Posteľ na mieru

Čalúnené postele na mieru.

Kolekcia čalúnených postelí zahŕňa niekoľko modelov, z ktorých je každý jedinečný, ponúkajúci osobitý design. Ak Vás neoslovila žiadna z ponúkaných čalúnených postelí z našej ponuky, ponúkame Vám riešenie v podobe zhotovenia Vám postele na mieru.

Aj z náčrtu, ktorý nám pošlete vieme vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv

Náčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkom

Náčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkom

Náčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkom

 

V prípade záujmu píšte na info@matrachello.sk

Ako postupovať , keď chcete posteľ podľa Vašich predstáv?

Jednoducho. Zašlite nám fotografiu postele, o ktorej snívate. Napíšte nám, aký rozmer, prípadne tvar by mala mať Vaša posteľ. Vieme vyrobiť postele aj neštandardných tvarov, rozmerov. Zákazník si môže navoliť parametre tak, aby posteľ zapadla do interiéru, obzvlášť, ak disponujete spálňou o malej výmere. Samostatnou kapitolou je výber látky. Látku si môžete na Vašu posteľ vybrať z pohodlia Vášho domova, a síce, vzorkovnice látok/koží/koženiek Vám zašleme na naše náklady a vy si môžete vybrať textíliu, ktorú naozaj chcete. Stačí, ak v prvom kole výberu nám zadefinujete o aký typ čalúnenej látky máte záujem, prípadne aké farby textílií Vás zaujímajú. Takisto vieme výjsť v ústrety tým, ktorí požadujú posteľ v drevinách ako je dub, buk, a pod. Skrátka, pozývame Vás k tomu, aby ste sa stali dizajnérmi Vašej postele.

Vizualizácia postele.

Štandardne od nás obdržíte posteľ v 2D nákrese, s ktorým následne pracujeme, aby sme precízne vyriešili všetky detaily Vašej postele. V prípade záujmu Vám vieme naprojektovať aj 3D návrh postele.

Obrázok verzus realita.

Naša manufaktúrna výroba postelí podlieha niekoľkoročným skúsenostiam. Každý prvok postele je dôkladne premyslený, kontrolovaný a hlavne myslíme za Vás. Naprojektovať si u nás posteľ na diaľku nie je prekážkou, naopak, sami Vás budeme navigovať k správnemu riešeniu celej postele, nakoľko máme bohaté skúsenosti s ich výrobou.