Posledné príspevky

Žiadne komentáre

Značky blogu

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Panely za posteľ. Chesterfield
Panely za posteľ. Chesterfield
Matrachello Admin
Mar 29, 2021

Efektné, nadčasové, vyrábané na mieru v najkvalitnejších látkach ktorým sa špeciálne venujeme pri výbere. Prečítajte si o našich vťahovaných Chesterfield paneloch na mieru krátky článok,

 

 

EFEKTNÉ. NADČASOVÉ

Chesterfieldové prešitie je klasikou vo svete čalúneného nábytku. Pojem „ Chesterfield “ sa prvýkrát používal na označenie kusu nábytku podobného pohovke v 18. rokoch 20. storočia, ale aby sme objavili rozsiahly príbeh jeho vynálezu, musíme sa ohliadnuť o niečo ďalej. V úradných dokumentov potvrdzujúcich príbeh hovorí o Lordovi menom Philip Stanhope, štvrtý gróf z Chesterfield (1694 - 1773), podľa ktorého sofa dostal svoje meno.

Čalúnené panely vyrábame napríklad ako náhradu klasického čela za posteľou. Azda najmäkší efekt textilného nábytku vytvára práve tento kúsok, hlavne pod vhodným svetlom zažívame poťahovú látku vo všetkých svojich svetelných odtieňoch dotváranú plasticitou vťahovania.

 

VERZIE

Navrhli sme koncept usporiadania panelov podľa rozmerových štandardov a rozmerových limitov, ktoré dokážeme preniesť a previezť. Mimo to, pri zachovaní maximálnych rozmerov Vám ponúkame vlastné usporiadanie, ktoré Vám vyrobíme na mieru a odborne namontujeme.

 

TRIPPLE

* taburetka i nočné stolíky na obrázku nájdete taktiež v našej ponuke: Nočné stolíky, na mieru vyrábaná taburetka Matrachello

 

TRIPPLE ONE

 

TRIPPLE TOP

 

 

CHESTERFIELD WIDE

 

 

KOMLETNE RIEŠENIE PRE VAŠU SPÁLŇU

Čalúnené steny Chesterfield najčastejšie naši zákazníci kombinujú s posteľou bez čela typu boxspring, alebo rámovou posteľou aj s úložným priestorom. Postel s panelom na stenu vždy rozmerovo ladíme podľa rozmerových požiadaviek či priestorových špecifikácii. Výsledkom je nezameniteľný efekt svojrázneho čela a zladenej postele s doplnkami. 

Pri výbere myslíme aj na vhodnosť poťahovej látky, aby spĺňala individuálne požiadavky, napríklad ľahkú údržbu, alebo farbystálosť, prípadne odolnosť voči zatrhnutiu (domáce zvieratá). V neposlednom rade si spolu s vami pri výbere prejdeme aj správanie sa poťahovej látky pri dennom i nočnom svetle. Skátka chceme, aby ste mali istotu komplexne dobre odvedenej práce.

Najdôležitejšou súčasťou vašej spálne je matrac, aj preto jeho výberu venujeme zvýšenú pozornosť a uplatňujeme tak viac ako 10 ročné skúsenosti zozbierane pri najrozmanitejších typoch zákaziek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.