MODERNÁ SPÁLŇA, MODERNÁ POSTEĽ.

Aké nároky dnes spĺňa moderná spálňa a moderná posteľ? Predovšetkým výber materiálov s dôrazom na zdravotne-nezávadné kritéria podčiarknuté prírodnými materiálmi. Najnovšie trendy hovoria o jemných, subtílnych líniách, dôraz sa kladie na užší rám, vzdušnejší priestor pod posteľou. Prednosť dostávajú štíhle drevené nožičky v prírodných odtieňoch oproti kovovým a chrómovým nožičkám. Všetky týmto požiadavkám vieme zoširoka vyhovieť pri individuálnom riešení spálne, postele a kvalitného matraca. 

 

 

 

NADČASOVÉ RIEŠENIA SPÁLNE.

Dnes je moderná spálňa vnímaná v porovnaní s riešením spálni spred 10 a viac rokov ako čistý, harmonizujúci priestor, určený primárne pre oddych. Dôraz sa kladie na správne zvolené svietidla teplých farieb (biele LED svietidla nie sú len "out" ale taktiež nevhodné z hľadiska stimulácie mozgovej aktivity...). Nočné lampy umiestnené na nočnom stolíku či zabudované do čela postele alebo steny, majú svoje pevné miesto v riešení osvetlenia spálne. Čelo postele dostalo za posledných 10 rokov oveľa väčší priestor, často našim klientom osádzame do spálne veľké ( široké / vysoké ) čela, ktoré sú dnes vnímané ao plnohodnotný kus nábytku.

 

 

 

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Plus

Najpredávanejšia posteľ od Matrachella. Quadro Plus zdobí slovenské spálne od východu po západ. Quadro Vám vyrobíme v rozmeroch, aké si poviete. Nápomocná Vám môže byť galéria realizácii v rôznych prevedeniach.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Wide

Mohutné široké čelo postele Quadro Wide zdobí nejednu slovenskú spálňu. Poriadny kus postele, ktorý možeme rozmerovo modifikovať podľa Vašich požiadaviek. Kolekcia uzrela svetlo sveta v roku 2017.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Maxi

Veľké ploché obdĺžniky, čalúnený rám, jasná geometria. Písal sa rok 2014 a o rok neskôr už posteľ montujeme po celom Slovensku ako najpredávanejší model. Quadro Maxi má v našej ponuke pevné miesto aj vďaka nezameniteľnému akcentu jednoduchej geometrie.

Zobraziť posteľ

  

INDIVIDUÁLNE RIEŠENIE PRE MODERÚ SPÁLŇU.

- vysoké a široké čelo

- subtílny rám na mieru ( vyrábame v rozmeroch 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm )

- absencia nožičiek / štíhle nožičky z masívneho dreva

- prírodné poťahové látky, kvalitné husté zamaty / pletené textílie s výraznou štruktúrou / vlna

- boxspring systém pre vysokú posteľ

- predĺženie postele na 210 cm alebo 220 cm

- ľahko-čistiteľné poťahové látky

 

 

 

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Vertical

Quadro Vertical sme prijali do rodiny čalúnených postelí v roku 2018 ako odpoveď na dopyt po zvislom riešení dizajnu čela, ktoré navyše lemuje jemný rám, ktorý môžeme očalúniť do inej látky ako srdce čela postele.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Duo

Ak sa chcete vyhrať s kombináciami látok na čele, osloví Vás kolekcia Quadro One a jej modifikovaná verzia s čelom na dve polovice - Quadro Duo. Veľmi vďačný model, ktorý ponúka hneď niekoľko možností na vlastné poňatie prevedenia čela.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Round

Najpredávanejší model Quadro Plus sme modifikovali do tejto vydarenej verzii Quadro Round s oválnymi panelmi ohraničenými jemným rámom a jedinečnou prednicou v tom istom dizajne. Posteľ môže byť vybavená úložným priestorom.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Janis

Posteľ Janis z kolekcie Designero s mohutným  prešitým čelom a  prešitými bočnicami čalúnenými spôsobom wave". Posteľ perfektne dopĺňajú čalúnené stolíky hore ukončené sklenenou plochou. Kolekcia Janis vzniká v roku 2020, dopĺňame tak našu bohatú kolekciu postelí  o nízky a svojrázny model. 

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Mondo

Posteľ Mondo z kolekcie Designero je prepracovaný model s geometrickým motívom striedajúcich sa obdĺžnikov v rôznych veľkostiach. Unikátnym riešením je drevený alebo chrómový sokel - podstavec, ktorý je možné objednať namiesto klasických nožičiek.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Caro

Nestárnucí čalúnický vzor otočených štvorcov vzniká v roku 2017 ako verzia kontinentálnej postele, ktorú si môžete objednať aj s úložným priestorom v podobe vysúvacích šuflíkov. Čelo tohto modelu postele vyrábame v troch výškach, 105 cm, 125 cm a 140 cm.

Zobraziť posteľ

 

 

 MODERNÉ ČALÚNENÉ STENY

 

Moderným riešením sú aj čalúnené panely na stenu, ktoré vyrábame na mieru. Vyberáte rozmer, spôsob osadenia, poťahovú látku. Čalúnené panely ponúkajú okrem možnosti veľkoformátového riešenia čela postele aj dobré akustické izolačné vlastnosti. Do čalúnených panelov osádzame taktiež vypínače, svietidlá i zástrčky. 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.