• Skladom - Tovar skladom expedujeme v priebehu 2 až 8 pracovných dní

5 ročná záruka

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Pure Dream je matrac, ktorý bol navrhnutý v súlade s prírodou a najnovšiími technológiami. Jeho jemnosť, ale aj stabilita vám umožní pokojný a zdravý spánok.

HR pena

Pena Molet

Pena Pure

Obojstranný

Prateľný poťah 40C

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Vhodné na polohovateľný rošt

500,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Pure Dream je matrac, ktorý bol navrhnutý v súlade s prírodou a najnovšími technológiami. Jeho jemnosť, ale aj stabilita vám umožní pokojný a zdravý spánok.

Základom matraca je vysoko elastická pena (HR pena), ktorá sa vyznačuje zvýšenou elasticitou a trvanlivosťou.  Zaručuje stabilnú oporu vášho tela, trvanlivosť konštrukcie a je ideálnym podkladom pre vonkajšie vrstvy, ktoré ju pokrývajú.

Prvou z nich je ekologická pena Pure s neporovnateľnou pružnosťou a hustotou. Pena obsahuje prírodné, nemodifikované sójové oleje, vďaka ktorým je jej štruktúra prakticky bez degradácie a nikdy nevyschne. Pure Dream neobsahuje žiadne toxické látky a všetky škodlivé chemikálie boli nahradené prírodnými olejmi. Pena je šetrná k životnému prostrediu a bez GMO. Matrac sa výborne prispôsobuje kontúram vášho tela a jemne ich obklopuje. Zloženie matraca kombinuje tie najlepšie vlastnosti vysoko elastických a termoelastických pien.

Na druhej strane matraca je hrubá pena s neštandardným tvarom. Profily v tvare kužeľov zvyšujú ventiláciu vnútri náplne a jemne masírujú vaše telo. Bodová elasticita viazanej peny robí vašu chrbticu správne umiestnenou a telo je tak dobre prekrvované. Táto strana sa odporúča najmä v lete, kvôli zvýšenej tvrdosti a voľnejšiemu prúdeniu vzduchu medzi telom a matracom.

Matrac Pure Dream je výsledkom nášho úsilia pre čistý a nerušený spánok. 

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie, ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace s HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Pena Molet

Hybrid pena - jedná sa o druh polyuretánovej peny, ktorá je v zložení hustejšia. Matrac označený symbolom hybrid je ľahší v porovnaní s polyuretánovými matracmi, výborne sa prispôsobuje chrbtici, jej vlastnosti sa približujú vlastnostiam HR peny.

Pena Pure

Pamäťová pena vyrobená z prírodných zložiek. Všetky toxické a nadbytočné zlúčeniny sú v tomto matraci nahradené prírodnými olejmi. Zloženie olejov v pene je mimo zoznamu GMO potravín. Môžeme hovoriť o pamäťovej pene novej generácie. Naše matrace označené symbolom Pure zabezpečujú svojimi unikátnymi vlastnosťami vynikajúci komfort spánku a dlhú životnosť.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

1 položky

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Nad 90 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
Do 60 rokov
Výška matraca
+-24
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
Pamäťová pena
Typ matraca
Penový

Špecifické data

Názov poťahuPopis

SILVER PROTECT

Záruka: 2 roky

Silver Protect je vysoko kvalitný, extrémne mäkký úplet, ktorý poskytuje špeciálnu antialergickú ochranu.
Jeho štruktúra bola doplnená povlakom obsahujúcim striebro, ktorý zabraňuje množeniu baktérií a znižuje alergie. Prídavok striebra zabraňuje elektrizovanie materiálu, takže poťah nepriťahuje prach a má predĺženú sviežosť, navyše Silver Protect eliminuje nepríjemné pachy spojené s vývojom mikroorganizmov a zachováva si svoje vlastnosti aj po opakovanom praní.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

TENCEL

Záruka: 2 roky

Materiál, z ktorého bola vyrobený poťah Tencel, je vysokokvalitný, ekologická tkanina vyrobená z biologicky rozložiteľných vlákien v certifikovanom výrobnom procese.
Poťah Tencel má vysoký stupeň priedušnosti, dokonale absorbuje vlhkosť a vylučuje ju von, čím reguluje telesnú teplotu a zabraňuje rastu baktérií. Tencel má extrémne hladký a zamatový povrch, jemný k pokožke. Neobsahuje škodlivé chemikálie a nespôsobuje podráždenie. Efektívna metóda prešívania robí z materiálu dodatočnú mäkkosť a mimoriadnu jemnosť.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 20
90 x 200 22
100 x 200 24
120 x 200 28
140 x 200 32
160 x 200 36
180 x 200 40
200 x 200 44
200 x 210 47

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.