• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-6 týždňov

5 ročná záruka

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Ak je váš matrac pre vás príliš mäkký, odporúčame model Hebe. Kombinácia až piatich pien s rôznymi vlastnosťami vytvára stabilnú oporu vášho tela. Silnejšia štruktúra surovín umožňuje získať tvrdší, ale aj pohodlný podklad.

HR pena

Pamäťová pena

PUR pena

Prateľný poťah 30C

Snímateľný poťah

382,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Ak je váš matrac pre vás príliš mäkký, odporúčame model Hebe. Kombinácia až piatich pien s rôznymi vlastnosťami vytvára stabilnú oporu vášho tela. Silnejšia štruktúra surovín umožňuje získať tvrdší, ale aj pohodlný podklad.

Správne usporiadanie pien zaručuje životnosť a stabilitu konštrukcie pri zachovaní vysokého komfortu spánku. Srdcom matraca je vysoká pena, ktorá poskytuje stabilitu a silnú oporu pre peny, ktoré je cítiť tesne pod poťahom.

Prvou takou vrstvou je vysoko odolná pena, ktorá sa vyznačuje zvýšenou elasticitou. Je to mimoriadne trvanlivá surovina odolná voči stlačeniu, ktorá sa bez zaťaženia rýchlo vracia do pôvodného tvaru. Do určitej miery spevňuje povrch a účinne posilňuje viskoelastickú penu. Táto pena zase jemne obaluje telo a pod vplyvom generovaného tepla sa prispôsobuje vašim obrysom. Štruktúra viskoelastickej peny znižuje celkové napätie v tele, neblokuje krvný obeh, a tak zmierňuje alebo úplne odbúrava bolesti chrbta.

Všetky peny použité pri výrobe matraca sú bezpečné pre alergikov, pretože materiál, z ktorého sú vyrobené, nie je živnou pôdou pre patogénne mikroorganizmy. Hebe je veľmi pohodlný model, ktorý vám poskytne primeranú podporu, ale neuberie na pohodlí spánku.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace z HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoplastická pena je známa svojim dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra.  Pamäťová pena z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne vlastnosti, ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Prateľný poťah 30C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 30°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
24 cm
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
Penový
Typ matraca
Pamäťová pena

Špecifické data

Názov poťahuPopis

SILVER PROTECT

Záruka: 2 roky

Silver Protect je vysoko kvalitný, extrémne mäkký úplet, ktorý poskytuje špeciálnu antialergickú ochranu.
Jeho štruktúra bola doplnená povlakom obsahujúcim striebro, ktorý zabraňuje množeniu baktérií a znižuje alergie. Prídavok striebra zabraňuje elektrizovanie materiálu, takže poťah nepriťahuje prach a má predĺženú sviežosť, navyše Silver Protect eliminuje nepríjemné pachy spojené s vývojom mikroorganizmov a zachováva si svoje vlastnosti aj po opakovanom praní.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

SPIN

Záruka: 2 roky

Poťah Spin je veľmi flexibilný, ale veľmi mäkký na dotyk, ktorého špeciálne navrhnutý vzor poskytuje vyšší pocit pohodlia. Elastická štruktúra materiálu zvyšuje bodovú elasticitu matraca.
Spin je príjemný na koži, nedráždi ju a zároveň si zachováva svoju materiálovú trvácnosť. Na povrch poťahu bola použitá antibakteriálna úprava Sanitized® - účinne zabraňuje rastu plesní, baktérií a plesní. Sanitized® eliminuje roztoče a škvrny a nepríjemné pachy.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 19
90 x 200 21
100 x 200 24
120 x 200 28
140 x 200 33
160 x 200 38
180 x 200 43
200 x 200 47
200 x 210 49

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.