• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

3 ročná záruka, 18 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Wenus je model, ktorý poskytuje vysoký komfort spánku. Je to rehabilitačný matrac, preto ho môžu používať aj ľudia trpiaci bolesťami chrbtice. 

PUR pena

Rehabilitačný

Taštičkové jadro

7 zón tvrdosti

Prateľný poťah 60C

Snímateľný poťah

Obojstranný

227,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Venus je model, ktorý poskytuje vysoký komfort spánku. Je to rehabilitačný matrac, preto ho môžu používať aj ľudia trpiaci bolesťami chrbtice. V jadre je na každom metri štvorcovom 260 malých pružín uzavretých v textilných vreckách, ktoré pracujú nezávisle a prispôsobujú sa tvaru vášho tela. Zabezpečujú dokonalé uchytenie presne v tlakových oblastiach. Podopierajú menšie časti tela, striedavo ich podporujú a uvoľňujú, pričom zachovávajú prirodzené zakrivenie chrbtice. Sedem rôznych zón tvrdosti vám zaručuje dokonalú podporu bez ohľadu na polohu, v ktorej spíte.

Vrstva pružín je doplnená mäkkou penou, ktorá zvyšuje pocit pohodlia a pomáha prispôsobiť matrac tvarom tela. Model Matrachello Venus sa dá použiť na oboch stranách, čo výrazne predlžuje jeho životnosť.

Venus je možnosťou pre zdravý a bezpečný spánok v klasickom a spoľahlivom vydaní.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Rehabilitačný

Symbol označujúci rehabilitačný matrac, ktorý získal pri testovaní certifikát potvrdzujúci rehabilitačný vplyv na bolesti chrbtice.

Taštičkové jadro

Taštičkový matrac - 260 taštičkových pružín na m² zabezpečuje plošné bodové podopretie tela. Taštičkové pružiny sú medzi sebou pospájané, následkom čoho pomáhajú rozkladať hmotnosť na širšiu plochu matracového jadra. Hovoríme tiež o aktívnom matraci, tlak taštičiek na kontaktnú vrstvu pôsobí aj bez účasti lamelového roštu.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje ležiace telo podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Prateľný poťah 60C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 60°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými  po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 80 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
60 - 125 rokov
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
18 cm
Záruka
3 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový
Poťah matraca
Matrachello Smart
Pratelnosť poťahu matraca:
prateľný na 60 stupňoch

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 12
90 x 200 13
100 x 200 15
120 x 200 18
140 x 200 21
160 x 200 24
180 x 200 27
200 x 200 30
200 x 210 32

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.