• Tovar na objednávku - zvyčajne doručíme do 7 - 11 týždňov

Masívna dubová posteľ vrátane 34 ks lamelového masívneho roštu. Masívny zážitok! Detaily stojí za to pozrieť naživo.

V jednoduchom formulári nižšie si môžete navoliť rôzne príplatkové možnosti od veľkosti a možnosť úložného priestoru po možnosť montáže. Takto jednoducho sa dopracujete ku konečnej cene.

Doprava: 3,60 €842,00 €
S DPH
Vyberte prosím rozmer postele Folks:
Prajete si montáž postele?
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

FOLKS POSTELEminimalistické poňatie kombinácie masívnej postele a čalúneného čela. 4 cm hrubé drevo zaisťuje pevný základ pre rošt i matrac. Postele Folks vyrábame aj v mnohých iných poťahových látkach, ktoré môžete vidieť naživo v našich predajniach.

DREVO - vzácny dar prírody, priateľský k človeku. Vo vašej spálni určite prinesie vrelú a útulnú atmosféru. Boky sú vyrobené z lepeného dubového dreva najvyššej kvality. V porovnaní s masívnym drevom vykazuje lepšie mechanické vlastnosti a odolnosť voči biologickým faktorom. Bočnice s hrúbkou 4 cm zaručujú pevnú štruktúru. Aby ste si mohli roky vychutnať krásu drevených strán a nôh postele. Výška bočnice sa odvíja od voľby úložného priestoru, posteľ bez úložného priestoru ma výšku bočnice 15 cm a s posteľ s úložným priestorom ma bočnicu vo výške 30 cm. Matrac sa do postele zapúšťa 7 cm.

OLEJ - ako povrchová úprava dreva sa zvolila vrstva olejového vosku, ktorý je 100% prírodný produkt, vyzdvihuje prirodzenú krásu dreva, umožňuje drevu dýchať, netvorí povlak na povrchu, zabraňuje vysychaniu a praskaniu, preniká hlboko do dreva a chráni ho pred vonkajšími faktormi.

 

Tabuľka dát

Materiál / Zloženie
dubové drevo
Záruka
2 ročná záruka
Typ matraca
bez matraca
Typ roštu
lamelový, predný výklop
Celková dĺžka
+- 209 cm
Výška (cm)
od zeme 40 cm
Nožičky postele
dubové, 10 cm
Výška bočnice
30 cm

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.