Matrachello -  Bratislava

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Plus

Najpredávanejšia posteľ od Matrachella. Quadro Plus zdobí slovenské spálne od východu po západ. Quadro Vám vyrobíme v rozmeroch, aké si poviete. Nápomocná Vám môže byť galéria realizácii v rôznych prevedeniach.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Wide

Mohutné široké čelo postele Quadro Wide zdobí nejednu slovenskú spálňu. Poriadny kus postele, ktorý možeme rozmerovo modifikovať podľa Vašich požiadaviek. Kolekcia uzrela svetlo sveta v roku 2017.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Vertical

Quadro Vertical sme prijali do rodiny čalúnených postelí v roku 2018 ako odpoveď na dopyt po zvislom riešení dizajnu čela, ktoré navyše lemuje jemný rám, ktorý môžeme očalúniť do inej látky ako srdce čela postele.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Retro

Nestarnúci vzor kohútia stopa v niekoľkých farebných prevedeniach s veľkými čiernymi gombíkmi. Kolekcia Retro vzniká v roku 2015 po tom, čo sme opätovne podľahli čaru tohto kultového vzoru, ktorý máme mimochodom aj v rôznych veľkostiach.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Round

Najpredávanejší model Quadro Plus sme modifikovali do tejto vydarenej verzii Quadro Round s oválnymi panelmi ohraničenými jemným rámom a jedinečnou prednicou v tom istom dizajne.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Armando

Najmenší počet vťahovaní na čele pripadol na Armando, možno aj vďaka tomu patrí posteľ medzi najpredávanejšie u nás. Mohutné čelo očalúnime do Vami vybranej látky a prispôsobíme detaily pre čo najpôsobivejšie finále. Kolekcia Armando vzniká v roku 2017.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Prince

Pre tých, ktorí obľubujú klasické vťahované čalúnené čelo. Prince prichádza ako najmladší svojrázny model s lineárnym vťahovaním, do zostavy podobne úspešných modelov ako Lazio Extra, Armando, Lewis či Lovell. Vyrobíme na mieru, napríklad aj s úložným priestorom.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Azurro Spot

Drevený rám a nezameniteľné vzory v pastelových farbách v podobe malých cibuľovitých krúžkov, v troch farebných prevedeniach. Posteľ bola vyvinutá v roku 2018 pre zvyšujúci sa dopyt po čalúnených posteliach pre štýlový interiér a chalupu.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro One

Moderná minimalistická posteľ s textilným rámom okolo čela, ktorý umožňuje obliecť posteľ do 2 rôznych textílií. Quadro One je jednotkou pri našich experimentoch so vzorovanými textíliami. Ak hľadáte minimalizmus.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Maxi

Veľké ploché obdĺžniky, čalúnený rám, jasná geometria. Písal sa rok 2014 a o rok neskôr už posteľ montujeme po celom Slovensku ako najpredávanejší model. Quadro Maxi má v našej ponuke pevné miesto aj vďaka nezameniteľnému akcentu jednoduchej geometrie.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Livio

Svojrázny model Livio zaujme svojim vlnitým čelom, ktoré dáva priestor vzniknúť originálnej posteli nápaditou kombináciou látky s klincami na čele postele. Kolekcia vzniká v roku 2017.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Lazio Extra

Klasické vťahované čelo s možnosťou osadenia gombíkov. Pozývame nahliadnuť do kolekcie, ktorá patrí medzi najpredávanejšie. Spolu s výberom textílie, si vyberáte možnosti detailného spracovania postele ako typ bočnice, zaoblenie prednice, výšku a šírku čela, výber typu a výšky nožičiek a mnoho ďalších.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Lazio

Elegantný model ako prvý zo série vťahovaných čiel. Lazio má najhustejšie vťahovanie, čelo vynikne odeté do zamatových lesklých i matných poťahových látok. Od roku 2013 posteľ modifikovaná na mnoho spôsobov obýva desiatky slovenských spální po celom území.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Kuseno

Mäkké pohodlné vankúšové čelo postele Kuseno je jediné svojho druhu v našej bohatej ponuke čalúnených postelí. Otestované v textíliách i v umelej koži, jemne pôsobivý nezameniteľný model v kolekcii od roku 2018.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Floral

Florálny motív na látke zo 100 % bavlny. Živé farby kvetinového vzoru rozžiaria spálňu a izbe tak vdýchnu vidiecky charakter. Kolekcia vzniká v roku 2015 na podnet dopytu po florálnych motívoch pre štýlový interiér a vidiecky dom. Na výber 6 rôznych farieb vzoru.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Eritrea

