Čalúnená posteľ boxspring Quadro Vertical

Quadro Vertical sme prijali do rodiny čalúnených postelí v roku 2018 ako odpoveď na dopyt po zvislom riešení dizajnu čela, ktoré navyše lemuje jemný rám, ktorý môžeme očalúniť do inej látky ako srdce čela postele.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Retro

Nestarnúci vzor kohútia stopa v niekoľkých farebných prevedeniach s veľkými čiernymi gombíkmi. Kolekcia Retro vzniká v roku 2015 po tom, čo sme opätovne podľahli čaru tohto kultového vzoru, ktorý máme mimochodom aj v rôznych veľkostiach.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro Wide

Mohutné široké čelo postele Quadro Wide zdobí nejednu slovenskú spálňu. Poriadny kus postele, ktorý možeme rozmerovo modifikovať podľa Vašich požiadaviek. Kolekcia uzrela svetlo sveta v roku 2017.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro Round

Najpredávanejší model Quadro Plus sme modifikovali do tejto vydarenej verzii Quadro Round s oválnymi panelmi ohraničenými jemným rámom a jedinečnou prednicou v tom istom dizajne.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro Plus

Najpredávanejšia posteľ od Matrachella. Quadro Plus zdobí slovenské spálne od východu po západ. Quadro Vám vyrobíme v rozmeroch, aké si poviete. Nápomocná Vám môže byť galéria realizácii v rôznych prevedeniach.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro One

Moderná minimalistická posteľ s textilným rámom okolo čela, ktorý umožňuje obliecť posteľ do 2 rôznych textílií. Quadro One je jednotkou pri našich experimentoch so vzorovanými textíliami.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro Midi

Tabuľka čalúnenej čokolády. Kolekcia najmenších obdĺžnikov, ktoré osádzame jednotlivo do čela postele. Oblečte si Quadro Midi do poťahu podľa Vášho výberu a navolte si svoje rozmery.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro Maxi

Veľké ploché obdĺžniky, čalúnený rám, jasná geometria. Písal sa rok 2014 a o rok neskôr už posteľ montujeme po celom Slovensku ako najpredávanejší model. Quadro Maxi má v našej ponuke pevné miesto aj vďaka nezameniteľnému akcentu jednoduchej geometrie.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro Duo

Ak sa chcete vyhrať s kombináciami látok na čele, osloví Vás kolekcia Quadro One a jej modifikovaná verzia s čelom na dve polovice - Quadro Duo. Veľmi vďačný model, ktorý ponúka hneď niekoľko možností na vlastné poňatie čalúneného prevedenia čela postele.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Quadro Caro

V bohatej ponuke našich modelov má Quadro Caro svojské miesto - nadčasový čalúnnický vzor, ktorý vie dynamizovať Vašu spálňu. Posteľ má svojich majiteľov od východu po západ, v zamatových látkach ako i umelých kožiach.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Prince

Pre tých, ktorí obľubujú klasické vťahované čalúnené čelo. Prince prichádza ako najmladší svojrázny model s lineárnym vťahovaním, do zostavy podobne úspešných modelov ako Lazio Extra, či Armando.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Livio

Svojrázny model Livio zaujme svojim vlnitým čelom, ktoré dáva priestor vzniknúť originálnej posteli nápaditou kombináciou látky s klincami na čele postele. Kolekcia vzniká v roku 2017.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Lazio Extra

Klasické vťahované čelo s možnosťou osadenia gombíkov. Pozývame nahliadnuť do kolekcie, ktorá patrí medzi najpredávanejšie. Spolu s výberom textílie, si vyberáte možnosti detailného spracovania postele ako typ bočnice, zaoblenie prednice, výšku a šírku čela, výber typu a výšky nožičiek a mnoho ďalších.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Lazio

Elegantný model ako prvý zo série vťahovaných čiel. Lazio má najhustejšie vťahovanie, čelo vynikne odeté do zamatových lesklých i matných poťahových látok. Od roku 2013 posteľ modifikovaná na mnoho spôsobov obýva desiatky slovenských spální po celom území.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Kuseno

Mäkké pohodlné vankúšové čelo postele Kuseno je jediné svojho druhu v našej bohatej ponuke čalúnených postelí. Otestované v textíliách i v umelej koži, jemne pôsobivý nezameniteľný model v kolekcii od roku 2018.

