Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


Slide background

Divná Pani - Banská Štiavnica

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Hotel Pod Bránou - Bardejov

 

Postel sme kupovali na predajni v Bratislave. Od zaciatku az po koniec, vsetko prebiehalo na jednotku. A to ja som velmi narocny klient :). Asi 5 krat som si zapoziciavala vzorkovniky domov, kym som sa nerozhodla ktoru latku nakoniec pouzijem. Dalsich 10 krat som bola na predajni, ci mi sedi vyska postele, ci matrac bude dobry.... A vsetci stale ochotni. Montaz prebehla super, chalani boli velmi mili a este aj ochotni vyniest staru postel. Strasne dakujem. Ja si takto predstavujem sluzby zákazníkom! (Translated by Google) We bought the bed in a store in Bratislava. From the beginning to the end, everything went on per unit. And I am a very demanding client :). I borrowed sample books at home about 5 times until I decided which cloth to use in the end. I was in the store another 10 times, whether the height of the bed fits me, whether the mattress will be good .... And everyone is still willing. The installation went great, the guys were very nice and even willing to take out the old bed. Thank you very much. This is how I imagine customer service!

 

 

Postel sme kupovali v Bratislave. Od prvej navstevy po dodanie a posladanie postele bolo vsetko super. Nemam ani jednu vyhradu. Doobjednala som v procese vyroby postele este sedak pred postel a vsetko prislo este pred stanovenym terminom. Postel je nadherna, velmi sa z nej tesim. Dakujem a odporucam kadial chodim ????. (Translated by Google) We bought the bed in Bratislava. From the first visit to the delivery and sitting of the bed, everything was great. I have no reservation. In the process of making the bed, I ordered a seat in front of the bed and everything came before the deadline. The bed is beautiful, I'm really looking forward to it. Thank you and I recommend where I go ????.

 

 

Vyborny pristup a Ustretovost Krasne produkty. Konkretne postel, matrac a taburetka. Urcite vrelo odporucam (Translated by Google) Excellent approach and friendliness Beautiful products. Specifically a bed, mattress and stool. I definitely highly recommend it

 

 

Po dlhom hladani sme s manzelkou nasli postel, ktora nam vyhovuje kvalitou spracovania aj moznostami prisposobenia. Zaroven sme sa stretli s personalom schopnym akceptovat a realizovat nase poziadavky do posledneho detailu. Moznost vytvorit si vlasny dizajn cela postele podla nasich predstav definitivne rozhodla a mozem potvrdit, ze kazda navsteva ho u nas obdivuje a chvali. Profesionalna montaz bola uz len ceresnickou na torte. (Translated by Google) After a long search, my wife and I found a bed that suits us with the quality of workmanship and the possibilities of customization. We also met a person able to accept and realize our requests to the last detail. The possibility of creating a custom design of the whole bed according to our wishes has definitely decided and I can confirm that each visit to him admires and praise. Professional installation was just a ceresnicka on the cake.

 

 

Maximalna spokojnost s zakupenym tovarom :-) Kupovali sme sedacku postel a matrac. Dodaci termin bol dokonca skorej nez bol v plane, montaz rychla a precizna. (Translated by Google) Maximum satisfaction with purchased goods :-) We bought a sofa bed and a mattress. The delivery term was even before it was in the plane, mounting fast and precise.

 

 

Vsetko skvele. Vyborny predajca na predajni, cely proces kupy na jednotku, doba cakania menej ako povedali (potesilo), chalani co postel doniesli a zmontovali boli super, postel aj matrac su skvele. Sme radi, ze existuje takato firma na Slovensku. Bez problemov by sme si u vas cokolvek kupili znova. Drzime palce a vsetkym ludom odporucame. (Translated by Google) Vsetko great. Great seller at the store, the whole process of buying per unit, waiting time less than they said (pleased), the guys who brought the bed and assembled were great, bed and mattress are great. We are glad that such a company exists in Slovakia. Without any problems we would buy anything from you again. Keep fingers crossed and we recommend to all people.

 

 

Matrachello sme oslovili kvoli vyrobe calunenych panelov za postel. Vysli nam v ustrety, aj ked nasa predstava nebola uplne standardna. Panely su krasne, sme velmi spokojni. Jedine minus je dlhsia cakacia doba, ale stanoveny termin bol dodrzany. Firmu urcite odporucame ???????? (Translated by Google) We approached Matrachello to produce calunene panels for the bed. Send us to meet even though our idea was not quite standard. The panels are beautiful, we are very satisfied. Only minus is longer waiting time, but the set deadline has been adhered to. We definitely recommend ????????

