OBĽÚBENÉ VÝŠKY VYSOKEJ POSTELE:

65 cm - veľmi obľúbená výška, vhodná pre dvojice, v ktorej je jeden z partnerov nižší.

70 cm - takisto veľmi obľúbená výška, ideálna  pre ľudí s výškou 170 a viac cm.

75 cm - poriadne vysoko. Vhodná pre ľudí od 170 / 180 cm a viac.

80 cm - maximálne hore. Ideálne pre ľudí vysokých viac ako 180 cm

 

 

VÝHODY VYVÝŠENEJ POSTELE.

Za vysokú posteľ sa považuje posteľ, ktorej výška ložnej plochy dosahuje minimálne 65 cm. Tento údaj odráža výpočet priemernej výške ložných plôch posteli z objemu viac ako 2000 predaných postelí. Samozrejme, vysoká posteľ je taká, ktorú pokladá zákazník za vysokú:-), čiže pre celkové určenie ideálnej výšky sa zohľadňuje predovšetkým výška človeka. Čítaj viac...

 

 

 

ČO JE TO BOXPSRING.

( spring = pružina ) verzia postele, v ktorej sa o uloženie postele stará pružinové jadro namiesto lamelového roštu. Základné pochopenie tkvie teda v podklade, na ktorom je matrac uložený. Boxspring bodovo podopiera matrac, pôsobí tak naňho aktívne. Boxspringom sa rozumie aj typ postele, ktorá kopíruje rozmer matraca, celkový rozmer postele je teda menšíČítaj viac...

 

 

 

Čalúnená posteľ Permont Noble

Majestátna - elegantná čalúnená posteľ Permont Noble zaujme čelom vysokým až 180 cm, chrómovým alebo dubovým rámom, ktorého farbu je možné si zvoliť. Dizajn postele podčiarkuje voliteľný drevený alebo chrómový sokel - podstavec.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Caro

Nestárnucí čalúnický vzor otočených štvorcov vzniká v roku 2017 ako verzia kontinentálnej postele, ktorú si môžete objednať aj s úložným priestorom v podobe vysúvacích šuflíkov. Čelo tohto modelu postele vyrábame v troch výškach, 105 cm, 125 cm a 140 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero ZigZag

Výnimočný dizajn mohutného čela postele ZigZag vynikne prevažne v zamatových textíliách. Koncept Designero umožňuje objednať boxspringovú posteľ aj so šuflíkmi po oboch stranách postele, aj s motorovým polohovaním matraca. Ďalšie detaily voliteľné...

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Mondo

Posteľ Mondo z kolekcie Designero je prepracovaný model s geometrickým motívom striedajúcich sa obdĺžnikov v rôznych veľkostiach. Unikátnym riešením je drevený alebo chrómový sokel - podstavec, ktorý je možné objednať namiesto klasických nožičiek.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Vertical

Quadro Vertical sme prijali do rodiny čalúnených postelí v roku 2018 ako odpoveď na dopyt po zvislom riešení dizajnu čela, ktoré navyše lemuje jemný rám, ktorý môžeme očalúniť do inej látky ako srdce čela postele.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Wide

Mohutné široké čelo postele Quadro Wide zdobí nejednu slovenskú spálňu. Poriadny kus postele, ktorý možeme rozmerovo modifikovať podľa Vašich požiadaviek. Kolekcia uzrela svetlo sveta v roku 2017.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Round

Najpredávanejší model Quadro Plus sme modifikovali do tejto vydarenej verzii Quadro Round s oválnymi panelmi ohraničenými jemným rámom a jedinečnou prednicou v tom istom dizajne.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro One

Moderná minimalistická posteľ s textilným rámom okolo čela, ktorý umožňuje obliecť posteľ do 2 rôznych textílií. Quadro One je jednotkou pri našich experimentoch so vzorovanými textíliami.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Quadro Maxi

Veľké ploché obdĺžniky, čalúnený rám, jasná geometria. Písal sa rok 2014 a o rok neskôr už posteľ montujeme po celom Slovensku ako najpredávanejší model. Quadro Maxi má v našej ponuke pevné miesto aj vďaka nezameniteľnému akcentu jednoduchej geometrie.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Quadro Duo

Ak sa chcete vyhrať s kombináciami látok na čele, osloví Vás kolekcia Quadro One a jej modifikovaná verzia s čelom na dve polovice - Quadro Duo. Veľmi vďačný model, ktorý ponúka hneď niekoľko možností na vlastné poňatie čalúneného prevedenia čela postele.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Prince

Pre tých, ktorí obľubujú klasické vťahované čalúnené čelo. Prince prichádza ako najmladší svojrázny model s lineárnym vťahovaním, do zostavy podobne úspešných modelov ako Lazio Extra, či Armando.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Livio

Svojrázny model Livio zaujme svojim vlnitým čelom, ktoré dáva priestor vzniknúť originálnej posteli nápaditou kombináciou látky s klincami na čele postele. Kolekcia vzniká v roku 2017.

Zobraziť posteľ

 

7 z 10 postelí, ktorú si u nás klienti zajúpia je vo verzii Vyvýšená posteľ / boxspring.

 

Čalúnená posteľ Lazio Extra

Klasické vťahované čelo s možnosťou osadenia gombíkov. Pozývame nahliadnuť do kolekcie, ktorá patrí medzi najpredávanejšie. Spolu s výberom textílie, si vyberáte možnosti detailného spracovania postele ako typ bočnice, zaoblenie prednice, výšku a šírku čela, výber typu a výšky nožičiek.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Lazio

Elegantný model ako prvý zo série vťahovaných čiel. Lazio má najhustejšie vťahovanie, čelo vynikne odeté do zamatových lesklých i matných poťahových látok. Od roku 2013 posteľ modifikovaná na mnoho spôsobov obýva desiatky slovenských spální po celom území.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Floral

Florálny motív na látke zo 100 % bavlny. Živé farby kvetinového vzoru rozžiaria spálňu a izbe tak vdýchnu vidiecky charakter. Kolekcia vzniká v roku 2015 na podnet dopytu po florálnych motívoch pre štýlový interiér a vidiecky dom. Na výber 6 rôznych farieb vzoru.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Corleone Glamour

Najpredávanejší model z kolekcie Premium. Striedanie lesklého a matného pásika vytvára elegantný glamour prvok. Posteľ patrí do rodiny kolekcie Corleone, od roku 2016 nachádza desiatky svojich fanúšikov po celej krajine. Posteľ vyrábame na mieru, podľa požadovaných rozmerov.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Corleone Elegante

Ďalšia posteľ z kolekcie pásikavých čalúnených postelí Corleone. Spomedzi ostatných modelov Corleone má velúrová textília najužší pásik. Kolekcia je vytvorená v zemitých farbách, ľahko sa udržiava, ľahko sa kombinuje, celkovo posteľ pôsobí teplo a útulne.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Matrachello Corleone

Nezameniteľná pásikavá kolekcia Corleone je našou prvou kolekciou vzorovaných postelí. Decentné pastelové farby a 90 % bavlny v zložení textílií podčiarkujú pôsobivý ráz postele už od roku 2013, úspešne až do súčasnosti. Kolekciu tvorí 9 farebných kombinácií pásikov.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.