• Na objednávku - Matrace Royal Coil sú zväčša dostupné do 4 - 8 týždňov.

10 ročná záruka, výška 35 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý | Extra tvrdý

Matrac Royal Coil King Firm je naším najtvrdším matracom z kolekcie našej prémiovej rady matracov. Kontaktnú vrstvu tvorí pamäťová pena, ktorú podopiera tvrdšia termoplastická pena. Srdcom matraca je systém taštičkových pružín vsadených do, pre Royal Coil typického oceľového rámu, v počte 2000 pružín na m².

Pamäťová pena

HR pena

Jadro multipocket

Antialergický
2 572,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Plachta Royal Coil
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Royal Coil King Firm je naším najtvrdším matracom z kolekcie našej prémiovej rady matracov. Kontaktnú vrstvu tvorí pamäťová pena, ktorú podopiera tvrdšia termoplastická pena. Srdcom matraca je systém taštičkových pružín usadených do, pre Royal Coil typického oceľového rámu, v počte 2000 pružín na m².


Matrac King Firm je ideálnym riešením pre osoby nad 120-130 kg. Tvrdé a zároveň pružiace jadro matraca nepovolí, podrží a vďaka zaujímavo vyskladanej kontaktnej vrstve umožní v dôsledku pôsobenia vrstiev nižšie, mäkší dopad.

Matrac je vyrobený z antialergického poťahu v zložení 100 % bavlna. Po obvode je matrac pekne obšitý hrubou ozdobnou bordúrou. Povrch matraca ponúka ventilačné zóny v podobe malých jamiek, ktorých úlohou je dostatočná termoregulácia nahromadeného tepla na povrchu matraca.

ROYAL COIL na Slovensku.
Matrachello prinieslo na náš slovenský trh túto svetovú značku matracov v roku 2017 a ešte v tom istom roku sme na naše veľké prekvapenie zaznamenali veľký záujem o túto našu najvyššiu radu. Matrace Royal Coil sú posledných 10 rokov dodávané hlavne do špičkových hotelov v Turecku, Chorvátsku, Grécku, Poľsku a u nás na Slovensku.
Matrace Royal Coil si môžete vyskúšať naživo vo všetkých naších predajniach.

DO AKEJ POSTELE
Kvôli zachovaniu aktívneho pôsobenia taštičiek na kontaktné vrstvy matraca a tým maximalizovaný efekt na chrbticu, matrace Royal Coil odporúčame na boxspringový typ postele.
Ak už vlastnite rámovú posteľ s roštami, je možné osadiť matrac aj do takejto postele, avšak jedine na pevný - pasívny rošt s vyššou nosnosťou, minimálne 130 kg, najlepšie z bukového dreva.

AKO SA STARAŤ O MATRAC
Poťahy matracov Royal Coil nie sú snímateľné a možeme ich čistiť iba tepovaním. Najdôležitejšou zásadou je chrániť matrac pre vodou a prachom. Ak je predpoklad, že by váš matrac mohol prísť do kontaktu s tekutinou, je vhodné zakúpiť chránič matraca.
Špeciálny chránič matraca od Royal Coil je nepremokavý, no zároveň paropriepustný. Pogumovaný filter chrániča sa nachádza len na kontaktnej strane, obvod matraca je tak vzdušný a matrac odvetrávaný.


V prípade, že potrebuje pomôcť s vyčistením matraca, neváhajte kontaktovať našu infolinku.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoplastická pena je známa svojím dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra. Pamäťová pena z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne vlastnosti ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte, je dlhotrvácný, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace s HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Jadro multipocket

Pružinové jadro multipocket - 2000 pružín / m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Extra tvrdý
Nosnosť
Do 150 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
35 cm
Záruka
10 ročná záruka
Typ matraca
Pamäťová pena
Typ matraca
Taštičkový

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
160 x 200 75
180 x 200 79
200 x 200 84

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.