POSTELE NA CHALUPU

Špeciálny priestor si vyžaduje špeciálny prístup. Postele na chalupu zohľadňujú osobitosť prostredia, materiálu, tradície. Špeciálne pre tento typ postelí máme vyčlenené modely postelí s ktorými môžeme pracovať. Vyberajte z bohatej kolekcie poťahov z prírodných materiálov - ľan, viskóza, vlna, bavlna. Vyberajte rozmer, výšku čela, výšku rámu, úložný priestor...

AJ PODĽA FOTOGRAFIE

Buďte nároční. Napíšte nám, pošlite fotografiu chalupárskej postele alebo sa zastavte osobne. Disponujeme výberom prírodných poťahov, ktoré bežne v obchodoch neuvidíte. Samozrejmosťou je doladenie detailov postele - nožičiek, úložného priestoru, vankúšov, prehozu,....Špeciálne sa povenujeme výberu matraca podľa vášho zadania.

Čalúnená posteľ Matrachello Floral

Florálny motív na látke zo 100 % bavlny. Živé farby kvetinového vzoru rozžiaria spálňu a izbe tak vdýchnu vidiecky charakter. Kolekcia vzniká v roku 2015 na podnet dopytu po florálnych motívoch pre štýlový interiér a vidiecky dom. Na výber 6 rôznych farieb vzoru.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Countrylife

Countrylife - kolekcia vyvinutá pre vidiecky interiér. Detail textílie v zemitých farbách ponúka neobyčajný zážitok spracovania námetu jemného zvislého vzoru všitého do podkladu textílie hrubou niťou s možnosťou výberu farby dreveného rámu okolo čela.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Caroline

Kárová posteľ Caroline v deviatich farebných prevedeniach uzrela svetlo sveta v roku 2013. Látka v zložení 90 % bavlna, rozmery postele podľa Vašich požiadaviek a originálne kárované textilné doplnky tejto modernej i vidieckej kolekcie oslovili zákazníkov od východu po západ.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Wonderland

Kolekcia pre tých, ktorí majú radi kvetinové vzory, ale hľadajú niečo trochu jedinečnejšie. Na zamaty, zamatové textúry a bavlnu sú digitálne vytlačené zmenšené motívy pivoniek, ruží a iných divých a exotických kvetov. Silnejšie vzory na tmavom pozadí sú spojené s jemnejšími vintage kvetinovými potlačami.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.