• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

4 ročná záruka, výška 20 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Gemini je vysoký, trvanlivý a pohodlný matrac, ktorého adaptačné „schopnosti“ potešia každého teenagera. Je to matrac, ktorý sa prispôsobuje dynamicky sa meniacim potrebám a požiadavkám mladého človeka.

Pena Hybrid

7 zón tvrdosti

Antialergický

Rôzne tvrdé strany

Prateľný poťah 40C

Snímateľný poťah

Obojstranný

Vhodné na polohovateľný rošt
288,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Gemini je vysoký, trvanlivý a pohodlný matrac, ktorého adaptačné „schopnosti“ potešia každého teenagera. Je to matrac, ktorý sa prispôsobuje dynamicky sa meniacim potrebám a požiadavkám mladého človeka.

Dve dvojité peny skvelo podporujú telo. Ich zvýšená hustota a elasticita sú zárukou trvanlivosti, stability a optimálneho rozloženia telesnej hmotnosti. Priečne profilovanie pien, zodpovedajúce siedmim zónam tvrdosti, dokonale podporuje a odľahčuje jednotlivé časti tela. Rozmanitosť tvrdosti peny umožňuje prispôsobenie matraca hmotnosti dieťaťa, ako aj aktuálnym potrebám jeho tela.

Matrac Gemini je odpoveďou na neustále sa meniace potreby tínedžerov, s vynikajúcimi adaptačnými vlastnosťami.

Pena Hybrid

Hybrid pena - jedná sa o druh polyuretánovej peny, ktorá je v zložení hustejšia. Matrac označený symbolom hybrid je ľahší v porovnaní s polyuretánovými matracmi, výborne sa prispôsobuje chrbtici, jej vlastnosti sa približujú vlastnostiam HR peny.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Matrac určený pre vekovú kategóriu
7 - 18 rokov
Výška matraca
20 cm
Záruka
4 ročná záruka
Typ matraca
Penový

Špecifické data

Názov poťahuPopis

GANDALF

Záruka: 2 roky

Gandalf predstavuje dva poťahy v jednom. Kombinácia čisto bielej farby s jemnou sivou farbou, rozbitá červeným zipsom zaručuje nebývalý vizuálny efekt.
Poťah Gandalf vďaka vysokej pružnosti dokonale harmonizuje a podporuje plasticitu vnútra matraca. Zaručuje perfektnú adaptáciu bodového vaku. Gandalf je extrémne elastický, dokonale zapadne na matrac a nestráca svoj tvar ani po mnohých praniach. Do poťahu Gandalf je integrovaná hygienická zložka Sanitized® - účinne zabraňuje rastu plesní, baktérií a plesní. Sanitized® eliminuje roztoče a škvrny a nepríjemné pachy.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Pletená tkanina je certifikovaná OEKO-TEX Standard 100. Pokiaľ deti nemajú radi nudu, dvojfarebný poťah je ako stvorený pre zábavu.

GREY

Záruka: 2 roky

Materiál, z ktorého bolo vyrobené sivý poťah, je príjemný na dotyk a má veľmi jemnú tkaninu. Jeho hodvábna štruktúra nedráždi telo a špeciálny povrch zaručuje vysokú hygienu a bezpečnosť používania.
Štruktúra poťahu prešla špeciálnou antibakteriálnou úpravou Sanitized®, ktorá účinne zabraňuje rastu plesní, baktérií a plesní. Sanitized® tiež eliminuje tvorbu škvŕn a nepríjemných pachov a odpudzuje roztoče. Špeciálne navrhnutý textúrový vzor nielenže zaručuje dokonalý vizuálny efekt, ale v kombinácii s prešívaním poskytuje mimoriadnu jemnosť a mäkkosť poťahu.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Pletená tkanina je certifikovaná OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 10
90 x 200 11
100 x 200 13
120 x 200 15
140 x 200 18
160 x 200 20
180 x 200 23
200 x 200 26
200 x 210 29

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.