Textilný obraz namiesto klasického čela. Pestrofarebný etno vzor textílie veľmi príjemnej na dotyk v kombinácií s rámom postele vytvára príležitosť pre originálne riešenie spálne. Kolekcia vzniká v roku 2019. Celok kolekcie tvoria 3 panely v rozmere 50 x 100 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Elisse White

Glamour kolekcia Elisse s prepracovaným čelom zdobeným klincami v zlatej farbe vzniká v roku 2015. Prémiová kolekcia Elisse vzbudila veľký záujem na výstavách a zaujala špecifické postavenie v dámskom publiku.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Elisse Black

Glamour kolekcia Elisse s prepracovaným čelom zdobeným klincami v zlatej farbe vzniká v roku 2015. Prémiová kolekcia Elisse vzbudila veľký záujem na výstavách a zaujala špecifické postavenie v dámskom publiku.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Countrylife

Countrylife - kolekcia vyvinutá pre vidiecky interiér. Detail textílie v zemitých farbách ponúka neobyčajný zážitok spracovania námetu jemného zvislého vzoru všitého do podkladu textílie hrubou niťou s možnosťou výberu farby dreveného rámu okolo čela.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Corleone Glamour

Najpredávanejší model z kolekcie Premium. Striedanie lesklého a matného pásika vytvára elegantný glamour prvok. Posteľ patrí do rodiny kolekcie Corleone, od roku 2016 nachádza desiatky svojich fanúšikov po celej krajine. Posteľ vyrábame na mieru, podľa požadovaných rozmerov.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Corleone Elegante

Ďalšia posteľ z kolekcie pásikavých čalúnených postelí Corleone. Spomedzi ostatných modelov Corleone má velúrová textília najužší pásik. Kolekcia je vytvorená v zemitých farbách, ľahko sa udržiava, ľahko sa kombinuje, celkovo posteľ pôsobí teplo a útulne.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Corleone

Nezameniteľná pásikavá kolekcia Corleone je našou prvou kolekciou vzorovaných postelí. Decentné pastelové farby a 90 % bavlny v zložení textílií podčiarkujú pôsobivý ráz postele už od roku 2013.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Caroline

Károvaná posteľ Caroline v deviatich farebných prevedeniach uzrela svetlo sveta v roku 2013. Látka v zložení 90 % bavlna, rozmery postele podľa Vašich požiadaviek a originálne kárované textilné doplnky tejto modernej i vidieckej kolekcie oslovili zákazníkov od východu po západ.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Matrachello Wonderland

Kolekcia pre tých, ktorí majú radi kvetinové vzory, ale hľadajú niečo trochu jedinečnejšie. Na zamaty, zamatové textúry a bavlnu sú digitálne vytlačené zmenšené motívy pivoniek, ruží a iných divých a exotických kvetov. Silnejšie vzory na tmavom pozadí sú spojené s jemnejšími vintage kvetinovými potlačami.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Matrachello Dafina 2021

Model vzniká v roku 2021 ako pokračovanie geometrickej hry na čelách našich posteli. Pekné spracovanie, obrovský výber poťahových látok a nevšedná šírka čela, až 230 cm. Chceme sa vám špeciálne povenovať pri výbere matraca. Zastavte sa a nakonfigurujte si Definu.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Holly. Design 2021 na mieru

Oválne klenuté čelo zdobené klincami projektované do dobových interiérov. Samozrejmosťou je výber látok, rozmerov, úložného priestoru či typu rámu. Profesionálne poradenstvo pri výbere matraca.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Lovell. Design 2021 na mieru

Štýlová čalúnená posteľ prichádza do našej rodiny postelí v lete roku 2021. Posteľ je možné konfigurovať podľa požiadaviek klienta. Široký výber látok, nožičiek, roštov a doplnkov a profesionálne poradenstvo. Zastavte sa osobne.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Lewis. Design 2021 na mieru

Lewis je naša jediná posteľ s bočnými "ušami" navyše dekorovaná ozdobnými klincami v štandarde v striebornej farbe. Posteľ je možné vyrobiť aj s úložným priestorm, alebo aj vo verzii boxspring. Elegantné doplnky a custom riešenia pre Vás.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Hiromi. Design 2021 na mieru

Majestátna čalúnená posteľ Hiromi rozžiari vašu spálňu mäkkým a elegantným spôsobom. Posteľ vám vyrobíme na mieru aj s chesterfieldovými nočnými stolíkmi či taburetkou.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Hampton. Design 2021 na mieru

Elegantná, klincami zdobená čalúnené posteľ ma osobité postavenie v našej prémiovej kolekcii postelí. V kombinácii s matným či lesklým zamatom vytvoríme pre vás originálny kus postele, podľa rozmerových i funkčných požiadaviek.

