• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

2 ročná záruka, výška 6 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Vrchný matrac – topper z pamäťovej peny je najmäkší korektor pre riešenie nastavenia kontaktnej vrstvy lôžka. Jadrom matraca je pamäťová pena, ktorá ako je dobre známe, reaguje na hmotnosť a teplo. Najčastejším dôvodom nákupu tohto matraca je potreba zmäkčiť pôvodný matrac alebo zvýšiť celkovú výšku ložnej plochy.

Pamäťová pena

Prateľný poťah 60C

Snímateľný poťah

Obojstranný

Vzdušnosť

107,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Vrchný matrac – topper z pamäťovej peny je najmäkší korektor pre riešenie nastavenia kontaktnej vrstvy lôžka. Jadrom matraca je pamäťová pena, ktorá ako je dobre známe, reaguje na hmotnosť a teplo. Najčastejším dôvodom nákupu tohto typu matraca je potreba zmäkčiť pôvodný matrac alebo zvýšiť celkovú výšku ložnej plochy.

Matrac perfektne kopíruje tvar tela, preto môže rozhodne zvýšiť komfort vášho súčastného matraca. Vysoká hustota pamäťovej peny zabraňuje prenikaniu prachu do jej štruktúry hlbšie, preto možno hovoriť o antialergickom matraci. Jednoducho matrac na povrchu drží prach a roztoče v minimálnej miere.
VYUŽITIE
- korekcia pôvodného matraca
- zvýšenie výšky ložnej plochy
- hygienická – komfortná kontaktná vrstva matracov v hoteloch
- zvýšenie komfortu spánku, tam kde je obtiažna výmena celého matraca – karavány, lode

Matrac je vybavený špeciálnym poťahom Smart / Antislip. Tento poťah je zo spodnej strany obšitý protišmykovým poťahom, ktorý pomáha držať polohu na základnom matraci.

Odporúčame využívať vrchný matrac len ako príležitosť pozdvihnutia komfortu pôvodného matraca. Ak si nie ste istý, či vrchný matrac z pamäťovej peny vyrieši vašu situáciu, neváhajte prosím kontaktovať našu infolinku.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoplastická pena je známa svojim dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra. Pamäťová pena z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne vlastnosti ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou.

Prateľný poťah 60C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 60°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Mäkký
Výška matraca
6 cm
Záruka
2 ročná záruka
Typ matraca
Vrchný matrac / topper
Typ matraca
Pamäťová pena

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 3
90 x 200 4
100 x 200 5
120 x 200 6
140 x 200 7
160 x 200 8
180 x 200 9
200 x 200 10
200 x 210 11

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.