Tieto modely postelí môžete vidieť v predajni Matrachello Bratislava.

TOMÁŠIKOVÁ 5, Bratislava - Ružinov

 

 

 

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Vertical

Quadro Vertical sme prijali do rodiny čalúnených postelí v roku 2018 ako odpoveď na dopyt po zvislom riešení dizajnu čela, ktoré navyše lemuje jemný rám, ktorý môžeme očalúniť do inej látky ako srdce čela postele.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Prince

Pre tých, ktorí obľubujú klasické vťahované čalúnené čelo. Prince prichádza ako najmladší svojrázny model s lineárnym vťahovaním, do zostavy podobne úspešných modelov ako Lazio Extra, či Armando.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Lazio Extra

Klasické vťahované čelo s možnosťou osadenia gombíkov. Pozývame nahliadnuť do kolekcie, ktorá patrí medzi najpredávanejšie. Spolu s výberom textílie, si vyberáte možnosti detailného spracovania postele ako typ bočnice, zaoblenie prednice, výšku a šírku čela, výber typu a výšky nožičiek a mnoho ďalších.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Plus

Najpredávanejšia posteľ od Matrachella. Quadro Plus zdobí slovenské spálne od východu po západ. Quadro Vám vyrobíme v rozmeroch, aké si poviete. Nápomocná Vám môže byť galéria realizácii v rôznych prevedeniach.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro One

Moderná minimalistická posteľ s textilným rámom okolo čela, ktorý umožňuje obliecť posteľ do 2 rôznych textílií. Quadro One je jednotkou pri našich experimentoch so vzorovanými textíliami.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Corleone Glamour

Najpredávanejší model z kolekcie Premium. Striedanie lesklého a matného pásika vytvára elegantný glamour prvok. Posteľ patrí do rodiny kolekcie Corleone, od roku 2016 nachádza desiatky svojich fanúšikov po celej krajine. Posteľ vyrábame na mieru, podľa požadovaných rozmerov.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Toscana Unique Bedding

Až 165 cm vysoké čelo, 39 cm vysoký matrac a 190 cm široký taburet. Najmohutnejšia posteľ celkovo v našej ponuke. Matrac Imperial Plus s dvojitým topperom a konským vlasím. Vťahovaná taburetka s úložným priestorom ladiaca s vysokým nočnými stolíkmi pre dotvorenie celej kolekcie.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.