 

 

Ak posteľ, tak jedine Matrachello. Široká škála nádherných látok, ešte krajších modelov postelí a v neposlednom rade ochota personálu pri výbere postele snov. Výsledkom je krásna, pohodlná, "hotelová" posteľ :) (Translated by Google) If bed, only Matrachello. Wide range of beautiful fabrics, even nicer bed models and last but not least staff willingness to choose a dream bed. The result is a beautiful, comfortable "hotel" bed :)

 

 

Posteĺ je nádherná. Celá spálňa okrásnela. Spím na nej iba týždeň a dobre a celú noc. Vytešujem sa. Matrachello bola dobrá voĺba. Doporučujem každému, kto uvažuje o novej posteli, alebo zariaďuje si novú spálňu. Veĺmi chválim "dievčatá" na predajni v Ba a chlapci, ktorí prišli posteĺ montovať majú tiež dobrý bod. Skrátka všetko na 1☆. (Translated by Google) The bed is beautiful. The whole bedroom was beautiful. I only sleep on it for a week and all night. I'm happy. Matrachello was a good choice. I recommend to anyone who is considering a new bed or arranges a new bedroom. I really praise the "girls" at the Ba store and the boys who came to mount the bed also have a good point. In short, everything at 1 ☆.

 

 

Pri výbere novej postele sme s manželom stavili na kvalitu a naozaj sa oplatilo :-) Od vysoko proklientského prístupu pani Andrejky v schowroome v Ba až po montáž postele, ktorá bola dodaná ešte skôr ako sme očakávali. A posteľ? Tá proste nemá chybu a verím, že sa nám bude dlho na nej dobre spávať. (Translated by Google) When choosing a new bed, my husband and I built on quality and really paid back :-) From the highly pro-client approach of Mrs. Andrejka in the schowroome in Ba to the assembly of the bed, which was delivered sooner than we expected. A bed? She just has no mistake and I believe that we will sleep well for a long time.

 

 

Výber postele od spoločnosti Matrachello bola pre nás naozaj výborná voľba, od návštevy showroomu, cez informáciu o postupe výroby v priebehu realizácie, až po samotnú dodávku s montážou sme sa stretli s maximálnou profesionalitou a ústretovosťou. Nakoniec už len pohľad na našu novú posteľ bol pre nás pozvanie do krajiny relaxu :) a tento dojem pretrváva stále. Perfektné vypracovanie detailov na čele z kože, super priestranný úložný priestor, koža nesmierne mäkučká na dotyk a super wellnes matrace nás každý večer lákajú čo najrýchlejšie sa ponoriť do perín. Odporúčam aj pre veľmi náročných klientov. (Translated by Google) Choosing a bed from Matrachello was really a great choice for us, from visiting the showroom, through information on the production process during implementation, to the actual delivery with assembly, we met with maximum professionalism and helpfulness. After all, just looking at our new bed was an invitation to the country of relaxation :) and this impression still persists. Perfect detailing on the forehead made of leather, super spacious storage, super soft leather touch and super wellness mattress attract us every night to dive into the duvets as quickly as possible. I recommend also for very demanding clients.

 

 

Objedávka v BA s Andrejkou perfetkná spolupráca na vyladenie detailov , montáž chlapci veľmi šikovní - cením si že nenechali po sebe bordel celkovo spokojnosť. Kvalita výrobku po 2 rokoch zatiaľ v poriadku všetko. (Translated by Google) Order in BA with Andrejka perfect cooperation to fine - tune details, assembly boys very handy - I appreciate that they did not leave the mess overall satisfaction. The quality of the product after 2 years so far all right.

