• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

5 ročná záruka, výška 26 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Erebu Dream je pokračovaním nášho matraca Erebu. Vďaka jeho stabilnej a odolnej konštrukcii je tento matrac dobrou voľbou v prípade možnosti zvýšeného zaťaženia. Taktiež vhodný pre alergikov.

Pamäťová pena

Kokosová doska

Taštičkové jadro

Obojstranný

Prateľný poťah 40C

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Antialergický

482,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Erebu Dream je pokračovaním nášho matraca Erebu. Vďaka jeho stabilnej a odolnej konštrukcii je tento matrac dobrou voľbou v prípade možnosti zvýšeného zaťaženia. Taktiež vhodný pre alergikov.

Konštrukciu matraca dopĺňa termoelastická pena, ktorá obklopuje Vaše telo. Jadro matraca vytvárajú taštičky a kokosová doska, ktorá spevňuje štruktúru matraca, vďaka čomu je veľmi trvanlivá a odolná voči zvýšenému zaťaženiu.

Pružiny uzavreté v jednotlivých textilných vreckách telo nasmerujú a v kombinácii s kokosovou doskou eliminujú účinok tzv. "vlnenia" povrchu matraca počas pohybu. Kokos je úplne prírodný produkt, nevylučuje žiadne škodlivé toxíny a špeciálne minerálne soli vyskytujúce sa v jeho vláknach obmedzujú rast baktérií - preto je matrac vhodný pre alergikov.

Okrem kokosovej dosky poskytuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri jadra, vďaka čomu sa vlhkosť nahromadená v matraci rýchlo odvádza von. Veľmi hustá termoelastická pena je dokonalým doplnkom týchto prvkov. Jedná sa o inovatívny penový model, ktorý bol pôvodne vyvinutý pre NASA, ktorého štruktúra jedného milióna malých buniek reaguje na hmotnosť a telesnú teplotu. Povrch peny pod tlakom a teplom nadobúda tvar, ktorý je v súlade s obrysom vášho tela a po uvoľnení sa materiál voľne vracia do pôvodného tvaru. Dokonale podporuje telo bez ohľadu na polohu, v ktorej spíte a matrac na telo nijakým spôsobom nevyvíja tlak. Je tiež odolný voči baktériám, plesniam, roztočom a iným patogénnym mikroorganizmom.

Erebu Dream - matrac pre tých, ktorí očakávajú stabilnú podporu a zdravé spanie.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoplastická pena je známa svojim dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra. Pamäťová pena sa z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne, ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou.

Kokosová doska

Kokosová doska je vyrobená zo šúpolia kokosového orecha, následne lisovaná na kokosovú platňu / dosku. Je to v prvom rade prírodná zložka matraca s dvoma vynikajúcimi vlastnosťami - tvrdosť a trvácnosť. Kokosovú dosku používame v našich matracoch pre účel vytvorenia tvrdších alebo extra tvrdých matracov. Kokosová doska v matraci tiež plní úlohu termoregulácie.

Taštičkové jadro

Taštičkový matrac - 250 taštičkových pružín na m² zabezpečuje plošné bodové podopretie tela. Taštičkové pružiny sú medzi sebou pospájané, vplyvom čoho pomáhajú rozkladať hmotnosť na širšiu plochu matracového jadra. Hovoríme tiež o aktívnom matraci, tlak taštičiek na kontaktnú vrstvu pôsobí aj bez účasti lamelového roštu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
26 cm
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
Pamäťová pena
Typ matraca
Taštičkový
Typ matraca
S kokosovou doskou

Špecifické data

Názov poťahuPopis

SILVER PROTECT

Záruka: 2 roky

Silver Protect je vysoko kvalitný, extrémne mäkký úplet, ktorý poskytuje špeciálnu antialergickú ochranu.
Jeho štruktúra bola doplnená povlakom obsahujúcim striebro, ktorý zabraňuje množeniu baktérií a znižuje alergie. Prídavok striebra zabraňuje elektrizovanie materiálu, takže poťah nepriťahuje prach a má predĺženú sviežosť, navyše Silver Protect eliminuje nepríjemné pachy spojené s vývojom mikroorganizmov a zachováva si svoje vlastnosti aj po opakovanom praní.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

TENCEL

Záruka: 2 roky

Materiál, z ktorého bola vyrobený poťah Tencel, je vysokokvalitný, ekologická tkanina vyrobená z biologicky rozložiteľných vlákien v certifikovanom výrobnom procese.
Poťah Tencel má vysoký stupeň priedušnosti, dokonale absorbuje vlhkosť a vylučuje ju von, čím reguluje telesnú teplotu a zabraňuje rastu baktérií. Tencel má extrémne hladký a zamatový povrch, jemný k pokožke. Neobsahuje škodlivé chemikálie a nespôsobuje podráždenie. Efektívna metóda prešívania robí z materiálu dodatočnú mäkkosť a mimoriadnu jemnosť.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 24
90 x 200 27
100 x 200 31
120 x 200 37
140 x 200 43
160 x 200 49
180 x 200 56
200 x 200 62
200 x 210 65

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.