ZAMERANÉ NA DETAIL

Kolekcia Designero je špecifická svojimi v detailoch premyslenými modelmi s netradičným riešením nožičiek, či boxsprngovým šuflíkom v podobe úložného priestoru. Približne 40 % konštrukcie tvorí masívne drevo, prekvapí vás farebne zladený úložný priestor a vysoko-dimenzované čela postele, ktoré si viete výškovo prispôsobiť.

 

VARIANTY

Tieto modely Vám vieme vyrobiť vo verzii boxspring, vo verzii boxspring so šuflíkom alebo ako rámovú posteľ s roštami a tiež ako rámovú posteľ s úložným priestorom. Budeme spolu vyberať ten najvhodnejší rošt pod váš matrac.

 

 

BOXSPRING 

( spring = pružina ) verzia postele, v ktorej sa o uloženie postele stará pružinové jadro namiesto lamelového roštu. Boxspring bodovo podopiera matrac, pôsobí tak naňho aktívne. Boxspringom sa rozumie aj typ postele, ktorá kopíruje rozmer matraca, celkový rozmer postele je teda menší.

 

 

 

Matrachello -  Bratislava

RÁMOVÉ POSTELE


Čalúnená posteľ Designero Janis

Posteľ Janis z kolekcie Designero s mohutným  prešitým čelom a  prešitými bočnicami čalúnenými spôsobom wave". Posteľ perfektne dopĺňajú čalúnené stolíky hore ukončené sklenenou plochou. Kolekcia Janis vzniká v roku 2020, dopĺňame tak našu bohatú kolekciu postelí  o nízky a svojrázny model. 

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero York

Celoprešívaná posteľ Roma má svoje osobité postavenie v našich kolekciách postelí vďaka zjednotenému čalúneniu po celej posteli. K posteli je možné objednať aj dizajnovo zladené nočné stolíky. Najčastejšou voľbou našich klientov pre tento model sú zamatové-čistiteľné poťahové látky.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Velvin

Predstavujeme model s polohovateľným čelom - Velvin, pre tých z Vás, ktorí zvyknete v posteli čítať. Kolekcia Velvin vznikla v roku 2019 ako dopyt po posteliach, v ktorých by sa dalo pohodlne oprieť. Samozrejmosťou je výber poťahovej látky, výšky čela, nožičiek a mnoho ďalších parametrov.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Orlando

Čalúnená posteľ so zaobleným čelom aj pre pohodlné opretie sa pri čítaní kníh. Posteľ je možné vybaviť úložným priestorom, samozrejmosťou je výber neokukanej poťahovej látky, nožičiek a matraca na mieru.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Softbed

 Mäkký vankúšový model Softbed sme stvorili po tom, ako ste čoraz častejšie dopytovali takýto model postele. Prevedenie sme sa rozhodli vykonať netradične - vzorovanou látkou s vodorovným uložením pásikavého vzoru.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Roma

Celo-vťahovaná posteľ Roma s roštami alebo aj s úložným priestorom v niekoľkých rozmeroch so štýlovými nočnými stolíkmi. Posteľ vyrábame v štyroch rozmeroch: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Designero Bent

Oválne a výškovo polohovateľné čelo je dominantou postele, ktorú sme zaradili do našej ponuky koncom roka 2022. Voliteľná poťahová látka, úložný priestor a rozmer postele.

Zobraziť posteľ

 

Čalúnená posteľ Designero Thinbed

Tenkú a nadčasovú posteľ Thinbed sme rozpracovali koncom roka 2022 a rozšírili sme tak našu ponuku minimalistických, útlych postelí o tento jemný model postele.

Zobraziť posteľ

 

Čalúnená posteľ Designero Donstress

Posteľ Donstress nemá slabé miesta. Dizajnové riešenie geometrie bočníc a čela postele spolu s unikátny prešitím dvoch rôznych poťahov vedľa seba vytvára silne atraktívnu posteľ.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Gobi

Posteľ Gobi prichádza do našej rodiny čalúnených postelí koncom roka 2023 ako odpoveď na zvýšený dopyt po oblých tvaroch. Modernú posteľ Gobi vám vyrobíme v poťahu aký potrebujete.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Coco

Dizajnová posteľ prichádza do našej rodiny čalúnených postelí koncom roka 2023 ako odpoveď na zvýšený dopyt po oblých tvaroch. K posteli máme k dispozícii nočné stolíky a taburetku v rovnakom dizajne.

Zobraziť posteľ

BOXSPRING POSTELE

Prečítajte si viac o tom, čo sú boxspring postele a aké sú ich hlavné prednosti

Čalúnená posteľ Designero Caro

Nestárnucí čalúnický vzor otočených štvorcov vzniká v roku 2017 ako verzia kontinentálnej postele, ktorú si môžete objednať aj s úložným priestorom v podobe šuflíkov. Čelo tohto modelu postele vyrábame v troch výškach, 105 cm, 125 cm a 140 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Mondo

Posteľ Mondo z kolekcie Designero je prepracovaný model s geometrickým motívom striedajúcich sa obdĺžnikov v rôznych veľkostiach. Unikátnym riešením je drevený alebo chrómový sokel - podstavec, ktorý je možné objednať namiesto klasických nožičiek.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Nostalgia

Vysoká kontinentálna posteľ s klasickým čelom zdobeným klincami. Posteľ vyrábame v štyroch rozmeroch, aj s výsuvnými šuflíkmi. Samozrejmosťou je výber poťahovej látky pre posteľ i doplnky - nočné stolíky, taburet. Ideálne aj pre štýlové hotelové izby.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Permont Noble

Majestátna - glamour čalúnená posteľ Permont Noble zaujme čelom vysokým až 180 cm, chrómovým alebo dubovým rámom, ktorého farbu je možné si zvoliť. Dizajn postele podčiarkuje voliteľný drevený alebo chrómový sokel - podstavec a vkusné doplnky

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Permont Vertical

Majestátna čalúnená posteľ Permont Vertical je pokračovaním jej "sestry" Permont Noble. Zaujme čelom vysokým až 180 cm, chrómovým alebo dubovým rámom, ktorého farbu je možné si zvoliť. Dizajn postele podčiarkuje voliteľný drevený alebo chrómový sokel - podstavec a vkusné doplnky

Zobraziť posteľ

VÝHODY KOLEKCIE

- pevná konštrukcia: 40 % masívne drevo

- odvetrávaný úložný priestor

- prispôsobenie rozmerov čela postele

- taštičkové jadro boxspringu

 

Nočné Stolíky Designero

Stolíky v látke, akú potrebujete.

Taburetky Designero

Široké, vysoké, s úložným priestorom.

Výhody vysokej postele

Prečítajte si, aké výhody ponúka vysoká kontinentálna posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.