 

 

Posteľ snov Našu starú posteľ a tiež matrac sme mali cca 15 rokov. Hoci boli kvalitné a nie najlacnejšie pomaly dosluhovali. Keďže bývame blízko v Ružinove, odhodlali sme sa ísť do Matrachella. Neoľutovali sme. Vybrali sme si podľa svojich predstáv, dodávka trvala cca 8 týždňov od úhrady. Mimoriadne spoľahlivá a pohodová bola aj fáza samotnej dodávky, keď našu starú posteľ rozmontovali a odniesli na likvidáciu aj s matracom a poskladali naše nové hniezdočko. Posteľ e perfekná. Užívame si obzvlášť jej výšku spolu s matracom. (Translated by Google) bed of dreams We had our old bed and mattress for about 15 years. Although they were of good quality and not the cheapest they were slow. Being close to Ružinov, we decided to go to Matrachello. We didn't regret it. We chose according to our ideas, delivery took about 8 weeks from payment. The delivery phase was also extremely reliable and comfortable, when they dismantled our old bed and carried it for disposal with the mattress and put together our new nest. Bed e perfect. We especially enjoy its height together with the mattress.

 

 

Maximálna spokojnosť s prístupom od začiatku v KE predajni až po prístup pracovníkov pri montáži...dokonalosť sa spojila s kvalitou... (Translated by Google) Maximum satisfaction with the approach from the beginning in the KE shop to the approach of the assembly workers ... perfection combined with quality ...

 

 

príjemný personál, osobný prístup, široký výber materiálov, výroba na mieru za normálne ceny , kvalitné spracovanie produktov. Odporúčam (Translated by Google) friendly staff, personal approach, wide selection of materials, custom-made production at normal prices, quality product processing. I recommend

 

 

Veľmi príjemná atmosféra hneď keď vojdete do predajne , usmievavý personál a poradili mi Vybrať tu najlepšiu vysokú postel s ortopedickým madracom pre mna a mojho muža :) + pokial vyberáte postel z katalógu pripravia Vám aj kavu (Translated by Google) Very nice atmosphere as soon as you enter the store, smiling staff and advised me Choose the best high bed with orthopedic madrace for me and my husband :) + if you choose a bed from the catalog they will also prepare a coffee

 

 

Vďaka Matrachellu mame krásnu posteľ v našom novom bytiku. Nielenže je super pohodlná, ale je aj elegantná. Ďakujeme Matrachellu, že nám pomohol vybudovať kúsok nášho domova. Musíme poďakovať milej slecne na predajni, ktorá nám veľmi ochotne a najmä odborne poradila. Chlapcom za profesionálne vynesenie a zmontovanie postele. Matrachello určite odporúčame! (Translated by Google) Thanks to Matrachell we have a beautiful bed in our new apartment. Not only is it super comfortable, but it is also elegant. We thank Matrachell for helping us build a piece of our home. We have to thank dear mercifully at the store, which was very helpful and especially professionally advised. Boys for professional bedding and assembly. We definitely recommend Matrachello!

 

 

Výborné služby, férové ceny, kvalita výrobkov je na veľmi dobrej úrovni. Maximálna spokojnosť (Translated by Google) Excellent service, fair prices, product quality is very good. Maximum satisfaction

 

 

Perfektný prístup, ústretovosť a krásna posteľ, ďakujeme.

 

 

Posteľ z Matrachella sme s manželom začali registrovať v hoteli Divná pani v Banskej Štiavnici v roku 2018. Veľmi sa nám páčil jej dizajn a taktiež sa na nej veľmi dobre spalo.

O pár mesiacov som listovala časopis a našla v ňom zábery z izby tohto hotela s reklamou, že posteľ je od Vás. Keďže nás čakalo sťahovanie, vybrali sme sa k Vám do predajne v Bratislave a kúpili sme posteľ, matrac aj sedačku.

Po mesiaci užívania sme veľmi spokojný, posteľ pohodlná, spánok kvalitný a farba postele aj sedačky dokonalá.

Ďakujeme pekne.

 

 

Keď postieľ na mieru, tak určite z Matrachella ????

Na Vašu firmu sme natrafili len náhodou, no keď sme si pozreli ponuku postelí, vedeli sme, že je to to pravé pre nás.

S posteľou sme mimoriadne spokojní, každý kto nás navštívi nám hneď položí otázku odkiaľ je.

Rovnako by som chcela pochváliť celý personál od predajcov na predajni v Prešove, ktorí nám dvakrát ochotne vysvetlili rozdiely medzi jednotlivými prevedeniami, až po chlapov, ktorí posteľ doviezli a na mieste zložili - vsetci milí a ustretoví.

Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov a ďakujeme za splnený sen.

Katka & Drahoš Copkovci, BB

 

 

 

Najkrajsie a najlepsie postele, ktoru si vyskladate ako si len predstavujete :) spokojnost so vsetkym!!!!

 

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.