• Tovar skladom: doručíme do 1-3 dní

Masívna dubová posteľ vrátane 34 ks lamelového masívneho roštu s čalúnením čelom. Masívny zážitok! Detaily stojí za to pozrieť naživo.

Rozmery postele Folks I
rozmer pre matrac: 180 x 200 cm
celkový rozmer: 188 x 210 cm
hrúbka bočníc a prednice: 4 cm
hrúbka čela: 4 cm
výška čela : 106 cm
šírka čela: 210 cm
presah čela od bočnice:11 cm
výška nožičiek: 15 cm
výška bočnice: 15 cm
zapustenie pre matrac: 7 cm

1 138,00 €
910,40 € Zľava 20%
S DPH
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

FOLKS POSTELE - minimalistické poňatie kombinácie masívnej postele a čalúneného čela. 4 cm hrubé drevo zaisťuje pevný základ pre rošt i matrac. Postele Folks vyrábame aj v mnohých iných poťahových látkach, ktoré môžete vidieť naživo v našich predajniach.

DREVO - vzácny dar prírody, priateľský k človeku. Vo vašej spálni určite prinesie vrelú a útulnú atmosféru. Boky sú vyrobené z lepeného dubového dreva najvyššej kvality. V porovnaní s masívnym drevom vykazuje lepšie mechanické vlastnosti a odolnosť voči biologickým faktorom. Bočnice s hrúbkou 4 cm zaručujú pevnú štruktúru. Aby ste si mohli roky vychutnať krásu drevených strán a nôh postele. Výška bočnice sa odvíja od voľby úložného priestoru, posteľ bez úložného priestoru ma výšku bočnice 15 cm a výška nožičiek je 15 cm, posteľ s úložným priestorom ma bočnicu vo výške 30 cm a výška nožičiek je 10 cm. Matrac sa do postele zapúšťa 7 cm.

OLEJ - ako povrchová úprava dreva sa zvolila vrstva olejového vosku, ktorý je 100% prírodný produkt, vyzdvihuje prirodzenú krásu dreva, umožňuje drevu dýchať, netvorí povlak na povrchu, zabraňuje vysychaniu a praskaniu, preniká hlboko do dreva a chráni ho pred vonkajšími faktormi.

NAJKVALITNEJŠIA LÁTKA - látka je z kategórie ľahko čistiacich látok, test martindale je 100 000 cyklov navyše s testom EOKO TEX STANDARD 100. V tejto vysoko kvalitnej látke je čalúnená aj zadná časť čela, je preto možné mať posteľ v priestore.

 

1 ks

Tabuľka dát

Materiál / Zloženie
dubové drevo
Záruka
2 ročná záruka
Typ matraca
bez matraca
Typ roštu
lamelový, 34 lamiel
Výška čela
109 cm
Celková dĺžka
+- 209 cm
Výška (cm)
30 cm
Nožičky postele
dubové, 15 cm
Poťah postele
tmavá sivá
Výška bočnice
15 cm

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.