Zobraziť posteľ


Rohová čalúnená posteľ Lazio Corner. Design 2021 na mieru

Riešenie pre roh izby v podobe gombíkovej postele Lazio Corner v chesterfieldovom prevedení. Voliteľná strana tvaru L, úložný priestor, matrac a doplnky...

Zobraziť posteľ


Levitujúca čalúnená posteľ Sky I. Dizajn 2021 na mieru

Riešenie pre modernú spálňu. Model Sky sme zaradili do rodiny čalúnených postelí koncom roka 2021. Ide o náš prvý "levitujúci" model s elegantným prešitým čelom s bočnými "ušami". 

Zobraziť posteľ

 

Levitujúca čalúnená posteľ Sky II . Dizajn 2022

Riešenie pre modernú spálňu. Model Sky II sme zaradili do rodiny čalúnených postelí v máji 2022. Ide o náš druhý "levitujúci" model s elegantným prešitým čelom. Vyrobíme na mieru.

Zobraziť posteľ

 

Levitujúca čalúnená posteľ Sky III bez čela

Riešenie pre modernú spálňu. Model Sky III sme zaradili do rodiny čalúnených postelí v júni 2022. Ide o náš tretí "levitujúci" model s matracom, ktorý je zarovno s rámom postele. 

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Harmony. Dizajn 2021 na mieru.

Elegantná čalúnená posteľ so štýlovým dreveným soklom namiesto klasických nožičiek.  Vertikálne členené čelo vynikne v štruktúrovaných aj zamatových poťahoch. Prednicu sme potiahli dohora, nad úroveň bočníc.

Zobraziť posteľ

    

Čalúnená posteľ Matrachello Bovari. Dizajn 2024 na mieru.

Čalúnená posteľ Matrachello Bovari je zaradená do našej širokej ponuky postelí v lete 2024. Nízka, štýlová posteľ pre minimalistický interiér, ktorú vám vyrobíme na mieru a pohráme sa s detailmi.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Eileen. Dizajn 2021 na mieru

Elegantná čalúnená posteľ s elegantným prešitím čela a pôsobivými vybíjanými ušami. Posteľ sme zaradili do našej ponuky v decembri 2021.  Samozrejmosťou sú bohaté modifikácie postele podľa vášho želania.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Sonno. Dizajn 2023 na mieru

Čalúnená posteľ Sonno má v našej bohatej rodine postelí špecifické miesto kvôli atraktívnemu pretiahnutému čelu postele. Čelo akcentuje pekne prešitie po obvode, napríklad, husté zamatové látky extra vynikajú na tejto posteli.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Pillow XL. Dizajn 2023

Čalúnená posteľ Pillow XL je zaradená do našej širokej ponuky postelí v lete 2023. Posteľ patrí medzi minimalistické modely, čelo postele tvorí súvislá čalúnená plocha s pekným lemovaním - štepovaním. Postele si viete ďalej rozmerovo modifikovať, ako potrebujete. 

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Cloud. Dizajn 2023

Čalúnená posteľ Pillow XL je zaradená do našej širokej ponuky postelí v lete 2023. Posteľ patrí medzi minimalistické modely, čelo postele tvorí súvislá čalúnená plocha s pekným lemovaním - štepovaním. Postele si viete ďalej rozmerovo modifikovať, ako potrebujete. 

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Merlon. Dizajn 2024

Čalúnená posteľ Merlon je ďalšou do kolekcie postelí na chalupu. Elegantná, neokukaná a majestátna posteľ s našimi textilnými doplnkami a profesionálnym poradenstvom pre tých, ktorí maju radi originálne kúsky u seba doma, alebo na svojej chalupe. Na mieru.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ XY. Dizajn 2024

Čalúnená posteľ Matrachello XY je zaradená do našej širokej ponuky postelí začiatkom roka 2024.Nízka, štýlová posteľ pre minimalistický interiér, ktorú vám vyrobíme na mieru a pohráme sa s detailmi.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.