel, Medicott silverguard, Stressfree, Smartcel clima, Sensolution, Bodyfit, Bamboo, Actipro  alebo Celliant Sleep.
Viac o našich poťahoch
a ich vlastnostiach si môžete prečítať v sekcii poťahy na matrace

Katalóg matracov si môžete stiahnuť tu:  Katalóg matracov Matracov Matrachello 2017

S matracami Matrachello spávate ako medveďInými slovami:

Opäť super kombinácia taštičiek a pamäťovej peny. Jednoducho povedané, perfektné pruženie a veľmi, veľmi prijemný dojazd lenivej peny na Vašej chrbtici. Tieto dve vrstvy spolu perfektne spolupracujú a ponúkajú zo zdravotného hľadiska pre Vás naozaj to najlepšie. Matrac s 10 ročnou zárukou, ideálne stredne tvrdý so špeciálnym poťahom Shenergy - udržiavanie života v primeranej rovnováhe, založenej na viažucich sa iónoch a prenikaní aktívnych faktorov z vlákien úpletu do ľudského tela. Matrac rozhodne pre tých najnáročnejších.

Taštičkový matracMatrac z pamäťovej penyObojstranný matracPolohovaťeľný lamelový rošt

10 ROČNÁ ZÁRUKA NA JADRO TAŠTIČKOVÉHO TYPU.

Ako funguje Shenergy?

Shenergy Premium je najkvalitnejší materiál používaný ako vrchný úplet matraca. Použitie zlatej nite mu dodáva neopakovateľný vzhľad so zdravotnými vlastnosťami zlata. Vďaka patentovanému systému vo svojich vláknach obsahuje záporne nabité ióny – „anióny”(-). Aktívne faktory použité v poťahu Shenergy Premium prenikajú prestieradlom a pyžamom do ľudského tela. Tu „anióny” smerujú do kladne nabitých „katiónov” (+) a neutralizujú ich. Katióny (+) majú vplyv na nesprávnu funkčnosť organizmu, čo sa môže prejaviť napríklad stresom, nespavosťou, artritídou.

Prečo funguje Shenergy?

Najmenšie nedeliteľné častice každej matérie majú neutrálne atómy. Ak sú nabité elektricky, nazývajú sa iónmi. Kladne nabité ióny sú katióny (+) a záporné anióny (-). Anióny majú silnú tendenciu viazania s katiónmi ako kuchynská soľ (chlorid sodný). Kladne nabitý katión sodíka sa viaže s (záporne nabitým) aniónom chloridu a vytvára neutrálny chlorid sodný.

Podstata Shenergy Premium

Funkciou úpletu Shenergy Premium je udržiavanie života v primeranej rovnováhe, založenej na viažucich sa iónoch a prenikaní aktívnych faktorov z vlákien úpletu do ľudského tela. Shenergy je nabitý záporne.

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov

Vyrobíme Vám aj atypický rozmer matraca. Napíšte nám.

 • Jadro: Taštičky (multipocket 500/m2)12 cm, pamäťová pena(hustota 50 kg/m3 4 cm.
 • Poťah: SH Energy.
 • Výška: cca 22 cm.
 • Rozmery: 80-200 x 200cm.
 • Obojstranný matrac.
 • Nosnosť: do 120 kg.
 • Stupeň tvrdosti: 5 (na stupnici 1-10)
 • Stupeň tvrdosti matraca 5
 •  
 • Taštičkový matrac  Taštičkové pružiny multipocket . Jadro tohto typu tvoria samostatné taštičky s pružinami uprostred, navzájom spájané lepidlom. Vďaka tejto konštrukcii je dosiahnutá bodová pružnosť, ktorá umožňuje prispôsobiť matrac tvaru Vášho tela. Výška jadra je 12 cm a hustota taštičiek je 500 taštičiek/m2 .

 • Pamäťová pena  Pamäťová pena. Jadro tohto typu reaguje na teplo, zvyšovaním ktorého zároveň dochádza k zvýšeniu pružnosti matraca. Pamäťová pena prenáša telesné teplo a prispôsobuje sa jeho tvaru, čím zabezpečuje primerané podopretie tela po celej jeho ploche.

 • Polohovaťeľný lamelový rošt  Matrace s týmto symbolom sa môžu používať na polohovateľnom alebo motorickom lamelovom rošte.

 • Obojstranný matrac  Tento symbol zmamená, že matrac môže byť používaný na oboch stranách, čo zvyšuje jeho životnosť.

 • Dostupnosť: 4 - 6 týždňov