Na čom spí Vaše dieťa?

Viete na čom spí Vaše dieťa? Ak Vaše dieťa spí na našich matracoch, môžete očakávať, že spí na:

1. Organickej bavlne, čo je pre telo úplne najlepšie. Celé dni trávite v drsnom svete. Stiahnite sa do postele z prírodných materiálov so stopercentnou organickou bavlnou a vytvorte si z nej skutočne bezpečné miesto. Bavlna by mala mať doklady, že je pestovaná a spracovávaná bez chemikálií.

2. Môžete si byť istí, že vlna v našich luxusných matracoch je taktiež chemicky nezávadná. Na jej výrobe a spracovaní sa nepoužívajú žiadne chemikálie či kyseliny. Ovce nie sú ponárané do žiadnych pesticídových alebo herbicídových prípravkov.

3. Latex je prirodzene hypoalergénny, antimikrobiálny (baktérie, pleseň a hrdza sa v latexe nemôžu vyskytnúť) a odolný voči rostočom (testy dokazujú, že latex je tri krát viac odolnejší voči rostočom než tradičný matrac), čo z neho robí perfektný matrac pre alergikov a každého, kto chce počas spánku dýchať čistý a svieži vzduch. Ak si chcete byť istí, že Vaše dieťa spí na čistých prírodných materiáloch zvoľte organickú bavlnu prešitú s organickou vlnou obklopené stopercentne prírodným latexom. Absolútne žiadne chemikálie. Naše detské matrace Matrachello na Vaše deti skutočne dohliadnu. Dohliadnu na deti a tiež aj na prostredie.