ZAMERANÉ NA DETAIL

Kolekcia Designero je špecifická svojimi v detailoch premyslenými modelmi s netradičným riešením nožičiek, či boxsprngovým šuflíkom v podobe úložného priestoru. Približne 40 % konštrukcie tvorí masívne drevo, prekvapí vás farebne zladený úložný priestor a vysoko-dimenzované čela postele, ktoré si viete výškovo prispôsobiť.

 

VARIANTY

Tieto modely Vám vieme vyrobiť vo verzii boxspring, vo verzii boxspring so šuflíkom alebo ako rámovú posteľ s roštami a tiež ako rámovú posteľ s úložným priestorom. Budeme spolu vyberať ten najvhodnejší rošt pod váš matrac.

 

 

BOXSPRING 

( spring = pružina ) verzia postele, v ktorej sa o uloženie postele stará pružinové jadro namiesto lamelového roštu. Boxspring bodovo podopiera matrac, pôsobí tak naňho aktívne. Boxspringom sa rozumie aj typ postele, ktorá kopíruje rozmer matraca, celkový rozmer postele je teda menší.

 

 

 

Čalúnená posteľ Designero Janis

Posteľ Janis z kolekcie Designero s mohutným  prešitým čelom a  prešitými bočnicami čalúnenými spôsobom wave". Posteľ perfektne dopĺňajú čalúnené stolíky hore ukončené sklenenou plochou. Kolekcia Janis vzniká v roku 2020, dopĺňame tak našu bohatú kolekciu postelí  o nízky a svojrázny model. 

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero York

Celoprešívaná posteľ Roma má svoje osobité postavenie v našich kolekciách postelí vďaka zjednotenému čalúneniu po celej posteli. K posteli je možné objednať aj dizajnovo zladené nočné stolíky. Najčastejšou voľbou našich klientov pre tento model sú zamatové-čistiteľné poťahové látky.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Velvin

Predstavujeme model s polohovateľným čelom - Velvin, pre tých z Vás, ktorí zvyknete v posteli čítať. Kolekcia Velvin vznikla v roku 2019 ako dopyt po posteliach, v ktorých by sa dalo pohodlne oprieť. Samozrejmosťou je výber poťahovej látky, výšky čela, nožičiek a mnoho ďalších parametrov.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero ZigZag

Výnimočný dizajn mohutného čela postele ZigZag vynikne prevažne v zamatových textíliách. Koncept Designero umožňuje objednať boxspringovú posteľ aj so šuflíkmi po oboch stranách postele, aj s motorovým polohovaním matraca. Ďalšie detaily voliteľné...

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Mondo

Posteľ Mondo z kolekcie Designero je prepracovaný model s geometrickým motívom striedajúcich sa obdĺžnikov v rôznych veľkostiach. Unikátnym riešením je drevený alebo chrómový sokel - podstavec, ktorý je možné objednať namiesto klasických nožičiek.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Permont Noble

Majestátna - glamour čalúnená posteľ Permont Noble zaujme čelom vysokým až 180 cm, chrómovým alebo dubovým rámom, ktorého farbu je možné si zvoliť. Dizajn postele podčiarkuje voliteľný drevený alebo chrómový sokel - podstavec.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Caro

Nestárnucí čalúnický vzor otočených štvorcov vzniká v roku 2017 ako verzia kontinentálnej postele, ktorú si môžete objednať aj s úložným priestorom v podobe vysúvacích šuflíkov. Čelo tohto modelu postele vyrábame v troch výškach, 105 cm, 125 cm a 140 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Roma

Celo-vťahovaná posteľ Roma s roštami alebo aj s úložným priestorom v niekoľkých rozmeroch so štýlovými nočnými stolíkmi. Posteľ vyrábame v štyroch rozmeroch: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm. Nožičky a poťahové látky sú voliteľné.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Nostalgia

Vysoká kontinentálna posteľ s klasickým čelom zdobeným klincami. Posteľ vyrábame v štyroch rozmeroch, aj s výsuvnými šuflíkmi. Samozrejmosťou je výber poťahovej látky pre posteľ i doplnky - nočné stolíky, taburet. Ideálne aj pre štýlové hotelové izby.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Orlando

Čalúnená posteľ so zaobleným čelom aj pre pohodlné opretie sa pri čítaní kníh. Posteľ je možné vybaviť úložným priestorom, samozrejmosťou je výber neokukanej poťahovej látky, nožičiek a matraca na mieru.

Zobraziť posteľ

VÝHODY KOLEKCIE

- pevná konštrukcia: 40 % masívne drevo

- odvetrávaný úložný priestor

- prispôsobenie rozmerov čela postele

- taštičkové jadro boxspringu

 

Nočné Stolíky Designero

Stolíky v látke, akú potrebujete.

Taburetky Designero

Široké, vysoké, s úložným priestorom.

Výhody vysokej postele

Prečítajte si, aké výhody ponúka vysoká kontinentálna posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.