Čalúnená posteľ Matrachello Classic

Najekonomickejší model Classic s jednoduchým hladkým čelom a bohatými možnosťami úprav rozmerov a detailov postele. Čelo postele je možné navýšiť až do výšky 150 cm a do šírky až 260 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Guana

Hladké neprešívané čelo a minimalistický vzhľad postele, ktoré dáva vyniknúť štruktúre textílie pred dizajnom čela. Najpredávanejší ekonomický model poteší aj možnosťou navýšiť čelo až do výšky 150 cm a šírky 260 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Naomi

Ekonomický model Matrachello Naomi s vertikálnym jemným prešívaním čela. Naomi patrí do rodiny postelí, ktoré sú s nami od začiatku. Desiatky modifikovaných verzii tejto postele našlo majiteľov po celom Slovensku.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Futura

Jemné línie postele Futura ocenili naši zákazníci po celom Slovensku. Čelo prešívané do štvorcov je možné rozmerovo prispôsobiť Vašim predstavám. Ekonomický model v jasnej geometrii zdobí spálne Slovákov od východu po západ.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Madison

Jeden z najpredávanejších modelov v našej ponuke, ktorého čelo či už nízke, alebo vysoké, pôsobí vždy elegantne. Čelo je podelené na prešívané štvorce v jemných líniách. Madison zdobí slovenské spálne od roku 2014 a doteraz je jedným z našich najžiadanejších modelov.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.