Posledné príspevky

Žiadne komentáre

Značky blogu

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Luxusné matrace Royal Coil
Luxusné matrace Royal Coil
Matrachello Admin
Oct 19, 2020

 

Pripravili sme pre Vás stručný prehľad modelovej rady matracov ROYAL COIL. 

 

NAJOBĽÚBENEJŠÍ. CLAREMONT LATEX.

 

Tento až 38 centimetrov vysoký matrac ponúka úplne nový zážitok čo do komfortu spania. Kontaktná vrstva uložená do toppera pozostáva z pamäťovej peny a latexu. Kontatnú vrstvu výrazne podporuje taštičkové (pružinové) jadro s počtom až 2000 pružín na meter štvorcový. Práve táto kombinácia, pevné tvrdé aktívne jadro a komfortná mäkšia kontaktná vrstva robia z tohto matraca favorita medzi luxusnými kvalitnými matracmi nielen u nás, ale dovolíme si povedať, že aj na našom trhu.

Podrobne o matraci Royal Coil Claremont Latex

 

 

 

TVRDÝ A KOMFORTNÝ ZÁROVEŇ. MODEL VOGUE.

 

Tento matrac je voľbou našich zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný, vysoký, tvrdý matrac na dlhé roky. Podobne ako pri modely Claremont Latex, aj tento matrac ma jadro zložené s dvojitého taštičkového jadra s počtom 2000 pružín na meter štvorcový. Táto enormne početná pružiaca sila tlačí vlastnosti vzdušnej kontaktnej vrstvy z vysoko-elastické studenej peny typu HR do vašej chrbtice. Matrac je skvele odvetrávaný za pomoci termoregulačných kanálikov a vzdušnej poťahovej látky zo 100 % bavlny. Model Royal Coil Vogue je pre ten typ matraca, ktorý je tvrdý no zároveň si zachováva všetky komfortné vlastnosti pre ideálne stredne tvrdý, až tvrdý matrac, preto ho ocenia aj dvojice s rôznou hmotnosťou tela.

 

Podrobne o matraci Royal Coil Vogue

 

 

TVRDŠIA JE UŽ LEN KARIMATKA NA ZEMI. ROYAL COIL KING FIRM.

 

Najtvrdší matrac v celej našej rodine matracov je obľúbený pre svoju nekompromisnú tvrdosť a komfort zároveň. O tvrdosť sa v matraci stará mohutné taštičkové jadro s počtom 2000 pružín na meter štvorcový, podobne ako pri modeloch Vogue či Claremont Latex. Aby bol zároveň pri tomto tvrdom matraci zachovaný komfort pre prirodzené zakrivenie chrbtice, kontaktnú vrstvu matraca tvorí pamäťová pena. Poťah matraca je vyrobený zo 100 % bavlny, celý matrac je skvele odvetrávaný za pomoci termoregulačných otvorov po stranách matraca. Pre jednoduchšiu manipuláciu je tento ťažký matrac vybavený úchytmi po stranách. 

King Firm je navyše vhodný pre človeka s hmotnosťou vyššou ako 120 kg, jeho maximálna nosnosť je až 150 kg.

 

Podrobne o matraci Royal Coil King Firm. 

 

  

 

 AKO V BAVLNKE. MODEL ESSENCE.

Royal Coil ESSENCE je stredne tvrdý až tvrdý vysoký matrac (33 cm) s výnimočnou kontaktnou vrstvou tvorenou z bavlny uloženej v topperi a damaškovom-saténom poťahu. 

Poťah je antialergický, z damaškovej strany prešívaný dovnútra, čo vytvára ventilačné momenty ložnej plochy, jednoducho pre lepšiu termoreguláciu. Matrac je čo do tvrdosti a komfortu podobný modelu Claremont Latex = mäkké objatie podporované tvrdým jadrom tvoreným taštičkovým (pružinovým) jadrom s počtom až 2000 pružín na meter štvorcový. Matrac Essence má unikátne postavenie v modelovej rade ROYAL COIL, naproti svojej tvrdosti si kupodivu zachováva veľmi vysoký komfort aj pre ľudí s vyššou hmotnosťou.

 

Podrobne o matraci Royal Coil Essence.

 

 

 

 

MATRACE ROYAL COIL NA NAŠICH POSTELIACH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.