Zobraziť posteľ

Čalúnená postľ boxspring Floral

Florálny motív na látke zo 100 % bavlny. Živé farby kvetinového vzoru rozžiaria spálňu a izbe tak vdýchnu vidiecky charakter. Kolekcia vzniká v roku 2015 na podnet dopytu po florálnych motívoch pre štýlový interiér a vidiecky dom. Na výber 6 rôznych farieb vzoru.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Eritrea

Textilný obraz namiesto klasického čela. Pestrofarebný etno vzor textílie veľmi príjemnej na dotyk v kombinácií s rámom postele vytvára príležitosť pre originálne riešenie spálne. Kolekcia vzniká v roku 2019. Celok kolekcie tvoria 3 panely v rozmere 50 x 100 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Elisse White

Glamour kolekcia Elisse s prepracovaným čelom zdobeným klincami v zlatej farbe vzniká v roku 2015. Prémiová kolekcia Elisse vzbudila veľký záujem na výstavách a zaujala špecifické postavenie v dámskom publiku.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Elisse Black

Glamour kolekcia Elisse s prepracovaným čelom zdobeným klincami v zlatej farbe vzniká v roku 2015. Prémiová kolekcia Elisse vzbudila veľký záujem na výstavách a zaujala špecifické postavenie v dámskom publiku.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Countrylife

Countrylife - kolekcia vyvinutá pre vidiecky interiér. Detail textílie v zemitých farbách ponúka neobyčajný zážitok spracovania námetu jemného zvislého vzoru všitého do podkladu textílie hrubou niťou s možnosťou výberu farby dreveného rámu okolo čela.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Corleone Glamour

Najpredávanejší model z kolekcie Premium. Striedanie lesklého a matného pásika vytvára elegantný glamour prvok. Posteľ patrí do rodiny kolekcie Corleone, od roku 2016 nachádza desiatky svojich fanúšikov po celej krajine. Posteľ vyrábame na mieru, podľa požadovaných rozmerov.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Corleone Elegante

Ďalšia posteľ z kolekcie pásikavých čalúnených postelí Corleone. Spomedzi ostatných modelov Corleone má velúrová textília najužší pásik. Kolekcia je vytvorená v zemitých farbách, ľahko sa udržiava, ľahko sa kombinuje, celkovo posteľ pôsobí teplo a útulne.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Corleone

Nezameniteľná pásikavá kolekcia Corleone je našou prvou kolekciou vzorovaných postelí. Decentné pastelové farby a 90 % bavlny v zložení textílií podčiarkujú pôsobivý ráz postele už od roku 2013.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Caroline

Károvaná posteľ Caroline v deviatich farebných prevedeniach uzrela svetlo sveta v roku 2013. Látka v zložení 90 % bavlna, rozmery postele podľa Vašich požiadaviek a originálne kárované textilné doplnky tejto modernej i vidieckej kolekcie oslovili zákazníkov od východu po západ.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Azurro Spot

Drevený rám a nezameniteľné vzory v pastelových farbách v podobe malých cibuľovitých krúžkov, v troch farebných prevedeniach. Posteľ bola vyvinutá v roku 2018 pre zvyšujúci sa dopyt po čalúnených posteliach pre štýlový interiér a chalupu.

Zobraziť posteľ

Azurro

Čalúnená posteľ boxsprng Azurro

Azurro je model, ktorý v sebe nesie drevený prvok v podobe dreveného rámu umiestneného okolo čela postele. Ten je možné vyrobiť v šiestich farbách, čo dáva priestor množstvu kombinácií v zmysle textília + drevený rám vo farbe. Azurro je s nami už od roku 2013.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ boxspring Armando

Najmenší počet vťahovaní na čele pripadol na Armando, možno aj vďaka tomu patrí posteľ medzi najpredávanejšie u nás. Mohutné čelo očalúnime do Vami vybranej látky a prispôsobíme detaily pre čo najpôsobivejšie finále. Kolekcia Armando vzniká v roku 2017.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.