• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-6 týždňov

5 ročná záruka

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Model Bella je mimoriadne pohodlnou kombináciou dvoch veľmi kvalitných a vysoko flexibilných pien s rôznou tvrdosťou. Peny boli vybrané tak, aby sa mohli vzájomne dopĺňať.

HR pena

Obojstranný

Antialergický

Prateľný poťah 30C

Snímateľný poťah

Rôzne tvrdé strany

Vhodné na polohovateľný rošt

Vzdušný

7 zón tvrdosti

391,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Model Bella je mimoriadne pohodlnou kombináciou dvoch veľmi kvalitných a vysoko flexibilných pien s rôznou tvrdosťou. Peny boli vybrané tak, aby sa mohli vzájomne dopĺňať.

Obidve peny sú elastické a pružné, perfektne sa prispôsobujú tvarom tela a udržujú chrbticu v správnej polohe. Priečne profilovanie pien usporiadaných v siedmich rôznych zónach tvrdosti zabezpečuje jemnú masáž tela a bodovú podporu jednotlivých častí. Vďaka otvorenej bunkovej štruktúre zaručujú vysoký stupeň ventilácie a umožňujú telu dýchať.

Mäkšia vrstva umožňuje vášmu telu jemne sa do nej ponoriť. Druhá zase poskytuje silnejšiu a stabilnejšiu podporu chrbtice. Ich konštrukcia umožňuje voľný prietok vzduchu vo vnútri jadra, čo urýchľuje odparovanie nahromadenej vlhkosti a zabraňuje vzniku patogénnych mikroorganizmov.

Vďaka veľmi trvácnym penám, odolným voči poškodeniu vám dáva model Bella záruku pokojného spánku po mnoho rokov.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace z HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 30C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 30°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje ležiace telo podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
24 cm
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
Penový

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.