Žiadne komentáre

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Výhody vysokej postele
Výhody vysokej postele
Matrachello Admin
May 27, 2020

Zozbierali sme pre Vás informácie o výhodách vysokej postele, ktoré vyrábame od roku 2014. Príjemné čítanie.

 

 

DEFINÍCIA VYSOKEJ POSTELE

Za vysokú posteľ sa považuje posteľ, ktorej výška ložnej plochy dosahuje minimálne 65 cm. Tento údaj odráža výpočet priemernej výške ložných plôch posteli z objemu viac ako 2000 predaných postelí. Samozrejme, vysoká posteľ je taká, ktorú pokladá zákazník za vysokú:-), čiže pre celkové určenie ideálnej výšky sa zohľadňuje predovšetkým výška človeka.

 

Samotný vznik vysokých postelí sa viaže so vznikom kontinentálnych postelí, kde prevažne v Amerike a západnej Európe prevláda tento typ postele, základ rámu ktorého netvorí klasický rošt, ale boxspringové (pružinové) jadro. Samotný fakt, že matrac na takejto posteli leží na ráme a nie je zapustený, nestráca zo svojej výšky, dáva preto vyniknúť celkovej výške ložnej plochy postele, samozrejme tiež za predpokladu vyššieho matraca, či vyšších nožičiek postele.

 

ĽAHKÝ NÁSTUP, ĽAHKÝ VÝSTUP

Najväčšou výhodou vysokých postelí je nástup a výstup. Je rozdiel, či sa ráno polo-ospalí štveráte z nízkej postele, alebo využijete jednoduchší úvod dňa tak, že sa len odrazíte z postele a ste na nohách. Sám spávam na vysokej posteli, ráno sa len posadím na okraj, položím nohy na zem a odrazím sa do dňa. Tento jednoduchší manéver ako sa ráno dostať na nohy môžu oceniť tí z vás, ktorí mávajú ráno závrate z prudšieho vstávania a podobne.

 

ZDRAVOTNÉ HĽADISKO

Všeobecne rád hovorím o zdraví komplexne, nakoľko deliť naše zdravie na fragmenty jednotlivých orgánov, či kognitívnych postupov považujem za čiernobiele, skrátené či obmedzujúce. Aj preto sme vždy s kolegami debatovali skôr hľadajúc zdroj akýchsi zdravotných defektov. Témou zdravia pátrajúc po zdroji všetkého sa venujeme v blogu Po stopách zdravia. Z hľadiska užívania vysokej postele som si všimol výhodu oproti nízkej posteli - ležíte ďalej od zeme na ktorej sa rozprestiera nezničiteľný prach. Hlavne pod posteľou, všetci vieme. Tým pádom respiračná výhoda oproti tým, ktorí spávajú napríklad na veľmi nízkych posteliach, takmer na zemi. 

 

SEXUÁLNE POLOHY

Keď váš partner stráca výdrž v zmysle kondície, čo-to zaňho spraví tvrdší pružinový matrac:-). Aby ste ho nemusela trápiť namáhavými polohami, núka sa príležitosť využiť výhodu vysokej postele. Napríklad na rohu. Napríklad on stojí. Napríklad vy ležíte.:-)

Proste ide o to, že sex bude viac o samotnom prieniku ako o hľadaní stability na nízkej posteli. V istom zmysle, sex na kuchynskej linke (výška) sa môže zameniť za sex na vysokej posteli.

 

VYSOKÁ POSTEĽ NA MIERU

Naši klienti preferujú podľa našich štatistík práve vysoké postele, ktoré vyrábame od roku 2013 ako jední z prvých na trhu. Zákazník si u nás može zvoliť celkovú výšku ložnej plochy na centimeter presne. Toto sú najčastejšie žiadané výšky:

 

65 cm - docielime to navýšením rámu, nožičkami postele, matracom

70 cm - docielime to navýšením rámu, nožičkami postele a vyšším matracom

75 cm a viac - docielime to vyšším rámom postele, vyššími nožičkami postele a vyšším matracom

 

Neváhajte si nechať vypracovať cenovú ponuku na mieru jednoduchým vyklikaním parametrov.

https://matrachello.sk/30-calunene-postele

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.