Posledné príspevky

Žiadne komentáre

Značky blogu

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Čalúnené steny na mieru
Čalúnené steny na mieru
Matrachello Admin
Jun 04, 2020

 

Téme výroby čalúnených panelov sme sa venovali vo Februári v článku Panely na stenu.  V tomto článku vám chceme priblížiť rozmerové varianty a inšpirovať Vás pre možno nevšedné riešenia čalúnených stien na mieru.

 

Možno už viete, že čalúnené steny si viete u nás pohodlne naceniť prostredníctvom online formulára Čalúnené panely na mieru a taktiež inšpirovať sa galériou zrealizovanýc projektov - galéria panelov na stenu

VIAC MALÝCH PANELOV

Riešenie, ktoré akcentuje vznikajúcu geometriu rozložených panelov. Pri tejto variante si klient vyberá tvar panela - štvorec /obdlžník, rozmer jedného panela - napríklad šírka 67 cm  x výška 35 cm a samozrejme poťahovú látku.

  

VEĽKÉ FORMÁTY PANELOV

Panely na stenu si môžete rozvrhnúť v menšom počte väčších rozmerov. Čalúnený panel môžeme poňať aj ako jeden veľký formát suplujúci klasické čelo postele, napríklad v rozmere šírka 200 cm a výška 140 cm.

 

STAČÍ AJ JEDNODUCHÁ SKICA

Vo formulári pre nacenenie čalúnených panelov môžete nahrať pre ľahšie pochopenie vášho zámeru aj jednoduchú skicu, ktorá nás informuje o počte panelov a ich celkovom rozložení. Dôležité je pre nás poznať hlavne celkovú plochu v metroch štvorcových a rozmer jedného panela.

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.