• Na objednávku - Matrace Royal Coil sú zväčša dostupné do 4 - 8 týždňov.

výška 33 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

  

Matrac skladom ihneď k odberu. Matrac bol vystavený na expozícii v Prešove, nesie známky malého opotrebenia, inak je v 101 % stave, vytepovaný, čistý, pripravený k vám domov.

JEDEN Z NAJEPŠÍCH MATRACOV v našej ponuke! Odporúčame.

  

 

Matrac Royal Coil Essence patrí do prémiovej rady matracov Matrachello. Medzi matracami Royal Coil je zaradený ako ideálne stredne tvrdý. Mimoriadna je interakcia peny typu Ultra s taštičkovým jadrom.

Pena Ultra

Pena Pure

Úchyty

Antialergický

Vzdušnosť

2 700,00 €
1 620,00 € Zľava 40%
S DPH
Rozmery matraca
Plachta Royal Coil
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

   

Matrac skladom ihneď k odberu. Matrac bol vystavený na expozícii v Prešove, nesie známky malého opotrebenia, inak je v 101 % stave, vytepovaný, čistý, pripravený k vám domov.

Jeden z najlepších matracov v našej ponuke! Odporúčame.

   

  

Matrac Royal Coil Essence patrí do prémiovej rady matracov Matrachello. Medzi matracami Royal Coil je zaradený ako ideálne stredne tvrdý. Mimoriadna je interakcia peny typu Ultra s taštičkovým jadrom.


Jadro je tvorené taštičkovými pružinami v počte až 2000 pružín na m², vsadených do oceľového rámu, čo zabezpečuje pevnosť matraca po jeho okraji. To oceníte pri sadaní si na matrac, jeho okraj sa nezdeformuje. Taštičkové jadro pôsobí na kontaktnú vrstvu peny typu Ultra - jedná sa o termoplastickú penu s veľmi vysokou hustotou a priedušnosťou zároveň, čo pocítite v momente, keď si na matrac ľahnete.


Poťah tvorí 100 % bavlna, na kontaktnej vrstve toppera je použitý damašek, ktorý pri dotyku vytvára veľmi príjemný saténový efekt. Poťah je antialergický, z damaškovej strany prešívaný dovnútra, čo vytvára ventilačné momenty ložnej plochy, jednoducho pre lepšiu termoreguláciu.

ROYAL COIL na Slovensku
Matrachello prinieslo na náš slovenský trh túto svetovú značku matracov v roku 2017 a ešte v tom istom roku sme na naše veľké prekvapenie zaznamenali veľký záujem o túto našu najvyššiu radu matracov. Matrace Royal Coil sú posledných 10 rokov dodávané hlavne do špičkových hotelov v Turecku, Chorvátsku, Grécku, Poľsku a u nás na Slovensku.
Matrace Royal Coil si môžete vyskúšať naživo vo všetkých našich predajniach.

DO AKEJ POSTELE
Kvôli zachovaniu aktívneho pôsobenia taštičiek na kontaktné vrstvy matraca a tým maximalizovaný efekt na chrbticu, matrace Royal Coil odporúčame na boxspringový typ postele.
Ak už vlastnite rámovú posteľ s roštami, je možné osadiť matrac aj do takejto postele, avšak jedine na pevný - pasívny rošt s vyššou nosnosťou, minimálne 130 kg, najlepšie z bukového dreva.

AKO SA STARAŤ O MATRAC
Poťahy matracov Royal Coil nie sú snímateľné a môžeme ich čistiť iba tepovaním. Najdôležitejšou zásadou je chrániť matrac pre vodou a prachom. Ak je predpoklad, že by váš matrac mohol prísť do kontaktu s tekutinou, je vhodné zakúpiť chránič matraca.
Špeciálny chránič matraca od Royal Coil je nepremokavý, no zároveň paropriepustný. Pogumovaný filter chrániča sa nachádza len na kontaktnej strane, obvod matraca je tak vzdušný a matrac odvetrávaný.

V prípade, že potrebuje pomôcť s vyčistením matraca, neváhajte kontaktovať našu infolinku.

Pena Ultra

Ultra pena - veľmi hustá pena s vynikajúcimi termoregulačnými vlastnosťami, vytvorená pre ešte vyšší komfort prispôsobeniu sa matraca chrbtici, ako bežne pri HR či PUR penách. Ultra pena je veľmi odolná proti preležaniu.

Pena Pure

Pamäťová pena vyrobená z prírodných zložiek. Všetky toxické a nadbytočné zlúčeniny sú v tomto matraci nahradené prírodnými olejmi, ktoré neobsahujú GMO. Môžeme hovoriť o pamäťovej pene novej generácie, naše matrace označené symbolom Pure zabezpečujú svojimi unikátnymi vlastnosťami vynikajúci komfort spánku a dlhú životnosť.

Úchyty

Matrac s týmto symbolom ma po obvode umiestnené úchyty / rúčky, ktoré sú súčasťou poťahu pre ľahšiu manipuláciu. Zmenou poťahu pri danom matraci nemusia byť úchyty súčasťou matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 150 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
33 cm
Záruka
10 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.