• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

15 ročná záruka, výška 31 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

  

5-hviezdičkový komfort spánku, perfektný strih, antibakteriálna ochrana a prírodné oleje, ktoré vám pomôžu zaspať. To všetko nájdete v matraci Matrachello Deepsleep Relax, s 15 ročnou zárukou na jadro.

Pena Red Soft

Pena Mouse Neropur

Multipocket

7 zón tvrdosti

Latex

Úchyty

Pena Energy

Vzdušnosť

1 977,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca 2023:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

EXTRÉMNE POHODLIE

5-hviezdičkový komfort spánku, perfektný strih, antibakteriálna ochrana a prírodné oleje, ktoré vám pomôžu zaspať. To všetko nájdete v matraci Matrachello Deepsleep Relax, s 15 ročnou zárukou na jadro.

 

Základom matraca sú Multipocket taštičkové pružiny, teda 500 malých vreciek s pružinami na každý štvorcový meter matraca. V praxi to znamená vysokú bodovú flexibilitu - perfektné prispôsobenie sa telu, len v miestach tlaku. Táto technológia poskytuje súčasnú podporu a odľahčenie tela, a tým modelovanie do jeho fyziologických tvarov. Správny strih zaručuje pokojný spánok a zdravú polohu chrbtice. Vreckové pružiny sú skvelou voľbou pre páry, pretože neprenášajú vibrácie spôsobené pohybmi jednej osoby na partnera. To zaisťuje nerušený spánok každého užívateľa matraca.

 

PREDNOSTI

Pružiny sú doplnené odolnou a pružnou penou Red Soft, ktorá dokonale reguluje teplotu spánku a inovatívnou penou Mouse Neropur. Táto pena obsahuje olej Neroli, získaný z kvetov horkého pomaranča, ktorý má upokojujúce účinky. Jeho upokojujúca vôňa uľahčuje zaspávanie a podporuje relaxáciu.

Vrchná vrstva matraca je vyplnená antibakteriálnym a hypoalergénnym latexom. Latexová vrstva sa dokonale prispôsobí tvaru tela a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu medzi matracom.

   

Doplnenie odolnej základne s bodovým efektom až tromi vrstvami vysoko elastických pien, vrátane až dvoch pien visco typu (termoelastická pena / pamäťová pena) poskytuje neporovnateľný komfort spánku. Silno odporúčame prísť si matrac k nám vyskúšať osobne.

    

PREDNOSTI

Matrac je vysoký 27 cm, vďaka čomu nielen skvele vyzerá, ale sa z neho aj ľahko vstáva, bez zaťažovania kolenného kĺbu.

Matrac Matrachello Deepsleep Relax  je základom vysokého pohodlia a úsilia, priniesť na náš trh svetovú triedu s netradične dlhou záručnou dobou 15 rokov.

  

POŤAH

Poťah Donatello nie je prateľný, možno ho čistiť len lokálne, preto ku každému matracu pridávame poťah Molton. Tento produkt pomôže chrániť povrch matraca pred nečistotami, poškodením a navlhnutím.

 Taštičkové jadro Multipocket

Pružinové jadro multipocket - 500 pružín/m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Úchyty

Elegantné splývavé úchyty pre pohodlné presúvanie matraca

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje elimináciu roztočov a baktérií v matraci.

Pena Energy

PUR pena Energy pre dosiahnutie tvrdého podložia kontaktne peny. Ľahký, trvácny materiál vyššej hustoty.

Latex

Latex je surovina vyrábaná bežne z prírodného kaučukového mlieka alebo kombinácie so syntetickým kaučukom. Latexový matrac na správnom rošte zabezpečuje najlepšie odvetrávanie počas spánku i po prebudení. Táto vlastnosť perforovanej latexovej dosky umožňuje nerušený spánok, kedy ležiaci pociťuje nadbytočné teplo naakumulované pod perinou minimálne.

Pena Mouse Neropur

Veľmi hustá, elastická pena obohatená o olej Neroli, pochádzajúci z kvetu horkých pomarančov. Jedná sa o unikátny matrac v celej  našej ponuke, vôňa pôsobí veľmi jemne a príjemne. Má upokojujúci vplyv na človeka počas spánku.

  

Pena Red Soft

Veľmi hustá, elastická pena s netradične vysokým počtom komôrok v jadre peny pre maximálne odvzdušnenie matraca. Pena navyše zabezpečuje nezvyčajnú pružnosť a odolnosť.

 

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
31 cm
Záruka
15 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový
Typ matraca
Latexový
Poťah matraca
poťah Donatallo

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.