Potešte svojich rodičov a venujte im dôstojný relax na novom matraci. Od správneho výberu matraca, cez dopravu a montáž, či odvoz starého matraca, o všetko sa postaráme. Stačí vyplniť formulár pre cenovú ponuku, ktorú obdržíte do 24 hodín na váš mail.

 

Venovanie napíšeme ručne na ručne vyrábaný papier, doručíme spolu s matracom v obálke.

Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

AKO TO CELÉ PREBIEHA

Obdržíte od nás cenovú ponuku podľa vybraných parametrov. Ak chceme matrac venovať ako darček, do poznámky nám napíšte venovanie. Venovanie bude napísane ručne na pekný ručne vyrábaný papier a doručený spolu s matracom v obálke. Ak je potrebné zlikvidovať starý matrac, postaráme sa, táto služba je za príplatok 15 €.

 

NEVIEM, AKÝ ROZMER

Vo formulári môžete zaškrtnúť políčko: " Je potrebné zameranie rozmerov predom?" , ÁNO. Následne si dohodneme, kedy sa môžeme zastaviť u rodičov a zmerať potrebné rozmery pre nový matrac podľa postele. Túto službu je možné realizovať až po celkovom odsúhlasení cenovej ponuky z vašej strany. Poplatok za zameranie rozmerov je 45 € s dph.

 

VÝBER VHODNÉHO MATRACA

Na základe zvolených parametrov vo formulári vytipujeme pre vašich rodičov, ten najvhodnejší matrac. Naše 10 ročné skúsenosti nech sú vám oporou.

 

DOPLNKY

K matracu je samozrejme možné doobjednať doplnky: chrániče matraca, plachtaortopedický vankúš...

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.