• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

15 ročná záruka, výška 27 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Sirona - 5 ultra hustých rôznorodých pien spolupôsobiacich na vašu chrbticu, spojených bez lepidla. Hodvábna kontaktná vrstva. Vhodný pre ťažkých ľudí. 

HR pena

Pena-Ultra.png

Pena Ultra

PUR pena

Prateľný poťah 30C

12 zón tvrdosti

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Vhodné na polohovateľný rošt

903,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Sirona - 5 ultra hustých rôznorodých pien spolu pôsobiacich na vašu chrbticu, spojených bez lepidla. Hodvábna kontaktná vrstva. Vhodný pre ťažkých ľudí. 

Mimoriadna hustota pien v kombinácii s rôznymi zónami tvrdosti (do 12 horizontálnych a 5 vertikálnych) umožňuje ideálne rozloženie hmotnosti na povrchu matraca, dokonca aj pri zaťažení 100 kg. Matrac je vyrobený pomocou patentovanej technológie, ktorá umožňuje kombinovať materiály bez použitia lepidla a samotné peny vykazujú antialergické vlastnosti. Matrac sa nedeformuje a jeho štruktúra nestráca svoju elasticitu ani po mnohých rokoch používania. Anatomický tvar v kombinácii s mimoriadnou materiálovou charakteristikou umožňuje zmierniť svalové napätie.

Vrchná vrstva matraca, ktorá sa nachádza pod poťahom, je veľmi mäkká a priedušná. Počas jej výroby sa nepoužívali žiadne škodlivé penotvorné činidlá. Štruktúra peny poskytuje až o 200% neobmedzenú priepustnosť vzduchu v porovnaní s bežnými penami.

Sirona je inovatívny model, ktorý sa skladá z piatich rôzne hrubých pien usporiadaných podľa špeciálne vyvinutej koncepcie. Nevídaná kombinácia materiálov, ktoré sa prispôsobujú tvaru vášho tela.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace z HR peny medzi antialergické, nakoľko svojím zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Pena Ultra

Veľmi hustá pena s vynikajúcimi termoregulačnými vlastnosťami, vytvorená pre ešte vyšší komfort prispôsobeniu sa matraca chrbtici ako bežne pri HR či PUR penách. Ultra pena je veľmi odolná proti preležaniu.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Prateľný poťah 30C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 30°C.

12 zón tvrdosti

Matrac obsahuje 12 rôznych hustôt pozdĺž jadra, ktoré vlastnosťami zachovávajú hmotnostné rozdiely tela ležiaceho človeka, čím udržujú zakrivenie chrbtice v jej prirodzenej polohe. Hovoríme o maximalizovaných účinkoch prispôsobenia sa matraca na širokú škálu hmotnosti človeka, preto môžeme matrace označené týmto symbolom považovať za univerzálne čo do hmotnostných diferencií.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko - odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Nad 90 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
Do 60 rokov
Výška matraca
27 cm
Záruka
15 ročná záruka
Typ matraca
Penový
Poťah matraca
Matrachello Biaxial
Pratelnosť poťahu matraca:
prateľný na 30 stupňoch

Špecifické data

Názov poťahuPopis

BIAXIAL

Záruka: 2 roky

Poťah Biaxial je jedinečný poťah, ktorý zvyšuje pružnosť jadra matraca. Nová generácia látky, z ktorej je Biaxial vyrobená, vykazuje výbornú bodovú elasticitu a naťahuje sa až o 50% vo všetkých smeroch. Materiál je veľmi odolný, nestráca svoj pôvodný tvar a dokonale obopína matrac. Poskytuje vynikajúcu podporu chrbtice a znižuje tlakové body. Štruktúra poťahu poskytuje jemnú masáž tela. Zlepšuje krvný obeh, upokojuje a uvoľňuje. Poťah sa dá jednoducho prať  pri 30 stupňoch. Látka má certifikát OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 19
90 x 200 21
100 x 200 24
120 x 200 28
140 x 200 32
160 x 200 38
180 x 200 43
200 x 200 48
200 x 210 51

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.