Žiadne komentáre

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Čalúnené steny na mieru
Čalúnené steny na mieru
Matrachello Admin
Jun 04, 2020

 

Téme výroby čalúnených panelov sme sa venovali vo Februári v článku Panely na stenu.  V tomto článku vám chceme priblížiť rozmerové varianty a inšpirovať Vás pre možno nevšedné riešenia čalúnených stien na mieru.

 

Možno už viete, že čalúnené steny si viete u nás pohodlne naceniť prostredníctvom online formulára Čalúnené panely na mieru a taktiež inšpirovať sa galériou zrealizovanýc projektov - galéria panelov na stenu

VIAC MALÝCH PANELOV

Riešenie, ktoré akcentuje vznikajúcu geometriu rozložených panelov. Pri tejto variante si klient vyberá tvar panela - štvorec /obdlžník, rozmer jedného panela - napríklad šírka 67 cm  x výška 35 cm a samozrejme poťahovú látku.

  

VEĽKÉ FORMÁTY PANELOV

Panely na stenu si môžete rozvrhnúť v menšom počte väčších rozmerov. Čalúnený panel môžeme poňať aj ako jeden veľký formát suplujúci klasické čelo postele, napríklad v rozmere šírka 200 cm a výška 140 cm.

 

STAČÍ AJ JEDNODUCHÁ SKICA

Vo formulári pre nacenenie čalúnených panelov môžete nahrať pre ľahšie pochopenie vášho zámeru aj jednoduchú skicu, ktorá nás informuje o počte panelov a ich celkovom rozložení. Dôležité je pre nás poznať hlavne celkovú plochu v metroch štvorcových a rozmer jedného panela.

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.