• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-6 týždňov

2 ročná záruka, výška 6 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Silný a pružný latex vypĺňa vnútro topperu, čím sa topper dokonale prispôsobí vášmu telu. Automaticky vyplní nezrovnalosti a usporiada chrbticu v priamej línii, čím vytvára najpriaznivejšiu polohu pre chrbticu.

Latex

Antialergický

Prateľný poťah 60C

Snímateľný poťah

Obojstranný

Vzdušnosť

125,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Silný a pružný latex vypĺňa vnútro topperu, čím sa topper dokonale prispôsobí vášmu telu. Automaticky vyplní nezrovnalosti a usporiada chrbticu v priamej línii, čím vytvára najpriaznivejšiu polohu pre chrbticu.

Matrac je vybavený špeciálnym poťahom Smart / Antislip. Tento poťah je zo spodnej strany obšitý protišmykovým poťahom, ktorý pomáha držať polohu na základnom matraci.

Špeciálne navrhnutý systém otvorov umožňuje neobmedzený prietok vzduchu vo vnútri zásobníka, čo zaručuje, že sa udržiava správna teplota počas spánku a že sa odvádza vlhkosť. Latex má antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, neabsorbuje prach a na jeho povrchu sa nevyskytujú žiadne škodlivé mikroorganizmy, takže je ideálnym riešením pre ľudí trpiacich alergiami.

Latexový matrac okamžite zvyšuje pohodlie spánku a poskytuje vám mäkké a maximálne hygienické podmienky jeho používania. Latexový topper funguje skvele, keď je povrch základného matraca príliš tvrdý alebo keď potrebujete ďalšiu antialergickú ochranu.

Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Latex

Symbol označujúci matrac s latexovou doskou, ktorá je vyrábaná bežne z prírodného kaučukového mlieka, často v kombinácií so syntetickým kaučukom. V našej ponuke nájdete 100 % prírodný latexový matrac - Roma. Latexový matrac je pružný, vynikajúco sa prispôsobuje zakriveniu chrbtice a patrí medzi antialergické matrace. Latexový matrac na správnom rošte zabezpečuje najlepšie odvetrávanie počas spánku i po prebudení. Táto vlastnosť perforovanej latexovej dosky umožňuje nerušený spánok, kedy ležiaci pociťuje nadbytočné teplo naakumulované pod perinou minimálne.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 60C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 60°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Výška matraca
6 cm
Záruka
2 ročná záruka
Typ matraca
Vrchný matrac / topper
Typ matraca
Latexový

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 2
90 x 200 4
100 x 200 5
120 x 200 6
140 x 200 7
160 x 200 8
180 x 200 10
200 x 200 11
200 x 210 12

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.