Posledné príspevky

Žiadne komentáre

Značky blogu

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Panely na stenu.
Panely na stenu.
Matrachello Admin
Feb 27, 2020

Prečítajte si, ako netradične vyriešiť zaujímavo stenu za posteľou.

 

 

 

PANELY NAMIESTO ČELA

Čalúnené panely na mieru sú alternatívou voči klasickým čalúneným posteliam s čelom. Ponúkajú bohaté možnosti dekorovania pokojne aj na celú stenu za posteľou a navyše, sú výborným akustickým izolantom v prípade, že počujete suseda od vedľa. Vodorovnému alebo vertikálnemu riešeniu čalúnených panelov na mieru sa venujeme od roku 2014, aj vďaka tomu si naše panely obľúbil súkromný i verejný priestor.

 

 

VEĽA MENŠÍCH PANELOV

Najčastejším riešením je rozvrhnutie panelov - obdĺžnikov alebo štvorcov vyskladaných z viacerých kusov. V takomto prípade si zákazník určuje počet panelov na výšku aj šírku plochy, vyberá si typ panela (vypuklý / plochý) a poťahovú látku. Ďalej si zákazník určí plochu pre panely:

 

a) po celej šírke postele od zeme

b) po celej šírke postele od matraca (väčšinou 1-2 cm pod úrovňou matraca)

c) po celej stene, od zeme po strop

 

VEĽKÉ FORMÁTY

Čalúnená stena môže byť vyskladaná aj z veľkých formátov, teda menej predelov a teda väčší dôraz na samotnú textíliu. Takéto panely vyrábame najčastejšie v rozmeroch 150 x 30 cm, 150 x 50 cm, alebo aj 200 x 30 cm a podobne. 

 

 

PANELY + POSTEĽ

K panelom si u nás môžete objednať aj posteľ bez čela - rámovú posteľ s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru, alebo boxspring, samozrejme, aj v tej istej poťahovej látke ako panely. Posteľ je jednoducho prisunutá k stene / k panelom, jej pozícia je pevná, nie je potrebné posteľ fixovať na stenu (od roku 2014 neevidujeme žiadnu zmenu pozície postele takto prisunutej).

Panely zabezpečujú tiež akustickú izoláciu, vďaka čomu môžeme čalúnenými panelmi odhlučniť hociktorú izbu vo vašom byte. Odhlučnenie nemáme exaktne zmerané, avšak pozorovaním sme dospeli k odhadu, a síce hlučnosť je eliminovaná o 15-20 %, dosiaľ zrozumiteľná hádka susedov sa stáva skôr šumom, ako jasným akustickým odkazom:-).

 

NEROVNOMERNÉ ROZLOŽENIE PANELOV

Ak vaša predstavivosť pracuje na vyššie obrátky, chceme vás naviesť aj na iný spôsob riešenia čalúnenej steny. Jedným z takýchto riešení je kolekcia Eritrea - čalúnená posteľ s panelmi, ktoré zaujali skôr pozíciu obrazov. Alebo fotografia riešenia spálne nášho klienta, kde sme zámerne vynechali na stene priestor pre čelo postele. 

 

 

NECHAJTE SI PANELY NACENIŤ

Kliknutím na panely na mieru sa dostanete na náš online formulár, kde jednoduchým vyklikaním možností nám zašlete komplexný dopyt. Vo formulári máte možnosť nahrať nákres (trebárs vlastnou rukou), vďaka ktorému môžeme vidieť, ako si prajete rozvrhnúť panely na stene.

 

 

GALÉRIA ČALÚNENÝCH PANELOV

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.