• Tovar na objednávku - zvyčajne doručíme do 7 - 10 týždňov

Masívna dubová posteľ vrátane 48 ks lamelového masívneho roštu s čalúnením čelom. Masívny zážitok! Detaily stojí za to pozrieť naživo.

V jednoduchom formulári nižšie si môžete navoliť rôzne príplatkové možnosti od veľkosti a možnosť úložného priestoru po možnosť montáže. Takto jednoducho sa dopracujete ku konečnej cene.

Doprava: 3,60 €

HĽADÁTE inú poťahovú látku? Viac látok Vám radi predstavíme osobne u nás, alebo si objednajte vzorku látky BEZPLATNE DOMOV.

 

1 927,00 €
S DPH
Vyberte prosím rozmer postele Folks:
Vyberte prosím poťahovú látku čela postele:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

FOLKS POSTELEminimalistické poňatie kombinácie masívnej postele a čalúneného čela. 4 cm hrubé drevo zaisťuje pevný základ pre rošt i matrac. Postele Folks vyrábame aj v mnohých iných poťahových látkach, ktoré môžete vidieť naživo v našich predajniach.

DREVO - vzácny dar prírody, priateľský k človeku. Vo vašej spálni určite prinesie vrelú a útulnú atmosféru. Boky sú vyrobené z lepeného dubového dreva najvyššej kvality. V porovnaní s masívnym drevom vykazuje lepšie mechanické vlastnosti a odolnosť voči biologickým faktorom. Bočnice s hrúbkou 4 cm zaručujú pevnú štruktúru. Aby ste si mohli roky vychutnať krásu drevených strán a nôh postele.Výška bočnice sa odvíja od voľby úložného priestoru, posteľ bez úložného priestoru ma výšku bočnice 15 cm a s posteľ s úložným priestorom ma bočnicu vo výške 30 cm. Matrac sa do postele zapúšťa 7 cm.

OLEJ - ako povrchová úprava dreva sa zvolila vrstva olejového vosku, ktorý je 100% prírodný produkt, vyzdvihuje prirodzenú krásu dreva, umožňuje drevu dýchať, netvorí povlak na povrchu, zabraňuje vysychaniu a praskaniu, preniká hlboko do dreva a chráni ho pred vonkajšími faktormi.

NAJKVALITNEJŠIA LÁTKA - látka je z kategórie ľahko čistiacich látok, test martindale je 100 000 cyklov navyše s testom EOKO TEX STANDARD 100. V tejto vysoko kvalitnej látke je čalúnená aj zadná časť čela, je preto možné mať posteľ v priestore.

Glam Velvet 7

 

Glam Velvet 8

 

Glam Velvet 9

 

Glam Velvet 11

 

Glam Velvet 12

 

Glam Velvet 13

 

Glam Velvet 14

 

Glam Velvet 28

 

Glam Velvet 33

 

Glam Velvet 37

 

Glam Velvet 40

 

Tabuľka dát

Materiál / Zloženie
dubové drevo
Záruka
2 ročná záruka
Typ matraca
bez matraca
Typ roštu
48 lamelový, predný výklop v kovovom ráme
Výška čela
104 cm
Výška (cm)
od zeme 40 cm
Nožičky postele
dubové, 10 cm
Poťah postele
voliteľný, viac látok naživo
Hrúbka čela
+- 14 cm
Výška bočnice
30 cm

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.