• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

Exkluzívne a dizajnérske kreslá, ručne vyrábané, s dôrazom na osobité hry farieb a kombinácií vzorov, podčiarknuté masívnou kostrou a starým - poctivým štýlom čalúnenia. poskytnú komfort a dodajú vášmu interiéru jedinečný charakter s úplne novou atmosférou.

Pohodlné dizajnové kreslo ušiak v tomto zaujímavom patchworkovom farebne zladenom prevedení, určite spestrí každý nudný interiér.

Kresielko sa vyrába na mieru a nieje možné ušiť 2 rovnaké kusy.

Nožičky sú decentne zladené z konkrétnym kreslom, nieje preto možné zvoliť iný tvar alebo farbu.868,00 €
S DPH
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Exkluzívne a dizajnérske kreslá, ručne vyrábané, s dôrazom na osobité hry farieb a kombinácií vzorov, podčiarknuté masívnou kostrou a starým - poctivým štýlom čalúnenia. poskytnú komfort a dodajú vášmu interiéru jedinečný charakter s úplne novou atmosférou.

AKO VZNIKLO KRESLO
Volá sa Katarzyna a žije vo Varšave. Kreslá spolu s bratom, za pomoci otca vyrábajú 7 rokov. Naša spolupráca vznikla veľmi zaujímavo. Blúdiac sychravou Varšavou, natrafil som na najpestrofarebnejší obchod na celej sivej ulici, lepšie povedané v celej Varšave. Vošiel som a tej koncentrácii farieb a rozmanitých kresiel sa nedalo odolať. Milo ma prekvapilo, ako Katarzyna undividualisticky poňala aranžaciu starých (renovovaných) a nových kresiel. Kreslí, vymýšľa a hľadá zaujímavé látky. Práve poťahové látky, ktoré používa pri realizácií kresiel ma prekvapili aj z titulu, že Katarzyna pracuje s dosť drahými i značkovými látkami, ktoré sa bežne vo výrobe kvôli vyššej cene nedostanú do ponuky.

Ručne vyrábané, s dôrazom na osobité hry farieb a kombinácií vzorov, podčiarknuté masívnou kostrou a starým - poctivým štýlom čalúnenia.

INVESTÍCIA
Takéto kreslo by nejeden potomok chce zdediť po babke. Aj kvôli tomu, že takýto nemasový produkt s poriadnou konštrukciou na trhu bádať čoraz menej. Môžeme predikovať, že si podobné kusy nábytku budú (aj vďaka svojej neokopírovateľnej patine ) držať svoju cenu aj po rokoch.

KRESLO NA MIERU
Ponúkame Vám možnosť dať si vyrobiť s našou asistenciou ktoré-koľvek kreslo v látke podľa nášho výberu v našich showroomoch. Pokojne nech je kreslo aj jednofarebné. Sme pripravení Vás ohúriť našou bohatou kolekciou poťahových látok, ktoré používame aj pri návrhoch našich postelí.
Tabuľka dát

Váha
25 kg
Šírka (cm)
83 cm
Hĺbka (cm)
70 cm
Výška (cm)
102 cm

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.