Posledné príspevky

Žiadne komentáre

Značky blogu

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Iné textílie. Alessandro Bini
Iné textílie. Alessandro Bini
Matrachello Admin
Apr 21, 2020

 

To, že pracujeme so svetovými látkami sa môžete presvedčiť aj v tomto článku. Manufaktúra Alessandro Bini tvorí od roku 1974 unikátne kolekcie prevažne prírodných poťahových látok, ktorých nezameniteľnosť nás očarila natoľko, že sme sa rozhodli zainvestovať a priniesť exkluzívne na trh túto značku dokonalých textílií zo slnečného talianskeho Chianti k nám na Slovensko.

  

 

 

ZAČIATKY

Vášeň pre textílie, ktorá sa často prenáša v rodine, je skutočnou tradíciou, pretože „látke“ je potrebné roky porozumieť, oceniť a zvládnuť ju.

Nie je preto neobvyklé, že sa tí, ktorí sa narodili do blízkeho kontaktu s textíliami zaľúbia, rovnako ako sa to stalo mne, ktorý som vstúpil do rodinného podniku vo veku iba 16 rokov. Bolo to v roku 1974 a od tej doby sa moja vášeň pre vysoko kvalitné talianske textílie stala silnejšou a silnejšou, až kým sme nezaujali solídne miesto na trhu s klasickými a súčasnými, jemnými textiliami po celom svete.

Po dôležitej spolupráci so známymi značkami v textilnom priemysle som v roku 2004 založil L'Albero della Cuccagna, potom synovia Simone a Niccolò v roku 2015 pomohli vytvoriť Alessandro Bini - Tessuti d'Italia, značku s vynikajúcou excelentnosťou talianskeho textilu.

Srdce Talianska - Toskánsko nás inšpiruje k tvorbe prírodných textílií, potlače plátna, romantických klasík, zamatov, elegantných a súčasných: originálnych textúr s chuťou Toskánska, praktického znázornenia spojenia histórie, tradície a inovácie.

                                                                                                                            Alessandro Bini

check Produkt bol pridaný na porovnanie.