Hotelový program Matrachello

hotely / penzióny / apartmány
Sme komplexne vybavení a pripravení pre realizáciu a prozákaznícky servis hotelových izieb, penziónov a nájomných apartmánov na kľúč.
Pre širokú variabilitu dopytov investorov a majiteľov hotelových zariadení sme pripravili rovnako variabilný hotelový program odstupňovaný podľa preferencií klienta.
Cenová ponuka zohľadňuje vždy všetky požiadavky, ktoré zadávate vo formulári.
 
 
 

PRODUKTY

50 modelov čalúnených postelí
boxsprinhové postele / rámové postele
matrace pre hotelový štandard + prémiovú radu matracov
chrániče matracov, vrchné matrace - topper, plachty, periny a vankúše
čalúnené panely na mieru realizované na stenu
nočné stolíky a komody
dizajnové kreslá s inteligentnými systémami polohovania
nehorľavé a ľahko-čistiteľné textílie s certifikátom
záclony a závesy - zatemňovacie black-out závesy, garniže na mieru

 

SLUŽBY

osobné stretnutie a konzultácie
vizualizácia izby
riešenie oddelených lôžok spájaných do jednej manželskej postele
čalúnenie celej steny za posteľou na mieru
šitie dekorácií: dekoračné vankúše, prehozy, záclony a závesy
montáž a pozáručný servis
zviditeľnenie vášho hotela na našich sociálnych sieťach
 
  

CENOVÁ POLITIKA

Pri vypĺňaní formulára zadávate aj cenovú kategóriu projektu: ekonomické riešenie / zlatý stred / prémiový hotelový program Matrachello
Naša cenová ponuka zohľadňuje práve vaše konkrétne preferencie, disponujeme širokými možnosťami, ako vybaviť izbu podľa vášho rozpočtu
  
 

VIZUALIZÁCIA IZBY 

V procese spolupráce vám vieme vytvoriť 3D model vašej izby, v ktorom použijeme konkrétne farby a textúry.
  
 

Apartmány Demänová ****

Projekt bol realizovaný v Jeseni 2022. Hotel Demänová sa tak rozrástol o tento zaujímavý apartmánový projekt. Realizovali postele a matrace do všetkých izieb, opäť všetko na mieru. Preferencie sa dotýkali hlavne komfortu a kvality spracovania detailov a kvality poťahovej látky. Špecialitou je izba s celočalúnenou stenou v strede ktorej je okno s výhľadom na Tatry.

Hotel Demänová ****

Projekt bol realizovaný v Jeseni 2020. Požiadavky klienta boli vcelku nekompromisné, čomu sme sa potešili. Preferencie sa dotýkali hlavne komfortu a kvality spracovania detailov a kvality poťahovej látky. Čelá postelí boli vyrábané na mieru, každá izba je osadená čelom postele v inom rozmere. Prezidentská suita a izby Deluxe sú vybavené matracmi z najvyššej rady Matrachello - Matrachello XL a Matrachello Nolli.

Hotel Pod Bránou ****

Kolekcia Corleone Glamour prvý-krát v hoteli Pod bránou v Bardejove. Postele boli vyrobené na mieru vo verzii boxspring - vysoká kontinentálna posteľ. Pri výbere sme s klientom kládli dôraz na pohodlné matrace a celkové zladenie pomocou dekoračných vankúšov.

Apartmány Via Jasná

Realizácia sa konala v roku 2016. Požiadavka zahŕňala systém postelí typu boxspring, ktoré sme v tých časoch promovali na slovenskom trhu ako novinku.  Realizácia prebiehala v spolupráci s bytovou dizajnérkou, extra dôraz bol kladený na zladenie doplnkov a špecifický prehoz na postele.

Divná Pani - luxury gallery rooms

Realizácia sa konala v roku 2016. Požiadavka zahŕňala systém postelí typu boxspring, ktoré sme v tých časoch promovali na slovenskom trhu ako novinku.  Realizácia prebiehala v spolupráci s bytovou dizajnérkou, extra dôraz bol kladený na zladenie doplnkov a špecifický prehoz na postele.

Apartmán 1620

Tento unikátny projekt sme realizovali v roku 2019. Dôkladné vyberanie farieb, materiálov a prevedenia prispelo k nádhernej realizácii tohto apartmánu z roku 1620. Postele spĺňajú požiadavky pre vysoký komfort spania s možnosťou oddelenia postelí na 2 samostatné lôžka.

Chata Čučoriedka

V nádhernej prírode v okolí Litmanovej si manželský pár splnil svoj sen - drevená chata uprostred malebnej doliny. Lôžková časť bola vyriešená systémom boxspring na mieru v kombinácii s ortopedickými matracmi taštičkového typu. 

Hotel v Maďarsku

Hotel, ktorého názov neuverejňujeme na želanie investora, sme realizovali podľa projektu architekta na jar v roku 2023. Mohutné čela s masívnym rámom v dvoch farbách boli citlivo vybrané pre tento kaštieľ.  Súčasťou dodávky bol aj na mieru vyriešený  systém matracov pre dosiahnutie najvyššieho komfortu. 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.