Čalúnená posteľ Designero Janis

Posteľ Janis z kolekcie Designero s mohutným  prešitým čelom a  prešitými bočnicami čalúnenými spôsobom wave". Posteľ perfektne dopĺňajú čalúnené stolíky hore ukončené sklenenou plochou. Kolekcia Janis vzniká v roku 2020, dopĺňame tak našu bohatú kolekciu postelí  o nízky a svojrázny model. 

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero York

Celoprešívaná posteľ Roma má svoje osobité postavenie v našich kolekciách postelí vďaka zjednotenému čalúneniu po celej posteli. K posteli je možné objednať aj dizajnovo zladené nočné stolíky. Najčastejšou voľbou našich klientov pre tento model sú zamatové-čistiteľné poťahové látky.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Velvin

Predstavujeme model s polohovateľným čelom - Velvin, pre tých z Vás, ktorí zvyknete v posteli čítať. Kolekcia Velvin vznikla v roku 2019 ako dopyt po posteliach, v ktorých by sa dalo pohodlne oprieť. Samozrejmosťou je výber poťahovej látky, výšky čela, nožičiek a mnoho ďalších parametrov.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero ZigZag

Výnimočný dizajn mohutného čela postele ZigZag vynikne prevažne v zamatových textíliách. Koncept Designero umožňuje objednať boxspringovú posteľ aj so šuflíkmi po oboch stranách postele, aj s motorovým polohovaním matraca.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Mondo

Posteľ Mondo z kolekcie Designero je prepracovaný model s geometrickým motívom striedajúcich sa obdĺžnikov v rôznych veľkostiach. Unikátnym riešením je drevený alebo chrómový sokel - podstavec, ktorý je možné objednať namiesto klasických nožičiek.

Zobraziť posteľ


Čalúnená posteľ Designero Permont Noble

Majestátna - glamour čalúnená posteľ Permont Noble zaujme čelom vysokým až 180 cm, chrómovým alebo dubovým rámom, ktorého farbu je možné si zvoliť. Dizajn postele podčiarkuje voliteľný drevený alebo chrómový sokel - podstavec.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Caro

Nestárnucí čalúnický vzor otočených štvorcov vzniká v roku 2017 ako verzia kontinentálnej postele, ktorú si môžete objednať aj s úložným priestorom v podobe vysúvacích šuflíkov. Čelo tohto modelu postele vyrábame v troch výškach, 105 cm, 125 cm a 140 cm.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Felini

Glamour model Felini vznikol v roku 2017. Ušatá posteľ s doplnkami v podobe taburetky, nočných stolíkov a čalúnenej komody. Posteľ vyrábame v štyroch rozmeroch: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm. Nožičky a poťahové látky sú voliteľné.

Zobraziť posteľ

Čalúnená posteľ Designero Roma

Celo-vťahovaná posteľ Roma v niekoľkých rozmeroch so štýlovými nočnými stolíkmi. Posteľ vyrábame v štyroch rozmeroch: 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm. Nožičky a poťahové látky sú voliteľné.

Zobraziť posteľ

check Produkt bol pridaný na porovnanie.